Spoles

papsis Ja tev tā ķivere maisa domāt tad velc viņu nost Es taču rakstīju ka pirku izstādē kur bija Shimano produkcijas izstāde un Japāņi pēc demonstrācijas savus izstrādājumus PĀRDEVA Man palaimējās un es nopirku Shimano Twinpover 3000 Milenium izpildījumā Pilnīgi nekāda sakara ar Shimano rūpnīcu Malaizijā
14.aprīlis 2011, 14:20 | links
 
Bums, es tā īsti neiebraucu, tavam MAskavā iegādātajam Twinam arī nav nekāda sakara ar Japānu?:DDD
14.aprīlis 2011, 13:00 | links
 
Tas, ka japaanji savam tirgum razho pavisam citas kvalitaates lietas ir pilniigi noteikti. Man arii ir viens no japaanas vests 3000 twinpowers. Ja saliidzina ar eiropaa nopeerkamo "made in japan" variantu, atkjiiriiba juutama jau panjemot rokaa. Daudz pamatiigaak nostraadaats. Arii izmantotais materiaals skjiet savaadaaks un kvalitatiivaaks. (Par materiaaliem gan Bums labaak zinaas). Eiropas Twinpoweram (made in japan) naak liidzi rezerves kasete, japaanim taa ir jaapeerk par naudu, kas sastaada gandriiz pusi no spoles veertiibas. Kaapeec? Domaajiet pashi ;-) Protams, arii Eiropas twins ir ljoti laba spole. Bet, tiem, kas plaano pameegjinaat kautko suutiit no Japaanas: briidinaajums: JDM (japan domestic market) izstraadaajumi ir lipiigi, un izraisa atkariibu :-))) Zinu no savas pieredzes.
14.aprīlis 2011, 12:49 | links
 
nu par japāņu kavlitāti nav ko strīdēties. tur visu izdara līdz galam. arī kātu ziņā ir ko izvēlēties Palms, Nories, dažādi custom made roku darba kāti, kas maksā 1000 eiro un uz augšu!
14.aprīlis 2011, 11:45 | links
 
Ja kas tad mantas kuras ir nopērkamas Japānā ir pavisam citas kvalitātes un modeļu atšķirības ir ievērojamas Tas attiecās gan uz copes lietām gan visām pārējām mantām Biju jau rakstījis ,ka čoms no Japānas bija atvedis Daiwu man pat žokļi atkārās /ticat man esmu daudz dažādu lietu redzējis savā dzīvē/ Tik filigrānu izpildījumu esmu redzējis tikai rotas lietu izgatavošanā :DD Manas domas ir tādas ,ka tā ir Japāņu mentalitāte novest visu līdz apsalūtismam .Viss ko mēs šeit sastopam /domāts preces ar indeksu Made in Japan/nav nekāda sakara ar Japānu ar retiem izņēmumiem .To varu arī teikt par savu 3000 Twinpoveri /tika iegādāts copes izstādē Maskavā Japānas stendā cena latos sastādīja 150 ls Tas bija 2000 gadā kad visas preces bija ar Milenium apzīmējumu Spole darbojās kā jauna tikai pašlaik ir ar nelieliem skrāpējumiem kuri radušies 11 gadu ekspluotācijas rezultātā :DDD
14.aprīlis 2011, 11:39 | links
 
Es biju domaajis japaanju Exist Steez Custom. Amiishu Steez ir pilniigi cita spole.
14.aprīlis 2011, 10:10 | links
 
baigi negribās samelot bet man liekas ka Steez ir amerikāņu variants Exist spolei, kuru štatos nepārdod. bet nu varu arī kļūdīties. zinu ka steez FC aukla ir laba, pats paņēmu :)
13.aprīlis 2011, 18:53 | links
 
marisv
Bilde smuka un manta laba :DD
13.aprīlis 2011, 17:53 | links
 
Bums: jau apstiijos pats: tev bildee ir Exist jubilejniece. Tu to paardod vai vienkaarshi bilde smuka?
13.aprīlis 2011, 17:10 | links
 
Bums: 2506 Exist standartaa naak ar rezerves kaseti un veel lieku rokturi?
MP: ja pareizi saprotu, Exist Steez ir tas pats standarta Exist, tikai ar atskjiriigu kaseti (speciaali FC auklai).
13.aprīlis 2011, 17:05 | links
 
nu ja par Van Staal, tad tā spole ir noteikti domāta copei, turklāt ja nemaldos gatavota no metāla, un saluzt viņu ir diezgan grūti.
13.aprīlis 2011, 10:52 | links
 
Nu protams.Es gan vairāk iepriekš minēto komentu tēmēju uz Buma ievietotā attēla spolīti.Tas manuprāt ir kas īpašs un ekskluzīvs.Tā tiešām domāta copei?!Manuprāt tā domāta vairāk kā muzeja ekspionāts vai izsmalcināta copmaņa sekcijas rotājums. :)
13.aprīlis 2011, 10:11 | links
 
nu ir ļoti liela atšķirība kāda spole. vismaz man tas ir no svara tapēc pērku padārgas lietas.
13.aprīlis 2011, 10:04 | links
 
Kas visu iepriekš minēto tiešām pērk,manuprāt vienkārši balģejut no tā,ka naudiņa maku spiež!Vai tiešām tas ir vajadzīgs? :)
13.aprīlis 2011, 10:00 | links
 
Exist Hyper Branzino arī ir melna tik ar labākām iekšām kā Steez, + vēl ir iespējams tūnings, var pasūtīt rokturus, kasetes dažādās krāsas.
13.aprīlis 2011, 08:30 | links
 
Derexx
ne jau auklas patī'sanā ir fiška.
:))
13.aprīlis 2011, 07:51 | links
 
Bumsi! Man labāk pie sirds ietu Daiwa Steez! Tāda eleganti "čorno voronjonaja"! Kā stobrs! :D
13.aprīlis 2011, 06:28 | links
 

Viss kas maksā ir patīkams :DD
12.aprīlis 2011, 22:25 | links
 
Tad kad iedod atlaidi tās izķer momentāli Runā ,ka pat uz viņām rinda rūpnīcā esot ;DD
12.aprīlis 2011, 22:07 | links
 
Bumsi, tev tā zelta spole nespīd, nav vairāk noliktavā - laikam Griezējs būs nopircis!!:-)))))
12.aprīlis 2011, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager