Spoles

Kapēc Tu domā ka BYRON ir nepazīstama firma Man pāris lielo testu špiņi ir no viņiem -nesūdzos
31.marts 2012, 20:01 | links
 
Par savu spininga spoli: BYRON Beatrice V- Concept spinnig reel 1000 ger ratio 5.1:1 4gultni.
Neko sliktu nevaru teikt , lietoju ceturto sezonu, Lietuvaa maksaa 15ls- Latvijaa 25ls.
Vardu sakot pazistamaam firmaam leetais gals ir zemee izmesta nauda, Salmo man nav nevienas spoles.
31.marts 2012, 19:56 | links
 
Pilnīgi pietiks ar Alivio. Par bremzi, ja gribas vienkāršāku spoli, ņem ar priekšas bremzi, un otrādi...
31.marts 2012, 15:08 | links
 
ir doma nopirkt pludinmakskerem divas spoles, doma ir shimano catana, reizem karpu kadu izvilkt, vai tas butu labas sim nolukam kaskereju var teikt nedelas nogales? un kadu bremzi nemt prieksejo vai aizmugurejo kura butu ilgmuzigaka?
31.marts 2012, 13:57 | links
 
jebkuram pasaules brendam var trapities rupnieciskais brakis!!!!neviens no ta nav pasargats!
30.marts 2012, 19:08 | links
 
indi,Daiwas ir pa visādām naudiņām!Ja gribās uzrakstīt ko sliktu vajag rakstīt par konkrētu modeli,nevis minēt tikai firmu!
30.marts 2012, 18:52 | links
 
mana pieredze ar spolēm sekojoša - visas kuras man bija spiningošanas sākumā (budžetnieces līdz 30ls - salmo, nexeve shimano, ut.t) - visas pēc sezonas, divām sāka luftēt ...lociņš nav salūzis nevienai, laikam tāpēc , ka veru ciet manuāli - ieradums. Vecās spoles labi aiziet uz gruntenēm, fīderiem.. Vislabākā preice /preformance man ir stardicam, tas velk jau ilgi un ir ok par to naudu ko maksā ārzemēs. Bet katram jau savi lietošanas paradumi. Galvenais lietot atbilstošas slodzes astākļos un ne gultņu skaits ir galvenais. redzēs kā okuma sevi pierādīs, vismas pagaidām izskatās cerīga.
30.marts 2012, 17:11 | links
 
jeeska
man ir Okuma spole ko Anglija nopirku pirms pieciem gadiem ar vienu gulti tikai un vel sodien strada teicami!pagassezon iedevu svagerim lai nokav bet neka strada bez problemam!!!taka ja pa 230 eiro nopirktu tadas kvalitates spoles ka ma Okuma tad lidz muza galam pietiktu vel berniem atstatu mantojuma!
30.marts 2012, 16:01 | links
 
daiwai esmu nomainiijis jau 16 locinja atsperes aizsiteeja knibuli 15 reizes !!!!!!!!!!!!!!
siliinija sakauseejums
30.marts 2012, 15:24 | links
 
marisv
Tev vēl tā spole nav apnikusi tik ilgi lietot.
Visi tomēr nevar atļauties kaut kādai lietai izdot 230Eiras.
Par 230Eirām var nopirkt gandrīz 10 tādas Okumas, kuras noteikti 7 gadu laikā nesalauzīs.
Shimano un Daiva ir tikai nosaukumi un piedevām neadekvāti dārgi.
30.marts 2012, 15:10 | links
 
Runaajot par twiniem, man taadi ir 3: malazieshu twins ar pakaljeejo bremzi, kas parasti tiek aizdots iesaaceejiem. Eiropai razhots made in japan, ljoti spozhs un peec skata glauns (pirkts austrijaa par 230 eiraam ar rezerves kaseti), un no japaanas vestais japaanas ieksheejam tirgum razhotais bez rezerves kaseteem. Visi straadaa, ka prieks, bet iistais fiilings un pamatiiguma sajuuta ir tikai ar tiirasinju japaani. Man nav ne jausmas par tehniskajaam atskjiriibaam, bet izjuutas ir pavisam citas un ne man vienam.
30.marts 2012, 14:57 | links
 
okumas bremze šķiet ar tādu kā precīzāku regulēšanas iespēju, manam stradicam un daiwai liekas kā pagriez - tā ciet. Okumai liekas, ka vairāk jāgriež, tāda sajūta, ka pārnesums mazāks.
30.marts 2012, 14:48 | links
 
Pirms pirkt spoli par 30 eiraam, ir veerts tomeer padomaat, kam vinja ir vajadziiga. Ja pludinjmaksjherei, kuru lieto paaris reizes gadaa, gan jau ok. Ja spiningam, tad ir veerts padomaat, ko var uztaisiit pa taadaam naudinjaam. Es vienreiz shitaa iebraucu skjiet ar kautkaadu zebco spoli. Traapiiju uz normaalu liidaku zhoru vienaa latgales ezeraa. Bremze noklemmeja pie otraas liidakmammas virs 4kg svaraa. Tagad man ir tikai 2 firmu spoles daiwa un shimano. Divi malaizieshu shimi joprojaam iet tiiri ok jau gadus 7, tagad gan tikai kad sanaak komplekteet spini draugiem, radiem pazinjaam. Malaizijas twins tagad gan saak palikt drusku ljuriigs, bet Super 2500GT iet kaa jauna.
30.marts 2012, 14:46 | links
 
šitā tā nekas pa gabalu Okuma Hexana HX-20

29.95 € pasts 1,50 €


30.marts 2012, 14:18 | links
 
ebay paņēmu SHIMANO SONORA 2500FB SPINNING REEL Malaysia $48.77 Postage & packaging US $11.39 Total: US $60.16

un plus + 6ls pastā atstāju.... kopā bija pie 40 ls....
30.marts 2012, 14:14 | links
 
osscar, tas locinsh tavai okumai ir noteikti ar tukshu vidu, taapeec arii diametrs lielaaks. Pie taa aatri pierod. Man taadi ir visaam resnaa gala daiwaam. Tie itkaa esot izturiigaaki par parastajiem.
30.marts 2012, 14:12 | links
 
es ar no igauņiem paņemu nanofil 9 kg un rapalas vizuli un samaksāju 13,50ls
30.marts 2012, 14:03 | links
 
jap kļūdijo. daudz nepetīju, bet defaultā valsti pidāvāja igauniju , igauņi ? netrekojams šips spolītei - 1,5 eur, trakojams - 2.9 ar kapeikām . rezerves spolīti uzsūtīju. citas lieatas neesmu tur sūtijis. paypals darboajas.
30.marts 2012, 13:56 | links
 
osscar,
Tev, tur, manuprāt mazliet nepareizi tā adrese - lureshop.eu vajadzētu laikam! :)
Kas viņiem ar šipingu, kādas izmaksas? :)
30.marts 2012, 13:46 | links
 
ir jau tai spolei tās biku tāds star wars evil izskats, ar rezerves spoli nav tik traki - lureshope.eu - 15eur.

30.marts 2012, 13:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager