Spoles

Paga, paga. Es par gultņiem neminēju ne vārda....

Es runāju par cenām tepat un iespējām nopirkt lētāk (runājam tieši par lētajiem ķīniešiem...)

Es nemaz neplānoju izmantot šo spoli nopietniem nolūkiem, jo zinu, ka pie aktīvas lietošanas viņa man ies maksimums pāris mēnešus.

Šimano jau ir cits stāsts, ar viņu šeit salīdzināts nekas netiek... Tas ir skaidrs pats par sevi...
30.maijs 2011, 16:30 | links
 
man liekas ka tēma par gultņiem bija jau kaut kad izmuļļāta. secinājums ir viens gultņu skaits pofig kāds. svarīgi cil kvalitatīvi ir gultņi. Daiwai ir CRRB gultņi, Shimano A-RB gultņi. tāds viens atsver pusi no lētajiem gultņiem, kas ir lētajās spolēs!
30.maijs 2011, 16:23 | links
 
andriskk
beidz...tas pats šimanis ar parīs gultnīšiem ies KUDIŠ labāk un "mīkstāk" nekā no ebay paņemts ķīnīzeris, man viens ir ar 11!!!! gultņiem pa kādiem 7 LVL no ebay paņemts :DDD bet ir tāds, ka nekam vairāk, kā jūras kātam, priekš butēm es viņu virsū nekad nelikšu...
ne jau gultņu skaits ko izsaka, bet gan to kvalitāte un materiāls :))
30.maijs 2011, 16:12 | links
 
Ērgi, neesi tik negatīvi noskaņots :D Šīs spoles ir tieši tādas pašas kā LV veikalos tirgotais lētais gals, domā Salmo ir speciāla rūpnīca Ķīnā? :D Tāpat viņi sūta no šādiem kaktu ražotājiem.

Protams, ķīnieši pelna uz spoļu tirdzniecības, bet cipars ir 2x zemāks, kāpēc? Tāpēc, ka vedot uz LV vēl pelna vairāki piegādātāji, neskaitot pašus LV veikalus...

Par nodokļiem... Ķīnieši ir labi puikas, ar viņiem pavisam viegli ir sarunāt, lai nomarķē kā Gift un vērtību uzliek pāris dolārus...

Un pēdējais - e-bay sistēma neļauj tirgot pēdējos mēslus. Jo sliktāks feedback, jo lielāks procents pārdevējam no preces vērtības jāatdod e-bay. Domāju, ka daudz lielāks % būs LV veikalā nopirkt brāķi...

Protams, nekāda medusmaize jau tās spoles nav, bet ja var ietaupīt procentus 70 uz pirkumu, tad noriskēt var :D
30.maijs 2011, 15:56 | links
 
ArturK un Tev liekās, ka ķīnieši nepelna no spoļu tirdzniecības? īstais cipars :DDDD
30.maijs 2011, 12:20 | links
 
ja kas, var nopirkt ar 8+1 gultņiem spoles arī pa padsmit latiem :DDD

gultņu skaitam ir tikai pastarpināta nozīme. Un gultņu skaits pats par sevi nenosaka tā ir laba vai slikta spole.
30.maijs 2011, 12:19 | links
 
Kiniesi vismaz uzliek isto spoles ciparu, nevis kā pie mums, kur 8+1 gultnu spolei stav 55 ls cena :D
30.maijs 2011, 12:03 | links
 
un noteikti sūtīsiet uz garantiju atpakaļ vai palūgsiet, lai ķīnieši noslēz garantijas remonta līgumu ar Bumu :D
30.maijs 2011, 09:50 | links
 
Nu veci, neieteiktu tomēr ņemt to lēto galu no Ķīnas, pirmkārt, jau + nodokļi būs un beigās tāpat ap 20-25 lvl sanāks, bet par 15-25 lvl uz vietas var daudz maz normālu spoli nopirkt, bet starpība- tu viņu paturēsi roka, pamēģīnāsi, ziemā vispār labu labās spoles "tautas klasē" bija nopērkamas dotajā cenu diapazonā.
Vienreiz pamēģināju līdzīgi, pat uz gultņiem īsti neakcentēju 3+1, bet beigās saņēmu pamēģīnāju un ar skābu ģīmi noliku malā, gan kādreiz....
Vienīgi, ja te uz vietas ko atrodi, patīk, tad jēga meklēt netā, kā viņu iegūt lētāk, lai pēc tam nav pirkstos jākož. Sliktakajā gadījuma aizej uz tirgu, tur arī nopirksi to pašu, bet vismaz būsi rokā pamēģīnājis.
30.maijs 2011, 09:15 | links
 
Salmo tak arī tās pašu lētās ķīniešu spoles (nu, vismaz pavisam lētais gals) :D

Par tiem 13 Ls tad jau labāk šo paskaties...

http://cgi.ebay.com/A1MGD6-6BB-Front-Drag-Sea-Spinning-Fishing-Reel-w-Spare-/170557575972?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27b6061324
30.maijs 2011, 05:36 | links
 
Tas spoles nearko neatskiras - Salmo tiek mitrums ari bus chau 100% poh ka cena 35ls ,

cena noteikti nav objektivs raditajs, ta pati kinieshu plastamsa vien ir visos shajos Jaxon, SALMO utt..



Es skatos nevis pec Dolariem, jo ebaya ka likums spoels bus ar daudz zemaku nakrutku ka LV veikalos,

bet pec iespejam un cik auklu var uztit mana gadijuma 0,25 - 150 metrus taka spiningam
30.maijs 2011, 00:02 | links
 
Manuprat shis letas kinieshu spoles SHI cena ebaya, ta ari vinju reala vertiba bāzes,

musu LV dazhas bodes shadu te kinieshu spoli iesien smuka fantika un uzlike 35 ls (kas dzive ta ari notiek) , LV uznemeji krutji tas cenas ka vien grib un dazam spolem pa 3x uzliek varku.. skaidrs ka kina un ebaya kur nav ne atveshanas maksas, ne komerctelpu ire tur cenas pat 3x zemakas ka pie mums LV/..


Manuprat cena nav objektivs raditajs, galvenais ir preces apraksts, jo ka mineju 95% spolju nak no Kinas ,

ok Shimano ir iznemums tur tiesam kvalitate bet sorry nejau SALMO, JAXON, pa 35 LS utt..
29.maijs 2011, 23:59 | links
 
Labojums - lētajām čīnīzeju spolēm no e-bay.
29.maijs 2011, 23:54 | links
 
Ne viss ir zelts, kas spīd :D

Nu, gultņi noteikti sāks šņākt pēc pāris copes reizēm :D Līdz ar to - sliktāk darbosies uztinējrullītis. Ja tas būs no slikta materiāla, tad aukla tādā gadījumā to fiksi sagrauzīs.

Tāpat neesmu manījis kādai čīnīzeru spolei uztinējrullīšus ar spec. pārklājumu, lai pie pītās izmantošanas neēd to (uztinējrullīti) kopā.

Mazaktīvai copei jau OK, bet uz spini būs kā būs. Līdz pirmajam mitrumam OK :D
29.maijs 2011, 23:53 | links
 
Shpinam jau 5+1 itka normali gultnu skaits ...

nez noriskes, panems ebay spoli :D esmu sure ka nebus ne pargramu sudigaka ka salmo latvija noperkama


Ko pasi salmo dara, vini saperkas shadas spoles non brand uzlime savu fantiku virsu un pardod par 2x dargaku
29.maijs 2011, 23:44 | links
 
Btw krasa ari smuka, :)
29.maijs 2011, 23:40 | links
 
Es tiesi jau nosktiju , reku 5+1 gulti, spole shpinam ideala ..



Zin cik tada LV maksatu, apmeram 35 ls stabili :D


http://cgi.ebay.co.uk/New-GAP-High-Power-Gear-Spinning-fishing-reel-2000-/110693270359?pt=UK_SportsLeisure_Fishing_Reels_JN&hash=item19c5d54357
29.maijs 2011, 23:39 | links
 
Es domāju pasūtīt spoli no ķīnas (ebay) - 10 Ls robežās. Domājams, ka būs analogs pie mums pārdodamajām ap 20 Ls.

Patestēšu, redzēs, cik ilgi izturēs. Pludiņmakšķerei gan jau derēs :D Tāpat eju 5x gadā :))))
29.maijs 2011, 23:29 | links
 
Salmo taču ebajā netirgo Ja tirgotu tad cena arī būtu 13 ls Salīdzini ebaja milijonus ar mūsu mazvalstiņu :))
29.maijs 2011, 23:18 | links
 
Arko teiksim shi spole sudigaka par Salmo diamond seriju?

http://cgi.ebay.co.uk/New-GAP-High-Power-Gear-Spinning-fishing-reel-2000-/110693270359?pt=UK_SportsLeisure_Fishing_Reels_JN&hash=item19c5d54357


Pec parametriem laba, svars ari labs, kopuma vis tas pats,. bet Diamond maksa ap 25 ls, shi pa 13 LS
29.maijs 2011, 23:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager