Spoles

Tepat labajā stūrī pie akcijas precēm visu laiku rādās Shimano Technium uz atlaidēm pa 59LVL, domāju, ka diezgan laba spole par tādu cenu.
4.marts 2012, 12:43 | links
 
Laba diena visiem..!
Gribu iegadāties jaunu spoli spiningam 2500-3000 izmēru ar priekšējo bremzi..,kādu spli man varētu ieteikt cenā no 50-60ls..?:)
Pateicos par padomu ,jau iepriekš..! :)
4.marts 2012, 12:11 | links
 
Principā jau multiņus var turēt apakšā tikai tad ir papildus slodze uz rokām, un tas nav seviški ērti ja jācopē kādas 6 stundas vismaz. Tāpēc arī jāizvēlas attiecīgas rokas spole.
4.marts 2012, 10:12 | links
 
Tās spoles ir turamas tikai un vienīgi uz augšu, vienkārši pērkot, ir jāskatās, ir nopērkamas ar kreisā pusē un labā rokturi....
4.marts 2012, 10:04 | links
 
falx,
es tā kā par zemprofila spolēm prasīju
4.marts 2012, 00:19 | links
 
kreisās, tikai kāts arī jātur uz augšu, varu pārdot gandrīz jauns abu c5601 par 60ls.
3.marts 2012, 23:58 | links
 
nekad pludināšanai neesmu izmantojis ziepjutrauku, nevaru saprast vai man to vajag vai nē. ja arī pirkšu tādu spoli, tad pagaidām tikai vimbu ķeršanai. Līdz ar to man ir neskaidras dažas lietas, ceru ka kāds varēs man apskaidrot.
- ja es spoli tinu ar kreiso roku, kuras puses ziepjutrauku ir jālieto? tātad pludinot spoli būs jātur virs vai zem kāta
- kam būtu jāpievērš izmanību izvēloties šādu spoli vimbu ķeršanai?
3.marts 2012, 22:22 | links
 
Es tikko tajā veikalā pie CenuKluba ar 40% atlaidi iepirku to, ko sen gribēju - Mitchell Avocet Gold III 2000 spoli! Ļoti OK liekas par naudiņām - 24Ls!
Ar .12 pīto pietiks atliektiem galiem! Bet no zacepiem arī ,25 neglābs!
25.februāris 2012, 13:32 | links
 
Hei, džentlmeņi (un lēdijas), nepieciešams padoms! Vēlos vasaras copei spinim iepirkt jaunu spoli (mājvieta - Gaujas lejtece pie jūras - asari, zanderi) aptuveni + - 30 ls robežās. Apsveru variantus - Salmo Elite Future (vai Adrenalalin), Mitchell Avocet GII vai kaut ko no Shimano - Nexave, Catana, Exage.
Nekādi dižie kukaiņi te nemājo, zanderi līdz 1,5 kg, asari - ne lielāki par 700, 800 g°, līdakas - retas kā Jaunais gads. Kuru modeli jūs ieteiktu un kāda lieluma (pietiek ar 1000 vai vajag lielāku)? Un vēl par pīto auklu - vietējie liek 0,17 mm, bet vai tik resnu šņori vajag, varbūt pietiek ar kādu 0,12? Tiesa gan, zacepu te vairāk nekā krutkas Centrāltirgū...
25.februāris 2012, 12:22 | links
 
Sagribējās ātru bezinerces spoli , pameklējot atradu Browning Carboxy Super Speed 830 RD un 840 M .
Izpētījis esmu diezgan daudz katalogus bet tik ātras spoles nemāku atrast .
Varbūt kāds var ieteikt citu ražotāju spoli ar pārnesumu 7,0:1 vai ātrāku ,svarā līdz 300 gr.
25.februāris 2012, 11:57 | links
 
ja runajam par budzeta spolem, tad neko labaku par shimano catana par attieciigo naudinu neatradiisi. salmo neieteiktu pirkt, letais gals pliist atri vien, par daiwu runajot, pats lietojis neesmu, bet ir dzirdetas nelabas atsauksmes.

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/shimano-exage-fb

luuk, iesaku uzmest aci, exage jau ir augstaka limeni par catana un nexave un cena ir loti pievilciiga :)
25.februāris 2012, 05:12 | links
 
Jaxon - Robinson -Salmo polju varianti uz vienas bazes.

Ietiektu panemt kkadu Daiwas variantu ar 3 gultniem pa kadiem 25 ls
25.februāris 2012, 00:35 | links
 
Sveiki!
Ko varat pateikt par šo spoli

http://www.fishing24.lv/spoles-1/ar-aizmugur/jaxon-ultron-rdx-150.html
24.februāris 2012, 13:14 | links
 
Kuriem tad no veikaliem ir plašākais Shimano spoļu klāsts ?
24.februāris 2012, 12:47 | links
 
Salmo budžeta variantiem ir sūdīgākie gultņi no visām spolēm, kuras esmu lietojis. Neieeļļosi un pie pirmās izmirkšanas varēsi domāt par citu spoli, jo gultņi sāks brakšķēt un klakšķēt (ātri norūsē). Tad jau labāk to viengultņu brīnumu.
24.februāris 2012, 12:33 | links
 
lētās šimano spoles jau nekas labs nav. 1 Gultnis, ja izmantosi pludinjam deres, ja spiningam tad ne. Gaita bus parak samocita to pashu vizuli velkot

Labak pamekle kautko no Salmo serijas ap 25 ls budzeta viniem labi varianti
24.februāris 2012, 12:10 | links
 
Paldies!
Nu tāda arī bija doma - ka dzērkam ar 6 vajadzētu būt vieglāk uztīt brīvo auklu.
24.februāris 2012, 04:15 | links
 
seinass
Neko jauku nevar pateikt par šo spoli,varbūt var likt uz iesācējmakšķeres,lai pēc tam var tiekties pēc kautkā prātīgāka,labāka.Iesaku nekāpt uz šī grābekļa.
23.februāris 2012, 22:09 | links
 
būtu pateicīgs par informaciju ...
gribēju uzināt kautko labu un kautko sliktu par šo spoli
http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/uk/nl/index/Products_2011/reels/rear_drag/hyperlooprb.html
23.februāris 2012, 19:54 | links
 
Pats lietoju Toro 51. Tur, ja nemaldos, apgriezieni ir 6, ciktur... Džerkam, manuprāt, lielie apgriezieni ir labāki nekā mazi, jo ātrāk var pietīt lieko auklu. Spēka spole vairāk kā vinča, jūrā mencas vari vilkt...
Ļoti perfekta spole arī tajā ziņā, ka labi ieguļ rokā un nesalst knaģi aukstākā laikā, jo redz, plastmasa...
23.februāris 2012, 08:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager