Spoles

esmu sūtījis tik izmantoju tādu štelli kā plat.jp, labas lietas, laba piegāde, turklāt tagad nav jābaidās no fukušimas, jo šamais atrodas otrā japānas galā :)
15.aprīlis 2011, 18:24 | links
 
kāds ir sūtījis shimano vai daiwa spoles tieši no japānas? piemēram no http://www.japantackle.com/
15.aprīlis 2011, 18:00 | links
 
ginca
Tiks piedots, ja atbildēs. Biju gan dusmīgs.:-)
nosūtīšu e-pastu.
14.aprīlis 2011, 19:27 | links
 
Jeeskam:
Atvainojos Tev Jeeska par neatbildētu e pastu, bet cenšamies jau ļoti, lai visi klienti būtu apmierināti. Ja turpmāk ir jautājumi ir par spoļu remontu, tad labāk sūtīt uz e pastu meistars@eboat.lv
14.aprīlis 2011, 19:22 | links
 
maitasputns
Es nezinu kā viņi remontē.
Aizsūtiju pirms divām nedēļām e-pastu ar spoļu nosaukumiem un defektiem...atbildi neesmu saņēmis,nekādu. Vai tad tā strādā klientu labā:-)
14.aprīlis 2011, 19:20 | links
 
Visu cieņu e boat Es pārsvarā laboju to ko viņi neņem /prece kura nav pirkta Latvijā/ Ir SHimano modeļi kurus Latvijā nekad netirgos :DD
14.aprīlis 2011, 19:12 | links
 
nu eboat ir labs spoļu serviss man ir reanimējis dažas spoles, tagad kalpo super. tieši Shimano
14.aprīlis 2011, 19:03 | links
 
Sūti man es visādus ērmus reanimēju Bet tikai dārgo galu ,jo tās spoles kuru cena ir 10 ls remontēt neatmaksājas Gultņi praktiski ir no visiem Shimaniem un Daiwām Reduktori arī ir viens lērums grūtāk ir ar gliemežiem ,bet ja labi grib arī tos var sariktēt .Dārgāk iznāks ja ir lūzušas korpusa detaļas ar zudušiem fragmentiem Vēl nosacījums citu meisteru gara darbus lūdzu nenest ,jo hren viņu zin kas trūkst vai paliek pāri :DDDDDDDDD Adrese vecā Bruņenieku 43 Nodot ar piezīmi un savu tel numuru Bumam :DDDDDDDDD

1000 Shimans uzcelts no miroņiem šancēs vēl ilgi :DD
14.aprīlis 2011, 18:29 | links
 
Nu nē, paldies. Salmo-lamuvārds:-)
Nav man pieredze ar Daiwu.
Nekas nav pret šhimano. Pasaki kur var saremontēt vai vismaz apkopi veikt. eboat.lv atsakās uz e-pastu atbildēt.
14.aprīlis 2011, 18:02 | links
 
Jeeska: tad jau labaak njem Salmo, ja nepatiik shimano un daiwas serviss. Veel jau ir visi Balzeri, Dami, abu utt., bet tiem jau vispaar serviss LV nebuus nekaads.
14.aprīlis 2011, 17:56 | links
 
Skaidrs:-)
Shimano nav slikta, bet serviss normāls LV laikam nav. Tāpēc pamazām cenšos atkratīties no viņām:-)
14.aprīlis 2011, 17:49 | links
 
Jeeska: tas koments bija par aspire. Man nav iipashas pieredzes ar eiropas firmu spoleem. Kopsh mitchela izleemu, ka tagad tikai shimano vai daiwa.
14.aprīlis 2011, 17:46 | links
 
marisv
Tu kam komentu adresēji?
14.aprīlis 2011, 17:39 | links
 
Itkaa ir gan :-), varbuut kljuudos, bet skjiet, ka taa tiek razhota Eiropai. Vaacijaa vareetu buut vienas no leetaakajaam.
14.aprīlis 2011, 17:37 | links
 
Aspire arī jau it kā made in japan...
14.aprīlis 2011, 17:28 | links
 
Gan jau laba, tikai ieteiktu nepirkt LV, bet paskatiities kaadaa Vaacijas e-veikalaa. Iespeejams buusi paarsteigts par cenas starpiibu ar visu suutiishanu.
14.aprīlis 2011, 17:25 | links
 
Ja par spolēm, tad par spolēm:-)
Pastāstiet par firmas SPRO spolēm. Izskatās simpātiskas:-)
14.aprīlis 2011, 17:24 | links
 
vīri, kādas domas par shimano aspire 2500 FA?
14.aprīlis 2011, 17:09 | links
 
-----Ar retiem izņēmumiem un man ir šis izņēmums.....:DDDDDDDDDDDDD
14.aprīlis 2011, 16:15 | links
 
Liec manai ķiverei mieru:))
Citējot: Viss ko mēs šeit sastopam /domāts preces ar indeksu Made in Japan/nav nekāda sakara ar Japānu ar retiem izņēmumiem .To varu arī teikt par savu 3000 Twinpoveri .....
Sorry, ar lielu piespiešanos un vairākkārtēji pārlasot var nākt pie atzinuma, ka tavs Twinpower ir tas RETAIS IZŅĒMUMS:)))
neņem ļaunā, arī mans spoles favorīts ir SHIMANO. Gan tikai BioMaster un Stradic Ci4
14.aprīlis 2011, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager