Spoles

imho vieglāk regulēt pakaļējo cīņas laikā (ja kādam tas svarīgi), bet kopumā lasīju, ka priekšējā bremze domāta lielākām zivīm. Pakaļ bremezes vēl ir labi visādiem baitranneriem + dažiem šimano bija kaut kāda vēl ātrā tur pieregulēšana papildus grozāmajam puļķim.
31.marts 2012, 21:19 | links
 
Emm, uzdošu jautājumu - kādi ir plusi spolei ar pakaļējo bremzi. Cik lasu komentārus, tad tikai spoles ar priekšējo tiek ieteiktas(vieglākas, vienkāršāka konstrukcija, bremze ērtāka un mazāk iespēju ka noplīsīs). Kādēļ tad spoles ar aizmugurējo bremzi tiek ražotas, kur tas āķis ir? :)
31.marts 2012, 21:14 | links
 
Es atkal visu otraadi fiderim un gruntenei priekseejaa bremze...:)
31.marts 2012, 21:01 | links
 
Penn spoles var apskatīt FishBon! copes veikalā Biķernieku ielā 1, Rīga vai www.fishbon.lv
31.marts 2012, 20:58 | links
 
Pludinmakskerei man ir Mistral Shugun 7gultni - straadaa labi, bet ar Mistral uzmanies var gadiities braakis (draugs iegraabaas)!
31.marts 2012, 20:55 | links
 
Nē -pat par pieredzi nerunāsim Jo no laika gala šā tipa spoles izmantoju tikai uz copenēm, fideriem
Es vienkārši līdz vēmienam esmu viņas ķidājis un visām praktiski ir viena un tā pati vaina -kuru diemžēl bez mezgla nomaiņas remontam nepadodas
31.marts 2012, 20:55 | links
 
dizains gan tiem baironiem tād biku novecojis...nu tāds nekāds :) ES arī vairs praktiski neizmantoju spoles ar pakaļējo bremzi - viena TICA gu 3050 vecā nenokaujamā kaut kur mētājas. Bums saka, ka pakļbremzes ir sarežģītākas, vairāk iespēju izļurkāties. Tās labāk izmantot makšķerēm ne spiņiem.
31.marts 2012, 20:54 | links
 
osscar
Baigi daudz to garantiju izmanto....saprotu ja nopērc spoli pa 100Ls un vairāk, bet arī ispisinās tajā garantijā .
Mans sliecās uz ne tik populārām, bet ne sliktākām....Spro, Mistral, tagad arī Byron...nepirkšu vairāk sīmaņus un daivas...nav to vērts:-)
31.marts 2012, 20:50 | links
 
Bum-, Slikta pieredze, vai ieradums?
31.marts 2012, 20:48 | links
 
pie mums sanāk labi iepirkties, ja ir atlaides - piem. pāgajušo gad storm vobleru spa 2 ls gab iepirku. A tā ēbajs rullē. Piem spoles no vācijas/anglijas/austrijas - lētāk par % 20-30 kā iekš Lv. Ok, riskē ar to ka nav garantija vietējā. Tā pati rapala no usa sanāk lētā kā iekš lv, ok tirgotāji tipa žēlojas mums mazs tirgus etc etc, bet nu nav iekš lv pirktspējas tādas lai pārmaksātu 30% dārgāk. Kaut vai shimano kas tagad te ir jaunums no austrijas sanāk par 30ls lētāk kā te.
31.marts 2012, 20:44 | links
 




Byron Beatrice 3000 un tikai 49 eur Būtu ņēmis bet esmu svēti nosolījies ,ka nevienu špiņa spoli ar aizmugurējo bremzi neņemšu :DD
Vienīgais kam varu piekrist ar šo sistēmu ir Baitruners
31.marts 2012, 20:43 | links
 
Par Rapalu : Nu nesaprotu kaapeec pie mums Max-Rap maksaa 10ls un vairaak, bet Lietuvaa 7ls, mes tacu igauniem esam tuvaak nekaa leisi:):) Tas pats ir arii ar citaam makskereesanas preceem.
31.marts 2012, 20:39 | links
 
Nu penn jau padomju laiko slikās kaut kas ūber kruts, bet kāds tas brends ir mūsdienās, nezinu vai tikai nisaukum spalicis,vai arī kvalitāte. Bumam jāprasa.
31.marts 2012, 20:37 | links
 
Pačekojot i-netu salīdzinot inventāra rādītājus, esmu nolēmis nokaut savus shimano un apraut rapalu, un pāriet pie citiem brendiem.:-)
Nemaksāšu vairāk par nosaukumu:-)
31.marts 2012, 20:32 | links
 
Man 3 draugi copee ar beatrici 1000 un pasam rezervee veel viena staav un domaaju ka so sezonu arii nostaavees :):):)
31.marts 2012, 20:29 | links
 
Cik esmu jaucis viņu spoles Neko sliktu nevaru teikt Robustas un drošas Bet nu atkal kādā cenu klasē ?
31.marts 2012, 20:29 | links
 
Paskatījos to BYRON
Tā neko, arī cenas pievilcīgas.
31.marts 2012, 20:22 | links
 
Pie mums veikalos vinu preci neesmu visai biezi redzeejis! Bet varu teikt, ka makskere 5m byron Mammoth power 15-90 , lift up 2.5kg un fideris Nauticsensor boat 2.10m ar testu 10-300gr ir uzticami un kvalitatiivi produkt.
Kaadreiz Latvijaa vinus ieveda Epohook firma tagad nezinu, bet varbut kaads zin kur ir Byron firmas veikals!
31.marts 2012, 20:18 | links
 
Tā ir zolīda Austrijas firma
http://www.byron.at/de/products.php?prod_main_id=11
31.marts 2012, 20:03 | links
 
Varbūt kāds var iekomentēt par "Penn" spolēm...kur Rīgā varētu aptaustīt:-)
Kā ar kvalitāti?
31.marts 2012, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager