Spoles

Griezēj! Tnx! Sanāca. Gāzes balona blīve, der akurāti. :)))
24.jūlijs 2010, 19:36 | links
 
noFX. Uz savu jautājumu pats arī atbildēsi pēc kāda laiciņa. Bet.... spole ir spole.
24.jūlijs 2010, 11:36 | links
 
Sveikiņi, lai gan gribas teikt "ibio".
Mani daba nav apveltījusi ar dižu humora izpratni, bet izrādās, kādam iet vēl grūtāk! Baidos kādu mācīt, bet vajag arī tos simboliņus (piem., :))); :DDD; :((( utt.) paskatīties pie teksta un ievērtēt, lai teiktais neuztvertos kā ar cirvi tēsts koka klucis konstantīns. Un ja vēl pasekotu līdzi foruma gaitai un saprastu kontekstu, tad jau vispār iestātos laime pilnīga!!!
Za ribalku! :)))))))))
24.jūlijs 2010, 11:27 | links
 
Mirtin! Vai Daiwa Tev sievu nocēlusi,ka tik ļoti neieredzi to? Shimano jau nav nekādas vainas bet Daiwas reitingi kopumā pasaulē augstāki. Fakts! Esmu pazīstams ar abiem brendiem,Pēdejo četru gadu garumā absolūta dominante veltīta Daiwai(ir manuprāt ļoti spēcīgi trumpji-kaut vai cautrules tipa lociņš,nerunājot par tīšanas ģeometriju).Tā kā nevaru piedot kāta brālim Mirtiņam izteicienu Daiwa Sūc.
23.jūlijs 2010, 23:58 | links
 
Šodien iegādājos Salmo Diamond Carp Runner 6950BR spoli... Ir kāds saskāries, kādi plusi kādi mīnusi, cik ilgi kalpo (protams tas atkarigs ka lieto), vai esat apmierināti ja esat tādu sev iegādājušies. Cena nav tā augstākā, tikai 18Ls bet izskatās pēc labas vidējās klases spoles... Ceru kad arī pēc pirmās copes būšu tik pat augstos iespaidos kā pašlaik...
23.jūlijs 2010, 23:06 | links
 
Piedod, kaats, par viepli sadaļā "Vieplis", vai "Runājam par Viepli"
23.jūlijs 2010, 16:33 | links
 
kas tas tāds Vieplis ir un kāpēc viņam ir daiWa?

Man, piemēram ir krāns sarkanbrūnā krāsā
23.jūlijs 2010, 16:25 | links
 
varu padaliities ar i-adresi! labs veikals, viss tiek ruupiigi paarbaudiits, un sapakots, iistaa vaacu stilaa! www.fishingtackle24.de cenas daudz zemaakas nekaa citiem vaacu konkurentiem, bet vaacija vissleetaakaa ko es esmu no i-veikaliem visaa eiropaa saracis!
23.jūlijs 2010, 16:19 | links
 
Mirtin, tev attieksme pret Daiwu arī ir uz emociju pamata: principā... Es tā principā nevaru, jo Vieplis man šad tad kaut ko piemet pie savas ģimenes pakas.
23.jūlijs 2010, 16:18 | links
 
B0cmanis, piedod, bet ja jāizvēlas, es labāk izvēlos Shimano, nevis tāpēc, ka viņa ir labāka, bet tāpēc ka viņu spoļu dizaini man labāk patīk. Kā jau teicu, katram svs.
23.jūlijs 2010, 16:13 | links
 
cik nau rakstiijushi te par salauztiem locinjiem, spinja spiciiteem utt! logjiski ja piebrauc pie garaazhas un samet inventaaru un pa virsu kasti alus, vai copeejot no krasta nomet spini kaa beizbooleni lai sagraabtu savu lielo zivi, vai laivaa nometot spini un uzbrien pa virsu! un tad skrien zheeloties veikalniekiem ka suudus tirgo! vajag pret materiaalu iztureeties ruupiigi ko arii daru! un viss kas man ir pirkts no interneta vaacijaa, un nekas veel nau salauzts jau gadus!
23.jūlijs 2010, 16:10 | links
 
AndrisABC - par Shimano piekrītu... Bet par Daiwu nē :DDDDDDDD Principā, jo Vieplim ir Daiwa :DDDDDD
23.jūlijs 2010, 16:07 | links
 
evians, neviens te ne ar ko nemēras. Iet runa tikai un vienīgi par spolēm un to kvalitāti. Saki kāpēc neražo tikai A9 vai sešsimtos meršus. Mašīnu modeļu un marku ir gana daudz un visiem viņiem atrodas pircējs. Katrs izvēlas savu un katram ir savi apsvēumi. Pēc manas pieredzes, labāk lētāku Shimano vai Daiwu, nekā par procentiem 20 dārgāku cita ražotāja spoli. Bet tā ir mana pieredz, citam tā var būt savādāka.
23.jūlijs 2010, 16:05 | links
 
Andri tad Daiwa Regal Xia ir kaa radiita tev :)
23.jūlijs 2010, 16:03 | links
 
man ir shimano 2 shimano sedonas 500fd, vienai firelins cristaals 0.10mm, otrai taads pats mm tikai parastais dzeltenais firelains, tad shimano sedona 1000FD 0.10mm cristaalu, shimano saros 2500 ar firelinu tracer 0.14mm, un zin, man poo cik gultnju un kas un kaa, straadaa kaa vajag, kaads materiaals korpusam, jo inventaru pret zemi nedauzu! un prikola peec varu pateikt ka pagaajshgad uz sedonas 500fd ar cristaalu, shimano nexave 1.40m kaatu 1 - 5gr tests ar 1nr meppa trenkaajot asarus uzraavaas liidaks uz 2kg, lai izviktu uz laivu bija kaifs! ne inventaaraa ir lieta, jo dargaaks jo labaaks! nee! lettinju stilaa meeriities ar pinchiem! stellas, glomji un vusaadi citaadi suutti!
23.jūlijs 2010, 15:55 | links
 
laikam jau drusku ne par to sākām runāt. Bet gultņi ir katras ritošas daļas pamatā. Grozi kā gribi, bet labi gultņi ilgāk kalpos, spoles gaita būs līganāka. Spole ar čertiem-pieciem labiem gultņiem tev sniegs vairāk un ilgāk baudu kā desmit lētu gultņu spole. Visam un visur ir jāatrod kāds kompromiss, arī izmantotajiem materiāliem un cenai.
23.jūlijs 2010, 15:55 | links
 
spoles kvalitāti raksturo daudzi faktori, bet viens no tiem - izturība extrēmos apstākļos velkot lielu zivi. Pagājušā gadā skandināvijā velkot lašus viens no mūsu kompānijas zivi izvilka tikai 2 stundas pirms prombraukšanas, un to pašu nelielu. Bija viņam copes, bet izvilkt nevarēja - te bremze par brīvu, te par stingru, te uz garāku stiepienu noķīlē, iet rāvieniem, "piedeg", zivs tikmēr akmeņos vai noplēš tāpat un by,by... kamēr nesastopies ar spēcīgām zivīm tikmēr visas spoles strādā. Tad kad lasis iztin 100 m 4-5 sekundēs(reāla migla ceļas gaisā no auklas pie spolītes), tad arī redz vai ir tikai samaksāts vai arī ir kvalitāte tai mantai. Lai Jums visiem labi sokas piemērotu spoli nopērkot :)
23.jūlijs 2010, 15:53 | links
 
:))))))) nu bet to jau es attiecinu pie materiāliem, nevis pie skaita.
Un vispār, vai esi pārliecināc, ka tādiem krutiem gultņiem spolē ir jābūt? Vai spoles veiktspējas (isturība/drošums/komforc/...) & cenas attiecība rosinās Tevi arī tādu spoli nopirkt?
23.jūlijs 2010, 15:46 | links
 
Tu kādreiz esi dzirdējis par keramiskiem gultņie, gultņiem ar dažadu pārklājumu? Ir gultņi, kurui maksā 20-30 ls gabalā. Cik maksās spole, ja tajā būs tikai čeri tādi gultņi? Te vari paskatīties gultņu cenas http://www.mikesreelrepair.com/index.php?cPath=47_48_135
23.jūlijs 2010, 15:42 | links
 
Cenu, un arī spoles "ilgdzīvošanu" nosaka vairāk laba konstrukcija, izgatavošanas precizitāte + materiāli. Nu tā vnk ir :))))
Ir jau dzirdēti varianti -> Cik gultņi, tik Ls arī jāmaxā, bet ...
... nu tās ir domātas pircējiem, kas gultņu skaitu par svarīgu faktoru usskata :))))))))
BTW, dažās spolēs gultņi ir sabāzti arī tur, kur ...
Nu, bet es jau nestrīdos. Domā pac ;)
23.jūlijs 2010, 15:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager