Spoles

RaimisD [13.10.22]: Skabarga71 [Vakar]: Kā teicienā: viens nejaušība, divi sagadīšanās, trīs likumsakarība.Ceturtā ieradums :)
Ieradumam liels spēks! :DDD
14.oktobris 2022, 09:24 | links
 
Davis-Di [13.10.22]: Es ar BB un džerkiem esmu atšāvis diezgan:
1. mezgla vaina - tagad ilgi nevienu neesmu atšāvis kopš pamainījis.
2. Kad lietoju tievāku auklu - 0.3-0.33mm.

Kad atpakaļ atgāju pirms vairākiem gadiem uz 6PE un pamainīju mezglu, problēmu vairs nav!
Kādu mezglu Tu lieto?
14.oktobris 2022, 09:06 | links
 
Es ar BB un džerkiem esmu atšāvis diezgan:
1. mezgla vaina - tagad ilgi nevienu neesmu atšāvis kopš pamainījis.
2. Kad lietoju tievāku auklu - 0.3-0.33mm.

Kad atpakaļ atgāju pirms vairākiem gadiem uz 6PE un pamainīju mezglu, problēmu vairs nav!
13.oktobris 2022, 22:24 | links
 
Skabarga71 [13.10.22]: Kā teicienā: viens nejaušība, divi sagadīšanās, trīs likumsakarība.
Ceturtā ieradums :)
13.oktobris 2022, 19:30 | links
 
edzuss2 [13.10.22]: Nez vai daudzi ietīšanas momentā domā par maukām!? :D
:)))
Trīs rudras, tas tiešām skarbi. Man bijis tā ar rotiņiem kad asaros, bet man pietika ar diviem ,, aizlidojušajiem ,, lai saprastu. Kā teicienā: viens nejaušība, divi sagadīšanās, trīs likumsakarība.
13.oktobris 2022, 18:34 | links
 
Nez vai daudzi ietīšanas momentā domā par maukām!? :D
:)))
13.oktobris 2022, 18:17 | links
 
Man bija gaužām banāls mānekļu ,,atšaušanas,, moments.
Vieglajam kātam spicītē keramiskajam gredzenam bija nošķelta maliņa, asa kā žilete. Tā gadās ,kad pavadu sien caur virpuli un ietīšanas laikā domā par maukām.
Tie kas tin līdz atsitienam, pārbaudiet spices rinķi. Vai nav izsisti robi, var sanākt šaize kā man. Atšāvu trīs rudras kemēr sapratu, kas par iemeslu.
13.oktobris 2022, 17:55 | links
 
Vigulis [13.10.22]: . Iemesls ir nepareiza iemetiena tehnika un nepareizi noregulētas bremzes.
Mans ar tā domāt.
Teiktajā tika teikts par lielāku starta ātrumu. Moš čalis mauc kā ar bezinerceni.
13.oktobris 2022, 16:08 | links
 
Multam ar neatslēdzamu auklas kārtotāju tas mehānisms, kas griežas līdzi pats par sevi ir baigā bremze un, ieeļļojot ar kaut ko biezāku, var panākt, ka spole nemet vispār. Tiesa 100-200 g gludeklim ir gandrīz vienalga. Jebkurā gadījumā atslēdzams kārtotājs, kāds ir vairumam spoļu, kas paredzētas metāšanai, pat iemetienā atstāts vienā sānā, nav iemesls mānekļa "atšaušanai". Šīm spolēm kasete ir šaurāka un kārtotājs tālāk. Iemesls ir nepareiza iemetiena tehnika un nepareizi noregulētas bremzes.
13.oktobris 2022, 14:16 | links
 
Ja palasīsi rūpīgāk, iespējams pamanīsi, ka apšaubīju magnētiskās bremzes nepieciešamību šāda tipa spolei, kā Houston, acīmredzot grib iegādāties.
13.oktobris 2022, 14:11 | links
 
Tā, bet savādāk. Vieglākais, kas mests ar 6501 ambiņu/ 0.45 mono/ daiwas amorphus whisker, liekas 10-50 testā ir Rapala contdown, kas sver 5 grami. Bez neitralizētām bremzēm, metiena attālums daži metri. Iespējams, pareizāk būtu salīdzināt ar sporta auto, salna nav, bez abs, bez bremžu pastiprinātāja.. Bet lido.
13.oktobris 2022, 13:50 | links
 
100/200 gramu māneklis ir nopietns arguments pat stiprā pretvējā, lai iztiktu bez šīm bremzēm. Neesmu arī novērojis, ka kāds apzināti censtos mest pret pamatīgu pūtienu. Metiens no apakšas, sāniem, lieliski caursit vēju. Ar pārējo tiek galā... īkšķis. Iespējams, copes pašā sākumposmā, kādam, šāda piespiedu piebremzēšana var palīdzēt neiedzīvoties bārdā.

paiks, 13.oktobris 2022, 11:04


Redz tu izej no šaura skata punkta, īsti pat neizvērtējo. Papildus BB tēma neapstājas pie 100-200 gr mānekļiem, diapazons ir daudz plašāks un ātri pārlecot no viena uz otru, bez magnētiskās, pat vāji noregulētas, pirksts var nogļučīt it sevišķi salā un iedzīvoties bārdā! Otrs kad pierod, tad tas ir komforts, kam papildus nāk garie knobi, labāka izvadīšanas bremze utt.

Bet tavs teiktais izklausās pēc tā, ka var ar LADA Granta 2022 nokļūt no punkta A uz B, tāpēc neredz jēgu jaunam Audi Q7 ar automātu un pilnu paku.
Var jau maukt ar Shimano cardiff un teikt ka neredz jēgu zemā profila spolēm kā Revo toro beast vai revo beast ... un cardiff ir tieši tas ko vajag, bet tas ir un paliek tikai tavs skata punkts!
13.oktobris 2022, 13:25 | links
 
100/200 gramu māneklis ir nopietns arguments pat stiprā pretvējā, lai iztiktu bez šīm bremzēm. Neesmu arī novērojis, ka kāds apzināti censtos mest pret pamatīgu pūtienu. Metiens no apakšas, sāniem, lieliski caursit vēju. Ar pārējo tiek galā... īkšķis. Iespējams, copes pašā sākumposmā, kādam, šāda piespiedu piebremzēšana var palīdzēt neiedzīvoties bārdā.
13.oktobris 2022, 11:04 | links
 
Tas vienalga neizskaidro līdz galam tavu apgalvojumu un no kurienes smēlies secinājumus : "Es tikai, nekad nesapratīšu, kādēļ šādas klases spolei, nepieciešamas magnētiskās bremzes. Nevajadzīga, bezjēdzīga opcija. "!
Lētos ziepjutraukus atmetam, tie nav paredzēti tādai slodzei, nopietnai dragāšanai un magnētiskā bremze ir relatīvi sūdīga!
13.oktobris 2022, 10:02 | links
 
Labrīt Davi-di!
Ja par sarkasmu, tad droši vari vērsties pie manis! Priecē, ka arī Tev nav svešs..
Par rīkiem bb. Pamēģināts ir daudz. Sākot no ņevenes un paštaisītiem kātiem, nelmas, pītās un mono auklas. Dažādi ambiņi, tā laika ziepjutrauki, neviens neturēja slodzi. Bira gultņi, sezonas laikā izbeidzās "tārpi". Kā uzticamākie tika atzīti 6501, 5501 ambiņi un jau pieminētie cardiff. Kāti- muskie sēriju croixi. Un pamatoti, jo tur ir bb dzimtene. Jebkurš šis kāts pilda deklarēto funkciju. Kļūstot populāram bb, šaipus okeānam, eksperimentējot ar kātiem, daudzi, populāru ražotāju, sagādājuši vilšanos, bijuši neatbilstoši delarētajam copes veidam. Piedzīvota arī dažādu progresīvu mānekļu dzimšana, tai pat laikā, ražošanas procesa izmaiņu ietekmēts, izcilu mānekļu neatgriezeniska "sabojāšana".
13.oktobris 2022, 09:49 | links
 
Davis-Di [Vakar]: Nē neesmu vēl iemācījies. Pirmais mults bija ~90 gadā.
:DTad Tev nav talanta..

paiks, 12.oktobris 2022, 21:46


Jā daudz ko nesaproti - arī sarkasmu :D

Cik daudz esi spiningojis ar spolēm kā Abu Garcia Revo Toro Beast, Daiwa Tatula un līdzīgām un cik esi spiningojis ar ambassador 5500-5600, Abu garcia C4, to pašu Cardiff un citām līdzīgām round profila? Cik daudz esi lietojis garos knobus un īsos?
Multu izmanto tikai bigbaitam un džerkam vai arī citur, lieto tikai ar pīto vai arī ar monofīlo vai FC?
Jeb esi izdarījis secinājumus spiningojot ar Shimano cardiff tikai?
13.oktobris 2022, 08:51 | links
 
Davis-Di [12.10.22]: Nē neesmu vēl iemācījies. Pirmais mults bija ~90 gadā.
:D
Tad Tev nav talanta..
12.oktobris 2022, 21:46 | links
 
Tā bija ABU 5600 vai 5000 izmēra. Tiesa jāatzīst, metiena starta ātrums, čomam bij liels, bij pieradis mētāt ar bezinerceni..
12.oktobris 2022, 21:44 | links
 
Tiešām, vēl aizvien, neesi iemācijies iemest simts gramīgu mānekli bez "bārdas"? Uz muciņas, pēc mēneša praktiskās copes, divi, pēc noklusējuma ieslēgtie rūpnīcas setapā esošie, centrbēdzes bremžu klucīši, tika izslēgti.
paiks, 12.oktobris 2022, 20:03


Nē neesmu vēl iemācījies. Pirmais mults bija ~90 gadā.
:D
12.oktobris 2022, 21:42 | links
 
Senāk, kāds mans draugs, kas ar bij izlēmis pievērsties bb, attiecīgi pats noekipējies, kāpa laivā, kopīgai copei Lielupē. Dienas laikā, viņam izdevās atšaut SEŠUS mācekļus. Šņore 0.4. Laivas otrā galā, viņu vērojot, pamanīju ka striķis plīst pie spoles. Viņš bija izvēlējies tam laikam inovatīvu muciņu, ar metiena brīdī atslēdzošos auklas licēju. Protams, faktoram, ka aukla atrodas kasetes pretējā pusē lociņam un vēl turpinās kustību prom, palika nepamanīts.

paiks, 12.oktobris 2022, 21:25

Arī lietoju 0.4 mm auklas, abām spolēm atslēdzas auklas licējs, dzīvē neesmu atšāvis nevienu mānekli. Tur jābūt žiletes asuma actiņai, lai šādu auklu pārgrieztu, citu iemeslu nevaru iedomāties, jo šādu trosi gribot nevar pārraut :)
12.oktobris 2022, 21:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager