Spoles

Kungi! Man patiešām šķības rokas, jeb kas?

Tinu uz spoles (Okuma Trio) 0,18mm mono auklu! rullīti uzlieku uz stienīša, ka rullītis ir vertikāli! Tinu.... Uz beigām aukla ir savērpusies - saliekot to kopā tā momentāli savērpjas!

Kas par vainu?

Bandito, 14.jūnijs 2013, 09:56

Es jau zināju, ka neviens nezin! :)
14.jūnijs 2013, 11:18 | links
 
Kungi! Man patiešām šķības rokas, jeb kas?

Tinu uz spoles (Okuma Trio) 0,18mm mono auklu! rullīti uzlieku uz stienīša, ka rullītis ir vertikāli! Tinu.... Uz beigām aukla ir savērpusies - saliekot to kopā tā momentāli savērpjas!

Kas par vainu?
14.jūnijs 2013, 09:56 | links
 
sveiki... kads varbuut var ieteik kadu spoli butu labaak nopirkt prieks iesaaceja (spinigot)... neko dargu lidz 20 ls... paldies.
4.jūnijs 2013, 15:53 | links
 
Ar šodienu SALMO KROKUSĀ Mūkusalas 95 visām OKUMA spolēm -40% .
3.jūnijs 2013, 11:03 | links
 
pats ziepjutraukus neesmu lietojis, bet viens pazīstams Ventas vinbotājs man ir stāstījis, ka ar šādām spolēm vieglākais pluds ar ko var puslīdz komfortabli copēt ir 8 gr. un aukla protams ka mono. Sanāk ka auklas galā ir jābūt pārī pa 10 gramiem, plūda + svina masa kopā. Krancix, izskatās ka pa vieglu tev ir mānekļi.
31.maijs 2013, 18:35 | links
 
Kādi štrumi Tev ir un ko Tu ar viņiem copes procesā dari? Spole, aukla, mānekļa svara diapazons, copes veids? Pēc viegla mānekļa mešanas, nomainot uz smagu, arī aukla varētu iegriezties dziļāk starp vijumiem, bet tik pat iespējams metiena brāķis, par maz tiek piebremzēta spolīte, kur uztīta aukla...

paiks, 31.maijs 2013, 01:58

Paldies vīri par padomiem!
Šobrīd spole ir ABU GARCIA,mazais "ziepju trauks" ar pīto auklu 0.15mm.Auklas nosaukumu gan neatceros.Vecajai spolei bija SUFIX aukla,bet krenķis tāds pats.
Spiningoju mētājot,bez tvičošanas vai džigošanas,pārsvarā ar māneklīšiem līdz 10gr.
Visticamāk,ka tik tiešām aukla pinās dēļ nepietiekamas bremzēšanas mānekļa lidojuma laikā,jo man patīk,lai bremze būtu līdz galam vaļā.
31.maijs 2013, 17:54 | links
 
Un starp citu, ja šeit apgrozās kāds veikala pārstāvis, variet iedot cenas piedāvājumu spolei un kātam:
1. SHIMANO EXAGE 2500 (5.2:1) ar priekšējo bremzi (FC)
2. SHIMANO BEASTMASTER CX 240cm, 7-21g

voblinieks, 31.maijs 2013, 16:23
Ekspertu sadaļā pie NG jaunākajā atbildē viens kko ņemās par nevajadzīgu Beast kātu, varbūt varat ko sarunāt....

sragiagiaA, 31.maijs 2013, 16:45


Jā, piekomentēju, txn par norādi
31.maijs 2013, 16:59 | links
 
Un starp citu, ja šeit apgrozās kāds veikala pārstāvis, variet iedot cenas piedāvājumu spolei un kātam:
1. SHIMANO EXAGE 2500 (5.2:1) ar priekšējo bremzi (FC)
2. SHIMANO BEASTMASTER CX 240cm, 7-21g

voblinieks, 31.maijs 2013, 16:23

Ekspertu sadaļā pie NG jaunākajā atbildē viens kko ņemās par nevajadzīgu Beast kātu, varbūt varat ko sarunāt....
31.maijs 2013, 16:45 | links
 
Un starp citu, ja šeit apgrozās kāds veikala pārstāvis, variet iedot cenas piedāvājumu spolei un kātam:
1. SHIMANO EXAGE 2500 (5.2:1) ar priekšējo bremzi (FC)
2. SHIMANO BEASTMASTER CX 240cm, 7-21g
31.maijs 2013, 16:23 | links
 
urmas, paldies par atbildi. Es arī vairāk uz priekšējo variantu skatos, pamatojums līdzīgs - mazāk kam plīst.
2500 versija būs pareizā izvēle priekš pītā 1.0 japāņu auklas / 150m (Sunline). Izmantoju pārsvarā rotiņus (4. izmērs)?
31.maijs 2013, 15:41 | links
 
Jautājums pavisam īss. Gatavojos iepirkt Shimano Exage 2500. Kuru varinatu izvēlēties, bremze priekšā vai aizmugurē? Ja nav grūti, noderētu arī neliels pamatojums. Iepriekš paldies!

voblinieks, 31.maijs 2013, 15:31

Tā kā pārsvarā spiningoju tad nu jau pāris gadus lietoju tevis uzrādīto ar priekšējo bremzi.
1.Nav tik sarežģīta uzbūvē.Ir mazāk kam plīst.
2.Vieglāka attiecībā pret tādu pašu ar aizmugurējo bremzi.
31.maijs 2013, 15:38 | links
 
Jautājums pavisam īss. Gatavojos iepirkt Shimano Exage 2500. Kuru varinatu izvēlēties, bremze priekšā vai aizmugurē? Ja nav grūti, noderētu arī neliels pamatojums. Iepriekš paldies!
31.maijs 2013, 15:31 | links
 
Runājot par pītajām auklām, pilnīgi piekrītu, man uz multiem ir #1.5-#2 pītās, pie tam, spiningojot ar multu, auklas diametrs tik ļoti metiena attālumu neiespaido. Gadās, ka lietojot resnāku pīto auklu, slikti lidojošs vobleris lido tālāk, jo resna aukla ar savu svaru stabilizē mānekli. Džigā man attālums nekādā gadījumā nav tuvāks par bezinerces spoli, vobleri, jā tuvāks. Jebkurā gadījumā ieteiktu pamēģināt labu,salīdzinoši mīkstu fluorokarbonu netinot uz kasetes vairāk par 50m, būsiet patīkami pārsteigti.
31.maijs 2013, 09:52 | links
 
Ja ar multu lieto pīto auklu, tad es ieteiktu ņemt pēc iespējas resnāku auklas diametru - es piemēram lietoju #1.5 pēc japāņu standarta. resnāks diametrs nodrošina to ka pītā aukla tik ļoti neiecērtas iekšā. tas it sevišķi svarīgi ja izmanto tviča tehniku, kur māneklis jārausta, vai arī džigu, kur atkal ir lielāks smagums auklas galā.
runājot par to ka resnāka pītā uzreiz norauj metiena attālumu, te ir divas lietas. ar multu praktiski vienmēr metiens nebūs tik tāls kā ar bezinerceni. otrkārt, ja ir labs, dārgs mults, tad viņam nedaudz savādāk uztinās aukla, kaut kas līdzīgs Shimano sistēmai, kad aukla veido it kā X veida pinumu. Starp citu var arī atrast multus, kas domāti speciāli pītajām auklām.
Bet var arī likt fluorokarbonu virsū...
31.maijs 2013, 08:40 | links
 
Kādi štrumi Tev ir un ko Tu ar viņiem copes procesā dari? Spole, aukla, mānekļa svara diapazons, copes veids? Pēc viegla mānekļa mešanas, nomainot uz smagu, arī aukla varētu iegriezties dziļāk starp vijumiem, bet tik pat iespējams metiena brāķis, par maz tiek piebremzēta spolīte, kur uztīta aukla...
31.maijs 2013, 01:58 | links
 
Viens no iemesliem varētu būt spolei nepiemērots auklas diametrs - aukla ir par tievu. Otrs aukla nav paredzēta multiplikatoriem, kā tas ir ar Nanofilu, piemēram. Kas par štrumiem Tev ir un ko
31.maijs 2013, 01:49 | links
 
Multiplikatora spolei,spiningojot ar dažāda svara mānekļiem,metiena brīdī dažreiz aukla griežas iekšā spoles auklā,līdz ar to spole momentāli pārstāj griezties,bet vairākas reizes vizuļi ir aizlidojuši dzelmē.Varbūt kāds zin,ko darīt lietas labā,lai novērstu auklas "stopēšanos"?
p.s. aukla ir uztīta stingri.
29.maijs 2013, 17:13 | links
 
tas varbūt tikai tad ,kad pašā kasetē ir iestrādāts konuss .Pārējām kasetēm priekšējais vai aizmugurējais konuss ir gaumes un ieraduma diktēts.Ja nav no rūpnīcas paredzēts tad es lieku stingri cilindrisku
bums, 27.maijs 2013, 18:12

Bet nevar būt ka spolei ir javeic kāda remonts vai kas tāds, jo spole jau godam kalpo kādus gadus 6,bet šādu parādību novēroju tikai šosezon uztinot jaunu auklu.

Jancuks26, 27.maijs 2013, 21:30

It kā jau nu vajadzētu apssīties kas ar spoli 6 gadu laikā ir noticis ;))
27.maijs 2013, 21:36 | links
 
tas varbūt tikai tad ,kad pašā kasetē ir iestrādāts konuss .Pārējām kasetēm priekšējais vai aizmugurējais konuss ir gaumes un ieraduma diktēts.Ja nav no rūpnīcas paredzēts tad es lieku stingri cilindrisku
bums, 27.maijs 2013, 18:12


Bet nevar būt ka spolei ir javeic kāda remonts vai kas tāds, jo spole jau godam kalpo kādus gadus 6,bet šādu parādību novēroju tikai šosezon uztinot jaunu auklu.
27.maijs 2013, 21:30 | links
 

Pilnīgs apsurds ir tad kad priekšējā konusa spolei bakinga vietā uztin izoleni -ar to iznīcinot visu Daiwas paredzēto fīču ;DD
27.maijs 2013, 18:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager