Spoles

noķer kaiju, un tad lēnam izlasi pa zilbēm switcha postu "25.maijs 2011, 00:07" - ko viņš prasa. Tur nav runa par auklas pārraušanu vai mezglu spoles vidū.
Mono bekinga patīšana zem pītās pamatauklas uz spoles kasetes ir vispareizākais veids, kā precīzi piepildīt spoles kaseti (ja nav pietiekoša garuma pītās, vai ir vēlme nedaudz ieekonomēt). Punkc.
25.maijs 2011, 12:04 | links
 
-par mono nezinu , bet sasienot pīto , tas mezgls ir tik maziņš , ka uz iemetiena attālumu nekādu iespaidu neatstāj , uz izturību , tā jau ir cita lieta , to zinu no savas pieredzes.. :) .
25.maijs 2011, 12:00 | links
 
switchs > ..apskaties Copmaņu knifi 25. 04. par pilnas spoles pietīšanu ar auklu . Kilka jau teica , nekādi mezgli nav redzami kur nu vēl traucē !
-par izolenes un citu štrumtu tīšnu apakšā ir pilnīgās muļķības !
-vismaz es tā tinu un esmu apmierināts... :) .

eerglis > ...lai pītā neslīdētu , patin apakšā pāris metrus momo un tad tin pīto ....
25.maijs 2011, 11:55 | links
 
Ērgli, tāpēc ir auklas aizkabināmā plastmasa uz spoles ;)

Un ja viņu uzliek pareizajā virzienā (kad tinot viņa savelkās), tad nekas tur nebuksē. Vismaz neesmu nekad sastapies ar tādu problēmu :)
25.maijs 2011, 11:52 | links
 
Nu, meklē savus ekspertus tik tālāk, nekad par kaut ko tādu neesmu sevi pozicionējis. Es izsaku savu viedokli, ja nepatīk, nu, pats zini, kur jāiet...

Tamborēt galdautu :)))) Nu, vai ķert ar zobiem kaijas.

Gadās, ka auklu jāsaīsina, reizēm kāds ūber neatpinamais mezgls vai iedilusi kaut kur tuvāk vidum. Ja tiek nogriezta, tad savienojums leks ārā visai pamanāmi. A, rezerves auklu, kurš līdzi vadā? Un kurš grib beigt copi dēļ tāda sīkuma? Gatavojies sliktākajam, lai viss noritētu gludi.

Un vispār - arī nepareizs viedoklis ir vērā ņemams, jo tas radīs diskusiju, bet viedokļu apmaiņa galu galā noved pie iespējami pareizākajiem secinājumiem... Tā kā...miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts...
25.maijs 2011, 11:50 | links
 
andriskkk pītajai jebkura cilpa buksē uz spoles, vismaz tā ir mana diletantiskā pieredze.
25.maijs 2011, 11:36 | links
 
Nu re - "ekspertam" izrādās, labākais arguments ir apsaukāšanās un rupjība :DDD Super!
25.maijs 2011, 11:24 | links
 
ja man ar spolēm būtu laba pieredze tad padalītos :D bet par cik man vairāk problēmu nekā saprašanas, tad paklusēšu.
25.maijs 2011, 10:57 | links
 
ķiļķēn, nedils tik daudz...

Priekš kam siet mezglu, ja var uztaistīt pītajai cilpu ap spoles kaseti...
25.maijs 2011, 10:52 | links
 
Nu vot, Mr Kilka, būsi visus viedos padomdevējus / expertus nobiedējis :DDDDD
25.maijs 2011, 10:52 | links
 
guntarskl - man šķiet, ka andrimkkk vairs tik viens solis, lai kļūtu par ekspertu, piemēram salmo, ne? :DDD
switch - tieši tā 0,2..0,22 mono apakšā un uz priekšu, ja tas būs bekings zem 135 m auklas - nevienu mezgla "kalnu" pat ar lupu nesameklēsi Lai aukla neslīdētu pa kaseti - dubulto cilpas mezglu un uz priekšu :) Ja vēl bail - mazu gabaliņu abpusējā skoča uzlīmē. :))
25.maijs 2011, 10:26 | links
 
Eksperti:(((((((
25.maijs 2011, 10:20 | links
 
switchs

Te par Tevi vienkārši pasmejās, tin mono vai pīto auklu apakšā un būs labi.:)
25.maijs 2011, 09:53 | links
 
es iemaaciijos ne baigi taalu bet bez baardas ar apalo mest 10gadu vecumaa Ventaa biju biezi bet piitaa nebija bet 0.6 mm:
25.maijs 2011, 00:58 | links
 
Jā, jā. Bērnībā ķēru ar inerceni, tad nu izgāju "piņķerēšanas skolu" :D Un normālu meistardarbu divas stundas kā minimums, ne reizi nenogriezu auklu :D
25.maijs 2011, 00:52 | links
 
man vispaar loti patiik pinkeet mezglus piitajai auklai jo cope paiet raiti aatri un intresanti !
25.maijs 2011, 00:45 | links
 
Ja mezgls būs notīts ar auklu un neparādīsies pie tālākā iemetiena, tad problēmu nebūs, ja tomēr būs redzams - aukla aiz viņu ķersies un traucēs padarīšanu :) Tomēr - sien kādu mezglu gribi, viņš būs lielāks par auklas diametru un "izleks" starp auklas tinumu...
25.maijs 2011, 00:38 | links
 
vispaar shis gadiijums ir neatrisinaams man liekaas nu nau variantu jaasiem kapitaals mezgls :buus labi sanaaks baarda nekas jo piito vnk atpinkereet:aptuveni 10min.viegli
25.maijs 2011, 00:38 | links
 
prekštam ir spolītes ar seklākam kasetēm:)
25.maijs 2011, 00:35 | links
 
jaamaina spole ar steigu :
25.maijs 2011, 00:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager