Spoles

Kādas atsauksmes par šo spoli, Ryobi AMAZON 3000Vi.
7.marts 2012, 16:43 | links
 
nu te jau nevar jautāt neko nevienam.,visiem rodas strīds par katram iecienitāko firmu..vienam patīk daiwa saka shimano sūds.,citam atkal shimano ir manta un daiwa lūzt.. :D es jau esmu izlemis .,ņemšu procasteru no vacijas draugs pa pastu atsūtīs un domāju ka nenožēlošu.. :D
5.marts 2012, 19:25 | links
 
Jā skatījos vācijā ir daiwa exceler Z, tiesa šaubos, ka ražota vācijā :D Tāda neizrādās arī usa lapā....padārga - ap 150 EUR +-...tikpat cik stardiks.
5.marts 2012, 19:17 | links
 
nu manam paziņam ir vācijā ražota daiwas spole un kalpo jau 4gadus un nekāda vaina..
5.marts 2012, 19:09 | links
 
gribēju teikta, ka daiwa.com - ir usa/can un daiwa.co.uk ir cists klāsts...
5.marts 2012, 17:35 | links
 
cik esmu pētījis - daiwai un shimano atšķiras USA , JAP un EUR tirgospiedāvātās spoles un modifikācijas.....vai atškiras arī kvalitāte...nezinu.
5.marts 2012, 17:33 | links
 
Jā,arī ar Certate 2500 Custom R.Bet ir divas daudz vienkāršākas.Emblem C2500 un 3000 2000.g modeļi.Kurām,ja nemaldos,tikai 4gultņi.Pirktas 2000.g. izstādē.Slodzi piedzīvojušas smagu,bet vēl uz šo dienu strādā kā Šveices pulksteņi.Šo modeli Daiwa vairs neražo.
Ir vēl Ryobi 3000 Made in Japan 1980.g. pilnīgā darba kārtībā.Bukses padilušas.Pateicoties šai spolei un sakarīgam kātam,tā nopietni pievērsos spiningošanai.
Pa starpu mēģināts šis un tas,un saprasts kas ir kas!
Jūsu minētos modeļu, Daiwas mājas lapā,kaut kā nevaru saskatīt.
Za ribalku!
5.marts 2012, 17:14 | links
 
Certate protams strāda;)))
5.marts 2012, 15:55 | links
 
Lbruno
Tad jau rādās,ka ar Certate darbojies:)
5.marts 2012, 15:50 | links
 
a kāds k-ko zin par japāņu sasami spolēm .,kas pieejamas veikalā gards..?
5.marts 2012, 15:26 | links
 
Pamēģinat reiz īstu mantu,tad teiksit-manējā kalpo jau 12sezonas bezotkazno!
5.marts 2012, 15:23 | links
 
Manam stradicam arī sezonas 6 laikam, bet vajadzētu vienu detaļu nomainīt (ko pats sačakarēju lietojot spoli neatbilstošas slodzes apstākļos - it kā strādā, bet rezēm nedaudz "dzied" -ebota meistars teica, ka vilks ilgi , bet bez nomaiņas - nekādi no skaņas vaļā netikt),kuru īsti nevar dbūt priekš japošku versijas....tā ka no vienas puses malaiziju vismaz var saremontēt ja nu kas....šosezon pamēģināju daiwu exceler x made in vietnam, nu nekas , it kā strādā labi un pašam patīk. Mazā stradika vietā ir štuks paņemt līdz jaunās sezonas sākumam stradiku CI4 , bet liekas to tik iekš usa tirgo...tā ka PVN un muita spīd...bet gribās :)
5.marts 2012, 14:48 | links
 
3 sezonas vēl nau nekāds dižais rādītājs,manam stradikam (Japāna) 9sezonas un gan jau būs vēl:)
5.marts 2012, 14:40 | links
 
Man tāda pati Ultegra!Strādā bezatkazna.
5.marts 2012, 14:26 | links
 
LBruno - ir gan starpiiba, man ir shimano ultegra, shii jau buus 3 sezona kad lietoju spoli, straadaa perfekti. razota malaizijaa.
5.marts 2012, 14:08 | links
 
TERE!
Lasu,viens prātvēders nolicis DAIWU!!!???
Varu teikt,ja Daiwa vai Shimano nav Made in Japan,tad nav starpība vai pērc Salmo jeb it kā brenda preci.
5.marts 2012, 14:02 | links
 
es tač jau rakstiju .,ka jau zvaniju un jautāju..,man atbildēja ka nau technium vairak .,pardots.. :)
5.marts 2012, 12:52 | links
 
OskarsB - luuk shimano technium par 59ls

http://www.copeslietas.lv/akcijas/eboatlv/?profile_id=6&cat_id=1&item_id=173
5.marts 2012, 11:46 | links
 
ja reiz tev ir laba pieredze ar Ryobi, tad ņem Zauber vai Excia. Noteikti viņas būs labākas par Daiwas vai Shimano lēto galu. Vispār jau Abu spoles ir arī labas.
5.marts 2012, 08:25 | links
 
Vispār man patīk RYOBI..,bet mūsu veikalos viņi ir neadekvātās cenās..! Man joprojām ir RYOBI Ecusima,tā ir Ryobi lētakā spole man šķiet..Ko tik viņa netika piedzivojusi ,smiltis ūdeni.,kritienus sitienus.,kritu ar visu svaru viņai virsū ka pa bebru bedrēm vazājos..! Unpie tādiem apstākļiem jau trīs gadus viņai nau ne vainas.,tagad liekas ka mazliet paris gultņi izgajuši biški no ierindas..
5.marts 2012, 00:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager