Spoles

un ziniet man neticās ka exage bustu labaks par prokasteru ..!:) ko apstirprināja arī R.Koļcovs ka procasters būs labāks..!:)
5.marts 2012, 00:08 | links
 
OskarsB.Es arī par to pašu.Katrai firmai ir savi fani.Kādam Daiwa ir sūds,citam liekās ka nekā labāka par Salmo nav.
5.marts 2012, 00:07 | links
 
nu tādi komentāri.,kā sūds u.t.m.l. man liekas absurdi.,jo tā tas nau..arī procasters ir daudz slavēts un labs..par shimano neko sliktu neesmu dzirdējis..!
4.marts 2012, 23:58 | links
 
Man shimano nekad nav bijis un tāpēc viņš ir sūds, Daiwa Coastal man iet ceturto gadu-ideāli!Tāpēc tā ir manta.:):)DDD!
4.marts 2012, 23:54 | links
 
Daiwa ir sūds vienīgā Daiwa kas ir daiwa tā ir certate.
4.marts 2012, 23:46 | links
 
par to rakstu runajot, biju par slinku lai pa krieviski lasiitu. bet man vienalga kas tur rakstiits. tik un taa ieteiktu nemt shimano nevis daiwa, par daiwam daudzi ir teikushi ka luuzt utt. pats lietoju shimano un esmu apmierinaats, arii nakosho spoli pirkshu ni shimano klaasta.
4.marts 2012, 23:43 | links
 
tas daiwa revros ir labāks par procaster?
4.marts 2012, 22:46 | links
 
sragiagiaA>man rādas 4000.. :D nu procasters jau ar nau slikts..,protams laikam technium labāk.,bet jaiztiek ar to kas ir pieejams..!
4.marts 2012, 22:31 | links
 
viss skaidrs, paldies falx, Dzeerve, maitasputns
4.marts 2012, 19:41 | links
 
Nezinu gan, kur Tev Techniums pa 59ls ir 4000 izmērs. Man kaut kā 2500 rādās...
4.marts 2012, 19:05 | links
 
Varu atdot DAIWA REVROS MX2500 par nieka 55ls.
http://www.minstortackle.com/servlet/the-1913/Daiwa-REVROS-MX-2500/Detail
4.marts 2012, 18:57 | links
 
Laikam tomēr būs jāperk daiwa prokaster 2500 :)
4.marts 2012, 16:11 | links
 
http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/shimano_technium_fb/

Visiem, kas grasās pirkt Shimano vai Daiwas spoles ieteiktu ielūkoties šinī mājas lapā. Manuprāt, visprofesionālākie un objektīvākie spoļu apraksti, kādi atrodami internetā. Baigi labi arī palīdz orientēties modeļu klāstā - piemēram, daudzi nezin, ka Twinpoweros, ko pārdod pie mums, nav pat ne smakas no īstā Twinpowera, un attiecīgi pārmaksā nenormālu naudu par pliku nosaukumu.
4.marts 2012, 14:47 | links
 
Vecā modeļa mīnuss - savienojuma vieta lociņam ar uztinējrullīti (jaunajam modelim tāds pats risinājums atstāts) un kasete - viegli uztaisīt buktes (to gan viegli likvidēt ar smilšpapīru). Par rokturi nevaru sūdzēties, spoles svars par 30 grami lielāks - nezinu, vai tajā kādu priekšrocību atradīsi.

Man tā spole nokalpoja gadus sešus (diezgan smagos darba apstākļos), tagad ir padilis plastmasas izvirzījums, kur ir zobrats virsū (apakšējais) + vajag vienu šeibīti, lai noregulētu centrālo zobratu un ar spoli var vēl dragāt. Tā kā - neredzu jēgu ņemt jauno modeli, ja ir iespēja paņemt lētāk veco.

Patreiz esmu ticis līdz Shimano ultegra un pat nedomāju skatīties uz citu firmu izstrādājumiem :)
4.marts 2012, 14:18 | links
 
ir tas 4000 viņiem..a ko citu par man piejamo cenu iesakat..? ņemt labāk shimano to 60ls vērtība.,vai ir vērts uzmest aci citas firmas spolēm arī..?
4.marts 2012, 14:16 | links
 
uzzvani uz eboat uz uzprasi par to technium 2500, domaju ka par tadu cenu vnk ir palikusi tikai 1 spole, tapec ari kataloga ir savadaka cena, pats tadu iegadajos pirms gada un nenozeloju ne santima, pirms tam bija catana un nexave, kas pec technium lietosanas liekas ka tirgu pirktas :), un starp fb un fc exage bus diezgan liela atskiriba, sakot ar rokturi kurs krietni labaks ir jaunajam modelim un ari ar atseviskam detaljam kas atspoguljojas jau spolu svaros ;)
4.marts 2012, 14:02 | links
 
Ir FB - vecais modelis, FC - jaunais...

Un nevienmēr jaunie modeļi nozīmē, ka viņos ir izmantoti citi materiāli. Pamaina dizainu, uzliec lielāku cenu un viņus tāpat pērk. Pēc iekšējās uzbūves -nekādas atšķirības, varbūt kāda atšķirība ir materiālos, lai gan - šaubos....
4.marts 2012, 13:47 | links
 
viņas tur vispār nau eboat.lv..ir visādas tikai ne technium.. tur ir technium pa 80ls zilā krāsā..
kāda ir atšķirība starp exage FC un FB viens maksā 35 un otrs 48ls?
4.marts 2012, 13:38 | links
 
tur raadas arii 2500 izmeera. ieeej eboat.lv un apskaties shimano spoles :)
4.marts 2012, 13:26 | links
 
bet šitā jau ir 4000izmērs.,par lielu..!
4.marts 2012, 13:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager