Spoles

Man Salmo spole 8 ja ne pat visus 10 gadus nogaja-un sovasar atklajot kartejo lidaku sezonu-beidzot nobeidzas uz neatgriesanos-Ieliksu skapi ka pieminu par daudziem labiem dzives momentiem cope-ko man sniegusi si spolite-Visu cienu!
10.maijs 2011, 15:58 | links
 
Tak balansam tas ir domāts. Kādai vēl roktura atrašanai.

Ātrāk griežot spoli tas ir ļoti labi redzams.
10.maijs 2011, 15:55 | links
 
dubultais rokturis paredzeets pludinjkashkjereeshanai un grunts makshkjereeshanai, lai peec piecirtiena ir jaateeree mazaaks laiks spoles roktura atrashanai + laikam arii labaaks balanss
10.maijs 2011, 15:49 | links
 
..ehh...nu nekas! Spolīte būs jāpaņem šā vai tā. Nu nezinu....nepatīk man tā dubultā ručka un viss, kaut kā liekas, ka visu laiku traucē...parasti auklu pirms metiena paņemu rokās un brīvā cilpa ļoti bieži mēdz man aizķerties jau aiz viena roktura...kur nu vēl diviem! Varbūt šādi manevri nemaz nav ieteicami jo var sākties riktīgs disbalans...būs laikam jāzāģē (joks)!!!!..:)))))..Spole jā...ātrā redukcija 1/6.
10.maijs 2011, 15:20 | links
 
Man personiigi dubultais rokturis patiik. Tas ir smagaaks, toties spoles gaita skjiet vairaak sabalanseeta. Nu jau 6 gadus lietoju malaizijas 2500 shimano twinpoweru un 2500 GTR (ar dubulto rokturi). Tiiri gaitas zinjaa GTR peec shiem gadiem skjiet pat labaaka. Ja nekljuudos GTM ir macha spole ar 1:6 paarnesumu?
10.maijs 2011, 13:46 | links
 


Šis komplekts ir domāts Amerikas tirgum.

Normark Latvija šādus komplektus nepiedāvā. Līdz ar to arī mēs tos netirgojam.


eh žēl gan(((
10.maijs 2011, 13:43 | links
 
Sodien tiesi eboat biju skatījos spoles, šiem uz atlaidi laba spole bet ar ar dubulto rokturi. Prasu vai nomainīt var? Jā varot, bet pašu rokturi vienīgi nopirkt nevarot :)
10.maijs 2011, 13:10 | links
 
Kāds draugs man par simbolisku samaksu piedāvā šādu spolīti - Shimano Stradic 2500 GTM-RC. Spolei nav ne vainas, taču man nepatīk dubultais rokturis....tātad jautājums...vai ir iespējams šim modelim piemeklēt rokturi ar vienu turētāju? Vai šāds manevrs ko nesačakarēs, neizmainīs spoles darbību u.t.t...? Varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze un var ko ieteikt...., bet varbūt man uzreiz vajadzēja šo jautājumu uzdot kādā spoļu remontdarbnīcā vai pie shimano dīleriem....hmm...nu nezinu. Jau iepriekš atvainojos ja šī tēma ir bijusi jau šeit apspriesta!
10.maijs 2011, 12:52 | links
 
:)))
9.maijs 2011, 20:14 | links
 
Lizzy, tas iisti nebuus 60ls robezaas :))
9.maijs 2011, 19:10 | links
 
Vēlreiz links: Rarenium
9.maijs 2011, 16:58 | links
 
To switchs: Ja gribas labu, vieglu, ar jauno CI4 materiālu un par demokrātisku cenu - paskaties http://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/rarenium-ci4/" rel="nofollow" target="_blank">Rarenium
Sīkāk par šo spoli arī Griezēja blogā var palasīt.
9.maijs 2011, 16:55 | links
 
Jā, makšķerrīki jāgādā ziemā vai agrā pavasarī, tad visur atlaides =)
9.maijs 2011, 16:50 | links
 
tikko paluureeju, diemzeel vairs nevar dabuut.
9.maijs 2011, 16:48 | links
 
switchs - eboutaa uz atlaideem pa 50ls vari dabuut shimano ultegra, pats lietoju, esmu loti apmierinaats.
9.maijs 2011, 16:47 | links
 
AndrisABC: Ticu, ka Shimano tā arī ir, jo dārgāk jo labāk.

Bet kopumā noteikti tā nav, pag.sezon biju paņēmis spoli, kas 2x dārgāka par pieminēto Salmo Exelence - Auklu tina ļoti nekvalitatīvi, + vērpa aukla + vēl visādi mīnusi, labi ka veikalā paņēma atpakaļ (tas nebija brāķis).
9.maijs 2011, 16:38 | links
 
Paldies par ierosinājumu. Tieši gribēju ko dzirdēt par Nexave vai Exage no Shimano.
Ja vēl kādam ir kāds labs ieteikums lūdzu. Cena līdz 60 LVL.

Marisv: tas ir par skarbu :)
9.maijs 2011, 16:35 | links
 
Pērc to Shimano spoli, kuru vari atļauties. Izmērs 2500-3000. Jo vairāk naudiņas iztērēsi spolei, jo patīkamākas izjūtas copē. Arī lētais gals kalpos uzticīgi.
9.maijs 2011, 16:31 | links
 
Shimano Nexave būs salmo elite excellence`s cenu diapazonā.

Pašam jau piecus gadus ir Shimano Exage - joprojām strādā kā pulkstenis un ekspluatēta ir arī bradājot (arī sanācis izmēcēt:))). Izvilkas daudz zivis. Nekādas pazīmes, ka iet uz galu, tik vien kā apskrāpēta.
9.maijs 2011, 16:22 | links
 
switchs: Shimano Twinpower, made in Japan, 3000 vai 4000 buus muuzhiiga.
9.maijs 2011, 16:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager