Spoles

Šorīt pasūtīju

Salmo ELITE ADRENALIN

Specifikācija
* ietilpība(mm/m): 170/0.27
* svars(g): 265
* pārnesumi: 5.1:1
* 8 lodīšu un 1 rullīšu gultnis
* oglekļa kompozītmateriāla korpuss
* auklas pretsavērpšanās sistēma
* nodilumizturīgs titāna nitrīda pārklājums
* abpusēji maināms rokturis
* priekšējā bremze ar vienmērīgas regulēšanas iespēju

cena: 31 ls
14.jūlijs 2010, 12:36 | links
 
akmens
Visas Daiwas REAL FOUR tā uztin auklu, plusi ir tādi, ka tievās auklas pie lielas slodzes "neieēdas" spolē un bremzes strādā perfekti. Nu kaut kā tā...
14.jūlijs 2010, 12:32 | links
 
Esmu dzirdējis par tādi fīču kā krusteniskā auklas uztīšana.Kāds reāls labums no tā ir un kādas klases spolēm ir šāda opcija.
14.jūlijs 2010, 12:30 | links
 
dzhams, rakstīju imho jeb manuprāt. Man nepatīk ezeros izteikti lēni ietīt. Straujā upē metot pret straumi nedaudz labāka ātrākā būtu, bet tā nav mana ikdienas stihija;) Jā, un ātrajām spolēm slodze uz mehānismu un plaukstu pēc teorijas nedaudz lielāka, jo mazāks reduktora efekts. Kā lasīju iepriekš, par gaumi nestrīdas(bet kaujas;)). Ir arī ātrajām spolēm priekšrocības, ne velti tās ražo tik dažādas. Ir pat spoles ar virs 7:1, bet nu katram savs. Man optimāli ir 5.2;)
14.jūlijs 2010, 12:24 | links
 
aiviss: Kapēc uzskati, ka 6:1 ir par ātru??? nav tak automātikas spole, kas tin noteiktos apgriezienos! Starujā upes posmā ātrāka spole ir pat lielāka priekšrocība nekā lēnāka!
14.jūlijs 2010, 12:01 | links
 
Saderam, ka leģionārs nenopirks spoli.
:DD
14.jūlijs 2010, 11:58 | links
 
kuzijs: Izraus kātu no rokām??? :) Nekad nav bijusi problēma pieregulēt arī tad kad zivs galā! Parasti jau stāv slīdene, kas piemērota 2-3kg, bet ja kas lielāks tad slīdeni pieregulēt stingrāku nesagādā problēmu! Bet labāk, lai vaļīgāka nekā pa stingru, jo tad ir sitiens un aukla vai pavada pieviļ copi!
14.jūlijs 2010, 11:53 | links
 
Copes laikā spoli pieregulēt nav nekāds grēks, ja ņem 2.5-3 viss noregulēts o.k. bet ja trāpās nopietnāks zvērs bez pieregulēšanas neiztikt...savādāk izraus kātu no rokām......
14.jūlijs 2010, 11:36 | links
 
Atšķirības priekšējai bremzei no aizmugures:
+
spole vieglāka
ievērojami precīzāk regulējama
-
dārgāka
P.S. Maldīgs priekšstats ir par to, ka nevar pieregulēt, kad zivs galā. Var, jo rotors negriežas, tinas tikai pati spolīte. Cits jautājums, kāpēc tā jāregulē makšķerēšanas laikā? Regulēšanu pēc teorijas izveic pirms copes. Un pēc copes atslābina bremzi, lai diski nesalīp;)
Vēl ieteiktu ņemt vērā spoles gear ratio, stradic'i imho ir par ātru(6:1) priekš spiņa, es izvēlos 5:1 līdz 5.2:1. Lietoju tikai shimano spoles, divu sezonu laikā visas strādā lieliski;) Cenu kategorija gan nedaudz augstāka.
14.jūlijs 2010, 11:24 | links
 
akmens, šī ražotāja šīs cenu kategorijas spoles nemēdz būt sliktas, daudz atsauksmes nebūs, jo modelis pajauns un ne no lētākā gala. Ļoti viegla, divas alumīnija spoles, būsi apmierināts.
14.jūlijs 2010, 10:08 | links
 
lietošanā vienkārša un ērta, spējīga
apmierināt jebkura makšķernieka vēlmes,vienīgi tā neprot sūkāt! :)
14.jūlijs 2010, 00:19 | links
 
paklau a šitai nevajadzetu būt sliktai spolei


http://1shop.lv/LV/catalogs/makskeresanas_preces/spoles/75910/item.htm
14.jūlijs 2010, 00:18 | links
 
Atgādini gan,jo neredzu,ka pieminēts ir kāds cilvēks??
14.jūlijs 2010, 00:05 | links
 
jaunēkli
TEV atgādināt kā spoli gribēji nopirkt???
vēl tagad nožēloju ka ieteicu zinošu cilvēku!:(
:)))
13.jūlijs 2010, 23:56 | links
 
nav viņas švakākas,tik smagākas!bet lai nu paliek.gaumes lieta.:)
13.jūlijs 2010, 23:55 | links
 
Gadu man pietiekoši,bet uz stulbu jautājumu,stulba atbilde:)!Labi,tas tā,bet apskaidrojiet tad kāpēc spoles ar aizmugurējo bremzi ir švakākas par priekšējo?
13.jūlijs 2010, 23:54 | links
 
urmaas, ko es tev atkal nodarīju? :((
un vispār kāda problēma regulēt priekšējo bremzi kad zivs galā?
13.jūlijs 2010, 23:53 | links
 
Paši vainīgi - taktiskā kļūda. Vaidzēja sākt ar jautājumu "Leģionār, cik tev ir gadu?".
:DDD
13.jūlijs 2010, 23:42 | links
 
Es i beigts:DDDDDDDDDDDDD
13.jūlijs 2010, 23:40 | links
 
:DDDD
Te ir bezcerīgs gadijums.....
13.jūlijs 2010, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager