Spoles

Lizzy,
seido-2500
nexeve-1000 abas ar aizm. bremzi
6.novembris 2010, 17:25 | links
 
aiso_s: Kāds spoles izmērs un bremze?
6.novembris 2010, 17:02 | links
 
Lizzy paldies es jau biju uz to veikalu tur bija tikai aizmugurējā bremze kā to negribējas aizbraucu uz ieroču veikalu un tur bija priekšējā bremze to arī paņēmu
6.novembris 2010, 14:37 | links
 
Lizzy,
Vai eboats piedāvā rezerves kasetes shimano seido un nexeve spolēm? un kādās cenās- aptuveni?
6.novembris 2010, 14:17 | links
 
veikalā "Cope", Rīgas ielā 19 ;)
6.novembris 2010, 13:55 | links
 
Kādam nav pieredze ar Liepājas veiķiem? kur varētu dabūt shimano alivio spoli?
6.novembris 2010, 12:08 | links
 
kilka> nezinu ,tā ir iegājies un alternatīvu neesmu meklējis, nav bijis vajadzība, esošo uzskatu gana labu !! :) :)
Pītai ,jā ,lietoju cormoran pastu !!
5.novembris 2010, 13:45 | links
 
epox59 - saki, lūdzu, kāpēc neizmantot jebkurā copes veikalā nopērkamos speciālos spoļu kopšanas līdzekļus? ;))
5.novembris 2010, 10:23 | links
 
Lauric> ir divas Ryobi ,Salmo Exelence 35- kalpo 6 gd. vēl tŗīs dažādu marku spoles.Apkopei izmantoju smērvielu Multi-Puposi grease Husgvarna.
Lociņa uztinēj rulīša gultnīti smērēju 2*sezonā, ar to pašu" smāķi" zobratus pēc sezonas, ar smēres daudzumu nevajag pārcensties , veco protams pirms tam notīrot ,centrālo asi pēc sezonas ar šujm.eļļu.
Viss ideāli griežas pat pie -4*
5.novembris 2010, 04:42 | links
 
Tā jau skan pēc zinoša cilvēka atbildes.Paldies!Jautājumu vairs nav.
P.S.Pie meistara gan neko tādu nevedu.Ne auto,ne kur nu vēl makšķerēšanas spoles.Rokas man no pareizās vietas aug.Ja nu vienīgi ir nepieciešams specifiski instrumenti darbu izpildei.Bet paldies par ieteikumu.
5.novembris 2010, 03:14 | links
 
Lauric: Ultegrai jau no rūpnīcas nav komplektā ne rezerves kasete ne eļļa, tā kā e-boat neko nav nočiepuši.
Par eļļošanu runājot - tas jādara pēc vajadzības un arī tad nepieciešami tikai pāris pilieni uz centrālās ass.
Eļļa tikai šķidra - vislabāk protams specializētā Shimano! Zobratus pašam eļļot nevajag, - to labāk uzticēt meistaram! :)
4.novembris 2010, 23:26 | links
 
Viepli, Tevi ir atkal piešņākuši!!! :)))))))
Agrāk identiska spare spool nāca līdz. Un vispābā, SOLa vairāk nebūs. No www.daiwa.com jau pazudusi. Tāpat kā Viento.
4.novembris 2010, 23:04 | links
 
Vismaz eboatā tirgotajām Ultegrām un Nasci nenāk līdz rezerves kasete.Gribētos jau domāt,ka pašos iesākumos no fabrikas Malaizijā tā bija ar rezerves kaseti,gan eļļošanas smērīti!
Vispār kad iesāku šo runu par spoles eļļošanas smēri šai konkrētai spolei,bija tikai viens jautājums!Ultegrai tā ir paredzēta škidra(kā piemēram autiņam karterī vai kārbā),vai arī eļļošanai ir paredzēta solidolveidīga massa!?Kā piemēram solidols,litols un tt!Vispār jau šai spolei ir speciāla eļļošanas skrūvīte.Itkā pa to caurumu būtu pagrūti biezu masu sastumt iekšā!
4.novembris 2010, 22:39 | links
 
Jā, Griezeej, un SOL vispār nav rezerves kasetes!
:))
4.novembris 2010, 22:04 | links
 
Es pro neesu. Man naf ne Certāte, ne Stella, ne LUNA. Par "augstā plaukta" spolēm zinu tāpēc, ka agrāk ar viņām diezgan patirgojos. Un par to, ar ko tirgojies, ir jāzin, ja gribi to pro līmenī darīt :))))
BTW, tādai Daiwai kā Fuego (dārgāka, kā LUNA) arī eļļa nekāk līdz.
4.novembris 2010, 22:02 | links
 
Nē. Pro makšķerē ar Van Staal un Morethan Branzino.
4.novembris 2010, 21:55 | links
 
kas skaitās pro tam kam ir certate , stella vai Luna?
4.novembris 2010, 21:42 | links
 
Šai štellei der dajebkura spolīšu eļļa,neredzu pamatu stresam.
4.novembris 2010, 21:42 | links
 
Makšķerlietu veikalos tak tās smērītes un eļļas ir. Un dažām spolēm arī līdzi nāk. Nepiefiksēju, kurām ir un kurām nav, bet man mājās ir vairākas, arī pirktās.
4.novembris 2010, 21:40 | links
 
Dārgais gals nav noteikti(es par Ultegru),taču makšķerniekam starp pro un iesācēju ir ļoti eleganta štelle manuprāt.Īpaši ja vēl tiek piedāvāta tik draudzīga cena.
4.novembris 2010, 21:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager