Spoles

 
es tachu neuzspiezhu, tikai info, ka ir arii taada lieta
26.aprīlis 2011, 14:42 | links
 
atcereejos par to brucināšanu bija "Makšķerēšanas enciklopēdija"
26.aprīlis 2011, 14:40 | links
 
dzhi - dari taču, kā gribi :DDD Man taču po, tik pēc tam te nečinkstiu, ka atkal aukla vērpsies ;)))
Es uzrakstīju, ka manuprāt ir pareizi un vadoties no savas pieredzes. Nevienu vien spolīti aukl;as savulaik esmu sabendējis...
Ja darītu, kā tavā linka bildē - nez, kā nostiepumu izveido?? Negribi viņiem pajautāt?? ;))
26.aprīlis 2011, 14:40 | links
 
kilka
Tu gribēji teikt, lai nevar nobrucināt???? vai arī es atkal kaut ko ne īsti labi būšu sapratis :DDD
26.aprīlis 2011, 14:38 | links
 
obligāti ir jāritina nost. Zivniek spainī arī ir ritināšanas efekts, jo spole griežās pa ūdeni, nevis vienkārši aukla brūk nost vārtoties pa zemi.
26.aprīlis 2011, 14:35 | links
 
 
Zivniek - priekš īpaši neapķērīgajiem Power Pro spoles pat iepako kasetēs, lai nevarētu noritināt :DDD
26.aprīlis 2011, 14:34 | links
 
par auklas veerpshanos uzduuros veel shaadam apgalvojumam:
One way to remove coils from nylon monofilament line is to take the spool off the reel and soak it for a while (an hour for line that hasn’t been used in a long time); the line absorbs water, relaxes, and becomes limp.
26.aprīlis 2011, 14:30 | links
 
paskaidrojiet man, kas ne īpaši apķērīgs :DDD ar ko atšķiras noritināšana no brucināšanas - noritināšana būtu ar iespraustu zīmuli pa vidu, bet brucināšana, ar zemē nomestu spolīti tīšanu????

man kaut kā ir iegājies spolīti iemest ūdenī un tad tīt, kaut kā liekas, ka mitra viņa feināk saguļās, bet kā jau teicu, es neesmu īpaši apķērīgs :DDD
26.aprīlis 2011, 14:25 | links
 
es nebrucinu, bet kaut kur atminjaa palikusi pamaaciiba par brucinaashanu ar attieciigu virzienu
26.aprīlis 2011, 14:24 | links
 
Tikai un vienīgi NORITINOT!!!
Ja tu brucināji, tur jau 50% vaina bija, otri 50% rullītī!
26.aprīlis 2011, 14:22 | links
 
kaa pareizi uz bezinercenes auklu tiit virsuu no jaunas spoliites? brucinot ar etikjeti pret spoli?
26.aprīlis 2011, 14:20 | links
 
dzhi
mana necilā ;) pieredze par faktoriem, kas ietekmē auklas vērpšanos ir šāda:
- rullītis ir faktors Nr.1;
- auklas uztīšana pirmo reizi - vai auklu uztin uz kasetes nobrucinot no veikala spolītes, vai noritinot (uzspraužot spolīti uz zīmuļa, piemēram) ir faktors Nr.2 un ne mazāk svarīgs par pirmo;
- griezulīša kvalitātei arī ir diezgan liela nozīme;
- ēsmas uzlikšana - kāds te smējās par baltajiem, kas savērpj auklu... Esmu novērojis, ka, teiksim 2 baltie, kas uzsprausti aiz gala, velkot taisa tāāādu propelleri, ka maz neliekās ;l))
26.aprīlis 2011, 14:17 | links
 
labi, njemshu shodien spoli kaartiigi izpeetiishu + meegjinaashu uztiit citu/jaunu auklu
26.aprīlis 2011, 14:11 | links
 
dzhi> Man aukla taisija ''kāpostus'' , ko es dariju , auklas galā piesēju LABU karabīnīti , atsēju pret mietu , iztinu visu auklu pļavā un stingri caur pirkstiem laižot uztinu atpakaļ uz spoles , laiku pa laikam ar kātu auklu nospriegojot .

Tagad mainot auklu uztinu jauno uz spoles un izdaru iepriekš minēto procesu . Ir dažas mono auklas kurām ir netikums ,jaunām mest ''kāpostus'' .
Jaunai spolei vaina nevar būt .
26.aprīlis 2011, 12:28 | links
 
Vienīgi inerces spoles nevērpj auklu. Ja berinercenei uztinējrullītim ir problēma + vēl aukla cieta, izmesta nav taisna, bet spirālē, tad problēmas garantētas. Dzhi, jau rakstīja, bija vaļā skrūve:))
26.aprīlis 2011, 12:28 | links
 
Nu vienkārši ir jāvelk lielās zivis-tās iztaisnos!!!!DDDD
26.aprīlis 2011, 12:20 | links
 
Veci, manuprāt jūs dzhi jaucat galvu. Viņš taču rakstīja: "DA JOP..... izraadiijaas, ka auklas uztveereejam skruuve nebija pieskruuveera un aukla traapiija spraugaa starp pretsaveerpeeju un uztveereeja korpusu " Tas arī varēja būt iemesls auklas izstaipīšanai. Ja pats nevar, var aiznest pie meistara, lai pārbauda vai auklas uztinējrullītis pēc skrūves pievilkšanas griežas normāli, vai nav tikuši iekšā gruži. Ja viss ir normāli, es tītu virsū jaunu auklu, bet tieši jaunu, kura nav sakaltusi, kura, notinot to no spoles, nesametas gedzenos.
26.aprīlis 2011, 12:16 | links
 
mirtin
Tieši tā...esmu saskāries ar visiem trijiem tevis nosauktiem defektiem. Pat labu firmu spolēm. Pēdējais defekts gan bija spole no vislētakā gala-aukla iegrauza rievu rulītī.
dzhi
Vari uzmest aci arī kāta riņķieem...gadās ka tam ir nelielas plaisiņas, kuras pat tā īsti nevar redzēt, bet aukla sāk barbaļoties un paliek nelīdzena.
26.aprīlis 2011, 12:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager