Spoles

PIlnīgi pareizi viss nāk no ķīnizeriem Tikai lai tiktu pie labiem būvētājiem iepirkumiem jābūt adekvātiem Latvija ar savu apgrozījumu var pienest ūdeni lielajiem noņēmējiem
29.maijs 2011, 23:07 | links
 
Visas spoles tak taisa kinja kada skirba

Arko atskiras kiniesu spoles , no teiksim salmo?

Patiesiba, vertiba shitadam salmo spolem ap 5 latiem, uzliek zimi salmo un vertiba celjas!
29.maijs 2011, 23:03 | links
 

šodien Salmo papētīju Braunig spoli -laba bet būs citam uz kāta :(( Ne tieši šī,bet ar lielo kaseti -laba un cena laba :DDDDDDD
29.maijs 2011, 22:50 | links
 
Sis produkts

http://cgi.ebay.co.uk/New-GAP-High-Power-Gear-Spinning-fishing-reel-2000-/110693270359?pt=UK_SportsLeisure_Fishing_Reels_JN&hash=item19c5d54357

Product Highlights
Gear ratio 4.7 : 1
Triangle Shape High rigid rotor
SDS "Super Drag System" intensive drag power
High strength aluminium handle with ultra soft handle knob
5+1 Stainless Steel Ball Bearings
Supreme smooth line lay and rotor balance system
Easy change for the outside parts
Reinforced main shaft
High intensity one way ball bearing
Multi-ball bearings construction design for smoother operation
Manufacture by "Tokushima " Factory


pec parametriem liekas ok, jo lidziga rupnica taisa gan salmo, gan citus ko sakat?
29.maijs 2011, 22:19 | links
 
tad mani nau piecakareejushi normaalu aparaatu atdeva un veel jaut . SPORTERA kaats tip ogleklis ir ko veerts vai driiz saluuziis ?kas taa par firmu vai vienseetas darinaajums ?
25.maijs 2011, 15:20 | links
 
Laikam jau ar Alivio.

Kaut kad pasen tāda bija, atradu izārdītu pie rezerves daļām. Kāpēc viņu izārdīju - neatceros, laikam jau kāda problēma bija. Lieti noderēja, lai nomainītu spoles asi Exage'am, kuru biju pamanījies fik zin kādā veidā nedaudz saliekt :D

Bet shimano jau visi labi, arī lētais gals. Zobratu materiāls labs, nav kā "ķīniešiem", kuriem zobi sāk jau dilt pēc pāris aktīvākām makšķerēšanas reizēm...
25.maijs 2011, 15:15 | links
 
mest vilkt forshi tad nebuus pa 20 taadas nemaz neesmu redzeejis taada tipa
25.maijs 2011, 15:12 | links
 
tac uzrakstiiju jau shimano 4000 2 gultni vairaak parametrus nezinu jo pats nepirku man atdeva ?
25.maijs 2011, 15:11 | links
 
Ir Shimano par 300 Ls un ir par 20 Ls. Par kuru modeli konkrēti Tu runā? :)))
25.maijs 2011, 15:09 | links
 
es piekriitu vacaa aukla apakshaa ir labaak un par to shimano 4000 kaa ir cik laba vina ir nau jau biezaa tomeer cik vina var ? ja taa ir orginaalaa nekiiniskaa ?
25.maijs 2011, 15:06 | links
 
Man arī kaut kādas neīstās spoles vienmēr gadījušās :DD
25.maijs 2011, 14:53 | links
 
da neviens no Jums te nekā nesaprot :DD vislabāk ir copēt BEZ spolēm :DDDD
25.maijs 2011, 14:49 | links
 
Kā jau šeit tika minēts-tiniet apukšā auklu kuru nomainat.tobiš veco.izolene ir paredzēta citiem mērķiem.
:))
25.maijs 2011, 14:48 | links
 
eMKa> .. .īstajām spolēm izolene nešķīst... :DDDD !!!
25.maijs 2011, 14:41 | links
 
Ja auklas nepietiek un spoles kasete ir ietilpīgāka, tad ir pilnīgi vienalga ko tur tin apakšā, kaut savas apenes:D, galvenais lai netraucē. Kāpēc netīt izoleni- ļoti vienkārši- tā lipīgā kārta ar laiku sāk sadalīties un sanāk, ka visa kasete ir notriepta ar lipīgu masu, kas nu galīgi nenāk pa labu. Nezinu, varbūt šobrīd izolenēm lieto ko citu, bet kādu laiku atpakaļ, pēc ziemas mainot auklu, konstatēju, ka visa kasete lipīga un notīrīt to mēslu iespējams tikai šķaidītāju, ja tas apmierina tad var tīt izoleni.
Vislabākais risinājums ir patīt apakšā citu auklu, vai arī mainot auklu, atstāt kādu daļu no vecās. Mezgls netraucēs nekādā gadījumā, ja vien neejat uz tālmešanas sacensībām, kur plānots izmest vismaz 100m.
25.maijs 2011, 14:22 | links
 
un ja nopietni cik maksaa vai aaja jau shimano4000 ,2 gultnu ?
25.maijs 2011, 14:07 | links
 
aaaa tad ar leetajaam spoleem nuuu ko tad var gribeet : saprotu man nau padomu es tikai ar profesionaaliem rikiem darbojos centraaltirguu pirkti no droshaam rokaam svaigi no Japon !:
25.maijs 2011, 14:04 | links
 
ivo > ..nu ko lai dara , man nav , īstās spoles , iztieku ar ''kaut kādām'' Shimano , Ryobi spolēm un auklas arī nav trāpijušās īsākas par 125m ....
25.maijs 2011, 13:57 | links
 
epox59 ja man nakad jau entos gadus nau trauceejusi taa izolene kadaa sakaraa mulkiibas to pashu saku par citiem variantiem un vajag iisto spoli pirkt un auklas tac arii var dabuut netikai 100m jo....
25.maijs 2011, 13:32 | links
 
Tere!
Kilka.
Istinu glagoliš.
Gudriniekiem par plastmasas knibuci - Tas domāts citam mērķim.
25.maijs 2011, 12:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager