Spoles

Pašreiz lietoju Salmo exelence 3 izmēru, esmu apmierināts. Perfekti kārto auklu, 2 papildus galviņas, viss labi, bet kājiņa kas stiprinās pie spininga drīz `beigises` :)

Iesakiet kādu spolīti no pieredzes, kas labi kārto aukliņu, spiningam no 10 - 50 kam tests. Domāju varbūt varbūt jāpāriet uz kādu no Shimano spolēm.
9.maijs 2011, 15:52 | links
 
Tieši tā.
Taču vismaz labi, ka pasaka, kas jādara, lai to ķezu labotu :D
5.maijs 2011, 16:35 | links
 
Tā instrukcija ir raxtīta "diplomātiski". Arī apraxtītais gadījums, kad daži klienti izvēlas konusu ... :DDDDDDDD
Vnk negrib atklātā textā raxtīt, ka shit happens, gan sākumā, gan tinot dažādas auklas (kas arī ir iespējams), gan arī izdilstot ;)
5.maijs 2011, 16:11 | links
 
Griezeejs:
Nu jā - skaidri nepateicu, ka, lai uztaisītu konusu.
Bet.. neteicu arī, ka, lai novāktu. :D
OK, šī mana piezīme tik tā - humoram. Tava piezīme bija vietā.
5.maijs 2011, 16:07 | links
 
Nepareizi saprati to textu.
Tur ir raxtīc, lai uztaisītu konusu, nevis lai novāktu ;)
5.maijs 2011, 15:55 | links
 
Nez vai links pareizi iekopēsies, bet SHIMANO saka / rāda tur bildēs tā:


A. Starpliku stāvoklis piegādājot.
B. Lai tinuma konuss vairāk spoles priekšpusē, tad jānoņem starplikas.
C. Lai tinuma konuss vairāk spoles aizmugurē, tad jāpieliek starplikas.

http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/customer_service0/faq_eu.faq_answer.-qualident-Par70parsys_0001_faqs_0012.html
5.maijs 2011, 15:29 | links
 
Bums, tā kuru noņēmu jau bija pati plānākā no trijām, kuras bija virsū.
5.maijs 2011, 13:44 | links
 
šāda pati rise ir arī uz priekšējā bortiņa Kura norāda auklas uztīšanas robežu Daudzām spolēm to nav Dārgākām parasti tās ir ,ja seko šiem parametriem ar aulu uztīšanu nav problēmu
4.maijs 2011, 23:45 | links
 
4.maijs 2011, 23:40 | links
 
Izdari kā es teicu -konusi nedrīkst būt Regulē kamēr būs ideāli:DD
4.maijs 2011, 23:21 | links
 
Ja uz ass ir vairākas starplikas un dažāda biezuma noņem plānāko
4.maijs 2011, 23:17 | links
 
Tātad noņemtās starplikas vietā jāuzliek cita plānāka
4.maijs 2011, 23:15 | links
 
Vēl nianse Ja pieķerās liela zivs un spoles bremze ir noregulētā pareizi /tā tin nost auklu/Necenšaties šajā gadījumā griezt spoles rokturi pagaidiet lai zivs apstājas un tad turpiniet Kas par lietu- kad no spoles tiek travīta aukla un jūs griežat rokturi aukla savērpjās ,kā uz vārpstas Pēc tam sākās problēmas un basņas ,ka kukainis ir samaitājis auklu vai šņori ,bet izrādās ,ka pats to esat lopisku savērpis :DD
4.maijs 2011, 23:14 | links
 
Paldies par palīdzību!
4.maijs 2011, 23:11 | links
 
situācija uzlabojas, ir labāk kā iepriekš, bet tgd otra problēma kōnuss ir uz otru pusi. tas tā minimāli, domāju, lai paliek!
4.maijs 2011, 23:11 | links
 
Darīts, šas notīšu auklu un uztīšu pa jaunu skatīšos kā būs.
4.maijs 2011, 23:04 | links
 
Tavā gadījumā ir jānoņem 1 starplika nost.
4.maijs 2011, 22:53 | links
 
Pats neko skrūvējis neesmu par visiem 100%. spoli pats nepirku, redz CL biedrs Evians uzdāvinājja. Sākotnēji viss itkā bija ok tā tikai neliels tas konuss, praktiski nemanāms. tgd jau kōnuss paliek ar vien lielāks un lielāks, - līdz ar to arī bārda paliek ar vien biežāka un biežaka :)
4.maijs 2011, 22:51 | links
 
gagarin
es tik nesaprotu, kā var neiet ar dzīvi lai tā gadītos :DDDD piekam shimano, daiwa......
man ir tikai viena spole (nezināmas ķīniešu izcelsmes) kas tin auklu mazītiņā konusā, bet līdz šim esmu strādājis pārsvarā tikai ar Salmo (kas pēc visādu šī portāla lietotāju atsauksmēm ierindojās visai zemu) bet man problēmas nav trāpijušās un esmu laimīgs :)))
4.maijs 2011, 22:51 | links
 
Kad defekts parādījās Vai jaunai spolei tāds bija Vai pats kaut ko skruvēji ??
4.maijs 2011, 22:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager