Spoles

es pasūtišu internetā..es jau tapat viņu nakamajai sezonai gādāšu..,nau jau tā ka spoles nebūtu .,jaunu gribās vienkārši ..,kaut arī ši pati vēl gadus kalpos noteikti..! :)
9.novembris 2011, 00:33 | links
 
Tā cena jau bija Latvijā 22 ls Bija ievilkta partija no ķīnizeriem vai malaizijas /pa viltīgo/Vairim arī vajadzēja Tiko zvanīju tiem bradjagām -visu noandalējuši.
8.novembris 2011, 21:40 | links
 
nu latvijā viņa vienā cenā gandrīz ar exage..! bet 25ls jau būs bez ceļa izdevumiem..! :)
8.novembris 2011, 21:34 | links
 
http://www.amazon.com/SHIMANO-SONORA-ORANGE-FRONT-SPINNING/dp/B001THTU36
Amazonā pat ar 5 zvaigznēm nomarķēta
8.novembris 2011, 18:40 | links
 
par 25 ls ļoti laba Ir pat vietas kur varēja dabūt par 22 ls
8.novembris 2011, 18:38 | links
 
kāds k-ko zin par shimano sonora spoli..?
8.novembris 2011, 16:52 | links
 
Tā bukse galīgi nav slikts variants. Starp citu - exage'am arī gultņa tur nav un nekādu problēmu, rullītis griežas joprojām. Ja regulāri nesaeļļo, tad tas ir pirmais gultnis, kas noklājās =)

P.s. zobrati shimanim ir ļoti labi - tie vispār nedilst, bet plastmasa, uz kuras uzsēdināts apakšējais gultnis. Es naf meistars (tikai amatieris, kuram patīk paskatīties, kas lācītim vēderā:), varbūt tas tikai man sagadījās :) bet tas mazais dzelzītis, kuram iespēja nodilt pie tās tārpa pārejas varētu būt daudz lētāks prieks, nekā korpusa maiņa =)
6.novembris 2011, 20:05 | links
 
Coastal man ir 3000 mod.Atgādāja man viņu no Cabelasiem 3 gadi atpakaļ.Ja riktīgi atceros par kaut kādiem 60 latiem.Nu baigi laba.Vienīgais,ka viņa ir paredzēta lietošanai arī sālsūdenī un laikam tāpēc auklas uztinēja rullītī stāv bukse.Bet ja ir vēlēšanās var iestellēt gultni, ko es starp citu arī izdarīju.Ja kas, tad Librai ir tas tārpveida pārvads.
6.novembris 2011, 14:04 | links
 
pa cik Tu janka07 viņu pirki to Daiwu .,tieši tavu modeli???
6.novembris 2011, 13:45 | links
 
Man Libra nokalpoja 5 gadus-nekādu problēmu,laba spole.Vēl tagad stāv uz makšķeres.Spinim paņēmu Daiwa Coastal.
6.novembris 2011, 13:34 | links
 
nu jau es galīgi apjukšu.,es tak nezinu kurai ir tārpiņvītne un kurai kāda cita..neesmu jau katras spoles iekšas izpētijis..! varbūt tad neņemt ne shimano .,ne daiwu minētos.,bet tica libra..?
6.novembris 2011, 13:21 | links
 
savlaicīgi jāeļļo ,jo mēlīte kura staigā pa šo vīni dilst ātrāk nekā zobratu pāris Katram ir savi labumi un savi trūkumi
6.novembris 2011, 13:14 | links
 
Parasti tā Worm shaft gala bukse arī noklājās-kaut gan remonts nav sarežģīts Tas ir multiplikātora auklas likšanas mehānisms iekombinēts bezinercenē -bezgalīgā vīne Kā ne smejies no angļu valodas tulkojot saistība ar tārpu vien iznāk ;DDD
6.novembris 2011, 13:11 | links
 
worm shaft zinu ka sauc par tārpu :))
6.novembris 2011, 13:08 | links
 
vai moška vienkarši paņemt TICA LIBRA..,to divu vietā..?:)
6.novembris 2011, 12:35 | links
 
Es skatītos, lai spolei ir nevis sistēma ar diviem zobratiem, bet gan "worm shaft" - nezinu kā LV tulko. Klusāk strādā, mazāka iespēja, ka kaut kas nodils.

6.novembris 2011, 12:13 | links
 
Man gribas teikt,ka noteikti nē.Nekas lētāks nav par Sienna.Taču abas ir lētais gals.
6.novembris 2011, 11:49 | links
 
a shimano sienna ir augstakas klases par exage..? :) paldies..
6.novembris 2011, 11:40 | links
 
Pāris gadus atpakaļ runāju ar pārdevēju veikalā "Ne asakas" Limbažos.Viņš teica,ka ja salīdzina lētā gala Shimano un Daiwa,tad Shimano esot labāki.Atceros,ka minēja lociņa atsperes konstrukciju un izturību.Pats to neesmu pārbaudijis.
6.novembris 2011, 09:27 | links
 

6.novembris 2011, 06:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager