Spoles

vieplis
Palasījos auslanderu forumos - šie mono bekingu liek tāpēc, lai pītā uz spolītes neizslīd.
22.jūlijs 2010, 18:18

vajag pareizo mezglu uzmest, nezinu kaa to sauc, bet es kad mainot auklu nevaru pat ar speeku izslidinaat, njemu shiltavas un svilinu pushu.
23.jūlijs 2010, 12:23 | links
 
evians, nevajdzētu tā nolikt citus. Ja tevi apmierina tie mm un kilogrami, kas norādīti uz pītās auklas iepakojuma, viss ir kārtībā. Daudziem ir cita dzīves pieredze.
Griezeejs, par to skaidrošanu, forums ir tā pieķēzīts, ka šeit kaut ko meklēt kļūst diezgan bezjēdzīgi. Tik daudz bezjēdzīgas pamuldēšanas, arī no tavas puses, nenāk par labu informācijas iegūšanai, forums ir kļuvis vairāk par tusēšanās vietu.
23.jūlijs 2010, 12:20 | links
 
Odgen, patāstīšu savu domu.
Nezinu, pēc kādiem apsvērumiem pirki tik lielu spoli, bet tas tā. Jo!!
Katrai auklai ir sava "celtspēja", un katrai spolei ir sava 'celtspēja', un tavā gadijumā vis ir bišk šķibi sanācis. Es Tev ieteiktu pataupīt jauno spoli uz nopietnāku zivi, kur Tu izmantosi spolei atbilstošu auklas diametru. 0,12 auklu ieteiktu tīt uz mazāku spoli. Shimano un Daiwas spolēm aršķirība starp 2000, 2500 un 3000šo spoli ir kasetes dziļumā/auklas ietilpībā, mehānismi visām ir identiski. Tātad, ja liec 0,12(apm 10Lb) auklu tad pietiek ar 2000šo spoli, ja liec 15Lb, tad 2500šo, ja liec 20Lb, tad 3000šo.
Tas ka Tev prasās pēc backinga, nozīmē nepareiza spoles izvēle.
Pats lietoju Shimano 2000šo modeli ar 15Lb auklu.
Ja uz samiem nepretendē, tad izņemot lašus un karpas(kurām gan vajag citas spoles), neko lielāku nevajag.
Tava spole labi noderētu uz lašiem, vai velcei ar 25Lb auklu.

P.S. tā tik es domāju:)))
23.jūlijs 2010, 12:15 | links
 
shad tad smiekls naak kaa te dazhs labs ar saviem lbs un jardiem njemaas, un domaa kaa eiropas standarti iesuukaa!
23.jūlijs 2010, 12:11 | links
 
piekriitu, redzeeju jenjku tos lb vienaa veikalaa - trose,ibio! es labaak pieturos pie sava fireline cristaala 0.10mm esu pieradis! uz aci saliidzinot ar mono ir taads pats diametrs, bet izturiiba makana! ja saak pluuksnaaties tad tas gabals jaasvilina nost, peec katras copes es nomainu apmeeram pusmetru, un viena fireline man pietiek sezonai, protams uz beigaam pietinju bakingu un samainu auklu no cita gala! varu teikt visu to labaako par piiteneem, un nevajag te paarjenjoties dazhiem labiem, ar eiropas mm ir viss kaartiibaa un tests ar saliidzinoshi aptuvens!
23.jūlijs 2010, 12:07 | links
 
Griezēj, forumā esmu nosacīti nesen. MAN Tu to neesi skaidrojis. Ja negribi skaidrot, tad varbūt norādi kur izlasīt (linku?). Foruma pārlasīšanu nepiedāvāt :) Tas ka amurikāņi var nenorādīt auklu diametru bet tikai kautkādas imperiālās imaginārās izturības un tā ir "vērtība" - mulsina. 20Lb auklu var ražot jebkurš un pircējam nebūs citas iespējas salīdzināt auklas diametra/izturības attiecību kā tikai nopērkot....
23.jūlijs 2010, 11:21 | links
 
ogden, uztin pilnu kaseti ar pīto un nākamsezon pārtin uz otru kaseti, bēdu nezināsi!!
23.jūlijs 2010, 00:05 | links
 
Najauc 20Lb ar 9kg un 0.12mm. Te iet runa par pa visam citu "vērtību".
Tālāk nepaskaidrošu. Apnicis.
23.jūlijs 2010, 00:01 | links
 
bija doma par to ka tauta sāks spriest par pareiziem backingiem un to diametriem. nu un varbūt vēl kādi knifi izņemot rezerves kaseti un pārtīšanu. starp citu - 20lb patiesībā ir 9kg un jaunās 0.12 pītās +/- tik arī iztur ;) apdomāju ka vieplim taisnība - 110m par īsu, tas varētu derēt tikai light spinim. paldies visiem!
22.jūlijs 2010, 23:13 | links
 
jjanis- katrs protams dara kā grib vai kā sanāk, bet te nu es tev nevaru piekrist. 20LB vairāk piemērota būs stāvošiem vai ļoti lēni tekošiem ūdeņiem medium fīderim, un varēsi vilkt karpiņas caur zālēm. Hevi fīderim kurš piemērots salīdzinoši lielai straumei, jo mazāks diametrs jo labāk. Būs mazāks ūdens spiediens uz auklu.
22.jūlijs 2010, 23:05 | links
 
ogden,
katrs protams dara kā grib vai kā sānāk. Bet ja reiz tev spole ir priekš smagā feedera, tad kāpēc tu gribi tīt virsu 0.12 pīto? Nejau tāpēc ka mailītes gomā ķert. Paņem 20 Lb 300yrd un būs tev +/- pilna kasete
22.jūlijs 2010, 19:55 | links
 
Palasījos auslanderu forumos - šie mono bekingu liek tāpēc, lai pītā uz spolītes neizslīd.
22.jūlijs 2010, 18:18 | links
 
ogden, vislabākais bekings ir diegs GRAL(sintētika) 40-tā izmēra. Labi kalst,ir viegls un vispār uzvedās labi zem pītās auklas!
22.jūlijs 2010, 18:16 | links
 
ogden - nu nesaspringsti...Ja tev ir normāla spole (Daiva gan ir sūc) Tad tev ir rezerves kasete. Pietin pīto, uztin virsū jebkuru vecu monofīlo draņķi, kas mājās saglabājies. Nomaini kasetes un pārtin uz otru. Elmentāri ogden:DDD
22.jūlijs 2010, 18:08 | links
 
Nevarēšu. Es laikam esmu no tiem bagātajiem, kuri spoli tin pillu ar pīto.
:DD
22.jūlijs 2010, 18:05 | links
 
Ok! Parādīsi kā ar 110metriem 0.12 powerpro piepildīt Daiwa 2500 (155m/0.28) kaseti?
22.jūlijs 2010, 17:56 | links
 
Starpība tāda, ka ja tev būtu 2500 izmēra spole, tev nevajadzētu mocīties un funktierēt par bekingu.
:))
22.jūlijs 2010, 17:46 | links
 
heavy fīderim tas. bet kāda starpība?! vai tiešām neviens tievas pītās nelieto? backingus netin un visi ir tik bagāti ka vienmēr ar darba pīto auklu pilda visu spoli pilnu?
22.jūlijs 2010, 17:32 | links
 
ogden, ko taisies copēt ar tādu gaļasmašīnu?
:))
22.jūlijs 2010, 17:10 | links
 
firsh: Man nevajag vairāk par 110 vai 135 metriem, maksāt par lieku auklu negrasos. Nēnu ja kāds man uztin pilnu 3500 spoli ar 0.12 pīto PP vai spiderwire auklu bet paprasa par to 11 vai 13.5Ls - es par :D
22.jūlijs 2010, 17:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager