Spoles

invoice sent!
23.oktobris 2010, 23:37 | links
 
LISA - neķer kreņķi, gan vēl būs augstvērtīgs spams! Invoisu atsūti pirms miega!
Arivederčiki!
23.oktobris 2010, 23:16 | links
 
Ehh, veči, veči... Tā mēs ar "spolēm" tomēr šovakar neiekabinājām "vēdzelēm", nemaz nerunajot par "runājam par..." un "cope jūrā". :( Nav vairs tas asums...

Gud nait!

:)
23.oktobris 2010, 23:13 | links
 
Tikai nevajag, atbalstu micuku pilnībā!
Nevajag nemaz tehnikas meklēt.
Pietiek ar ikdienas nepieciešamības precēm.
Kaut vai - kāds, piemēram, Head&Shoulder vai Ariel nopērkams LV un kādas šīs preces ir piemēram D vai GB !!?!
;)
23.oktobris 2010, 22:54 | links
 
Gunča, tikai nevajag atkal īdēt par to, kā mūs apbižo! Pietiek ar lašveidīgo sāpi! :) Tāpat nekas nemainīsies. Laikam tak negribam. Mūžīgi īdēt gribam. :)
23.oktobris 2010, 22:49 | links
 
Veči!!! Vot, cik piemērus varu izstāstīt, kādas/kur/par cik preces, tiek iepirktas uz Latvijas veikaliem!!!!!:))))))
Brāķētās kurpes, kur trīs kurpnieki 24 stundas strādā, lai kurpītes varētu letē likt:)))
Lustras, kuras maksā 150Ls, izstādē Itālijā- 150EUR, blakus paviljonā(ķīnas), tāda pati 15EUR....kā jums liekas, kuras tiek importētas????
Roterdamas nelikvīdu mega noliktavas ar sadz tehniku, dauzītu, brāķētu??????? Visi boši, hujoši:)))))
23.oktobris 2010, 22:45 | links
 
Ā, nu jā! Vēl šī "micuka sazvērestības teorija", kurai nevar nepiekrist - viens un tas pats tur un te nav viens un tas pats!
23.oktobris 2010, 22:35 | links
 
Micuk! Bet ebay ā jau nav nekādas diskriminācijas attiecībā uz mājas valsti-ej un pērc! Jau gadus piecus visus CD (esmu Rock fans) un smalkus copes loriņus pērku tikai i netā!
23.oktobris 2010, 22:35 | links
 
jamikus, redzi nu ebay, tātad spole nebija domāta 3 pasaules valstīm, kāda ir LV. Tā ka nav brīnums, ka viņa iet un vēl ies kādus n gadus.
23.oktobris 2010, 22:29 | links
 
Caldiu pirku ebay> Toreiz maksāja kādi 120$,šobrīd ir jūtami dārgāk (virs 200$).Zinu labi, jo pats šobrīd ebay medīju vienu 2000 mēra spoli. Gan jāpiebilst ka tikko Caldiai iznācis atjaunots modelis.kas pagaidām laikam tiek ražots tikai Japānā.
23.oktobris 2010, 22:27 | links
 
Jamikus, a mēs par ko???????
23.oktobris 2010, 22:18 | links
 
jamikus un kur to kaldiu pirki?
23.oktobris 2010, 22:17 | links
 
Man patīk, čaļi izlādējas caur PC! Bet te bija jautājums -Japāna vai Malasia! Man kopš 2006 ir Daiwa Caldia KIX 2500. (made in malaisia).Pamata darba zirgs. Divreiz bijusi jūras ūdenē(Alands), vienreiz Liepājas ezerā uz pusstundu slīkusi.Sev par slinkumu jāatzīstas, ka pēc tam neesmu pat eļļojis. Joprojām kalpo kā Sveices pulkstenis, neskatoties uz visai paviršo apiešanos.Tā kā man liekas Mercedes arī Āfrikā ir Mercedes,Daiwa arī Malaisijā ir Daiwa!
23.oktobris 2010, 22:13 | links
 
Oho! Zviedru Okuma būtu ko vērts! Es arī tādu nopirktu! :D
23.oktobris 2010, 22:04 | links
 
LISA, ja Zviedru, tad pērku:))))
23.oktobris 2010, 22:00 | links
 
viena no lielākajām ražotnēm tomēr ir ķīna
Shandong pilsēta
23.oktobris 2010, 21:57 | links
 
Man viena ir, varu pārdot!
23.oktobris 2010, 21:56 | links
 
LISA, kur palika Okuma bezinercenes?????
23.oktobris 2010, 21:56 | links
 
Nē, Kilka, viss būs pa vecam, tikai mēs varēsim minēt, vai bulgārs ir tikpat apmierināts, kā amerikānis. :)
23.oktobris 2010, 21:50 | links
 
čomam sanāca pabūt Japānā Zēni tur ir vesels preču klāsts kuras ir domātas japānas tirgum un nekad nenonāks ne austrumos ne rietumos Sākot no automobiļiem un beidzot ar copes rīkiem.Specifiski modeļi Japāņiem Man bičiņ pat žokļi pavērās.Šeit neiet runa par pasaulē pazīstamiem -brendiem.Kurus mēs pazīstam un kuri ar savu reklāmu ir spējuši iekarot pasauli.Runa ir par nelielām firmām kuras ražo savu produkciju savai valstij.Atvesto nazi es nevarēju atrast nevienā internetā.-manta super Viņš sev atveda komplektu špiningu spoli un citus loriņus Skaties uz viņiem un saproti ,ka to gatavojuši meistari ar lielo burtu
Un cenas nemaz kosmiskas nelikās.
23.oktobris 2010, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager