Spoles

Jā un tā ka nāk sezonas beigas driz buus spoles javed uz apkopi, tik nezinu kur to isti lai dara, nav uzticibas ka visu tiešām kārtīgi izstīra un saeļļo.
laikam jāstāv klāt;))))
4.novembris 2010, 21:36 | links
 
UPS 3X
4.novembris 2010, 21:34 | links
 
NU varbūt arii nav hermetiska , bet cauruminji gan ir;DDD
4.novembris 2010, 21:33 | links
 
NU varbūt arii nav hermetiska , bet cauruminji gan ir;DDD
4.novembris 2010, 21:33 | links
 
NU varbūt arii nav hermetiska , bet cauruminji gan ir;DDD
4.novembris 2010, 21:33 | links
 
derexx
hermētiska ar caurumiņiem ūdens izvadīšanai???
:DDD
4.novembris 2010, 21:32 | links
 
Es nemaz ar neuztraucos meginu apieties pret rikiem saudzigi , dazreiz sanak samercet bet domaju ka tas ipaši neskadē jo spole ir hermetiski noslegta, un tai ir cauruminji udens izvadīšanai.
Un vispār man ar gribas kādu shimīti:))))
4.novembris 2010, 21:30 | links
 
Nevisām spolēm nāk līdz eļļa. Arī dārgajām. No Daiwām, liekas tikai LUNAi nāk.
Tā Ultegra man šķiet arī nav nekāc "augstais plaukts"lai smēre nāktu līdz. Man ar Shimano nav gan nekādas lielās pieredzes. Symetrijai nāca līdz, tai arī tas maintenance ports bija. Nu bet tā jau šķiet ir augstākas klases nekā Ultegra.
4.novembris 2010, 21:27 | links
 
ja ari nav tā smiņķa komplektā.tad nav ko satraukties.pajemiet smiņķi,kurš domāts šujmašīnu eļļošanai un viss ir bumbās.spolei galvenais ir lai tā būtu tīra!!!ja tiek smilšu graudiņi iekškā,tad ar visu smiņķi spolei būs hana!!!
:)
4.novembris 2010, 21:26 | links
 
Es jau arī iepriekš domāju par Daiwu.Taču bija pāris veikalnieki,kas man saborēja,ka lētā gala Daiwām ir švakākas un neizturīgākas lociņa atsperes par lētā gala Shimano.Tad nu paliku pie Shimano.
4.novembris 2010, 21:25 | links
 
Nu par tām saibiitem viss skaidrs , bet man Daiwai ar nenāca lidzi eļļa un nezinu vai vinai tur bij jabuut, ehh laikam veikalnieki buus iešnaukuši;D
4.novembris 2010, 21:18 | links
 
To es jau zināju.Paldies!
4.novembris 2010, 21:13 | links
 
Lauric
to nu gan es neesmu teicis!!!
es tik gribēju vērst tavu uzmanību tam,ka viņai tur bij jābūt!!!
:)))
4.novembris 2010, 21:10 | links
 
Šaibas ir.Bet par smēra iztrūkumu pārdevējs pats bija neizpratnē!Tad gribi teikt,ka Ultegra ir dranķīga spole? :) :) :) Es vēl neesmu to pat izmēģinājis,taču jau tagad zinu,ka ar to spoli viss ir bumbās!
4.novembris 2010, 21:09 | links
 
Lauric
normālām spolēm,tas smiņķis nāk komplektā.tāpat kā regulējamās šajobas!!!
:)))
4.novembris 2010, 20:57 | links
 
:) :) :) Nē,nebiju gan vafelē. :) :) :) Vienkārši bija tāda neliela transa sajūta! :) Bet par par speciālu eļļu kautko atceros.Tikai kur to iepirkt!Vispār spoles eļļošana ir normāla lieta.Tikai mani drusku nošokēja tas,ka tur nākot(itkā) smērviela šķidrā veidā!
4.novembris 2010, 20:54 | links
 
Lauric - kas, tu vafelē biji? :DDD
"Runājot ar pārdevēju kautko pa miglai atceros..."
Ko ta precīzi nenoskaidroji, ja pārdevējs par eļļu sāka stāstīt???
4.novembris 2010, 20:30 | links
 
Tomels drosi vari neko pagaidam veel nesmeret spolee smeram jabuut, tikai lieki nemegini udenii mest , bet ja iekriit tad obligati vaig kadu laiku patiit un ienest siltuma lai nesaruuse gultņi.
tad viss buus ok.
4.novembris 2010, 20:29 | links
 
lauriic - man arii ir ultegra, nopirku pirms apmeeram 2 nedeelaam, pagaidaam neesmu neko ellojis un spole sancee labi. bet ja nu kas es arii tad labpraat par to ellu uzzinaatu.
4.novembris 2010, 20:16 | links
 
Beidzot esmu ticis pie Shimano Ultegras.Runājot ar pārdevēju kautko pa miglai atceros,ka tā spole ik pa laiciņam esot jāeļļo ar kaut kādu eļļu,ne ar solidolveidīgu smēri!Varbūt kāds var izstāstīt,vai tā tiešām ir?Un kas tā par eļļu!Kur tāda tirgojas.Cik bieži jāeļļo?Cik noprotu,tad zobrati ir hermētiski noslēgti,ja reiz ko šķidru tur lej iekšā.
4.novembris 2010, 08:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager