Spoles

Laurīc ņem par labu ;) un gūsti prieku no copes!!!
21.jūnijs 2010, 22:28 | links
 
Mirtiņ,labi nokomentēji. :) :) :) Liekas,ka taisnība jau tev ir.Katram savs piegājiens un attieksme pret mantu.Tik pat daudz viedokļu par atsevišķām lietām.Beigu beigās sanāk tā,ka lai zinātu kas un kā,ir pašam tas viss jālieto un jāizmanto dzīvē un tad arī var spriest kas ir kas.Viens piemēram saslavēs Shimano,cits Salmo.Es piemēram Balzeru saslavētu! :) Jāpaskatās kas ar tevis pieminētajām nexave un catana darās!Moš jāsāk ar tām! :) Šodien viens pārdevējs-copmanis man traki daudz borēja par Daiwu un Shimano spolēm.Cik no viņa varēja saprast tad ja skatās lēto un vidējo galu,tad Shimano tomēr esot dažas priekšrocības.Viena no tām ko piefiksēju ir lociņu atsperu izpildijums.Letajaam Daiwām tas neesot labs.Negribas tagad traki sīkumos stāstīt.Bet vot no šitādas informācijas arī es apmēram saprotu,ko vajag un kas ir kas.Labi ir tas,ka padalās šādā informācijā......
derexx....nē,salmo gan negribu!Pietiekoši esmu nocopējies ar tādas kvalitātes spolītēm.Esmu pelnijis ko labāku un mācēšu to novērtēt.Man pat Griezeeja noandelētais Queen telerod ir augstā vērtē,kaut arī brīžiem kaitina tas čakars ar tik ļoti smalkiem rinķiem!!! :)
21.jūnijs 2010, 22:25 | links
 
klops_G - nu tu pateici visu pamatu pamatu, kādēļ kāds apgalvo, ka kāda produkcija ir štrunts un kāda ir super. Lielās lietās, visas preces lielākoties atbilst savai cenu kategorijai... ar atsevišķiem izņēmumiem. Un tikai cilvēku attieksme pret mantām rada sajūtu, ka kaut kas ir baigais draņķis. Piemēram, ja es nopērku Salmo spiningu pa 5 latiem, es taču viņu neturēšu baltos cimdos, divos pirkstos, vai sekcijā aiz stikla... bet ja tas būs kaut kāda tālo austrumu meistara roku darbs, līmētais bambuss pa pāri par 1000 naudiņām... tad ar to es apiešos daudz saudzīgāk... arī ja tas būs starp salmo pieclatnieku un 1000 naudiņu vērto... piemēram kaut kāds lūmis... Arī tad mana attieksme būs savādāka. Un lai gan neviens jau speciāli tos kātus un spoles nelauž, tomēr zemapziņā pieclatnieks kāts, spole, da jebkas izmantošanā piedzīvo daudzvairāk nevērības nekā dārgais gals... un līdz ar to arī kaut kad notiek liktenīgais čerks, krakš, tirkš... un seko paziņojums - Salmo ir sūds, Daiva ir mēsls, Shimano ir draņķis :DDD Patiesībā jau nav... izņēmumi ir visiem :DDD Bet pamatmasa ir ok... :DDD
21.jūnijs 2010, 18:53 | links
 
Kalpošanas laiku jau arī diezgan ietekmē izturēšanās pret instrumentu. Var nopirkt lētu un nekopt, bet var nopirkt arī dārgu un tad izturēties nekā ar domu- ja jau tik dārga, tad jau arī jābūt izturīgai un nekas, nekad nesalūzīs! Varu arī piekrist par kvalitāti- nekad vairs nevarēs braukt ar tik izturīgu mašīnu kādi bija mercedesi. Arī kkad lasīju, ka nokia atlaida vienu inženieri, jo tas izdomāja pārāk izturīgu mobilo, bet tagad tiem nekam nedarīgajiem nedaudz stiprāk saspied displeju un pipec...
21.jūnijs 2010, 18:33 | links
 
Un ja galigi nevari izlemt par to spoli aizej noperc kadu no salmo spoleem pa 30 Ls var dabuut tiri ok. un kas pats galvenais ja kas arii vinai notiks detaļas dabuusi 100% nopirksi kkadu ryobi ja kass smagaks saluziis varesi kārt šķunītī uz naglas.
21.jūnijs 2010, 16:02 | links
 
Lauric cik zinu tad shimano ar paarnesumu ap 5 ir japaanas tirgus domaatas...piemeeram ultegra, nasci, biomaster utt...man ir nasci...baigi patiik :)
21.jūnijs 2010, 16:01 | links
 
Lauric shimano ir metāla konstrukcijas :D Es nopirku šo - http://www.eboat.lv/makskeresana-piederumi/spoles/shimano/shimano-nexave-fb

Tikai netici visam kas rakstīts internetā. Viņi melo, apgalvojot ka 300 nexave maksā 41 latu. Es veikalā nopirku lētāk, nekā viņi piedāvā internetā.
21.jūnijs 2010, 15:58 | links
 
Lauric
es ar nesaprotu, kam tev tas pārnesums vajadzīgs zem 5???? Neesmu gan nekāds guru, bet kāda tam starpība? Ja Tev liekas, ka ar savādāku pārnesumu nevarēsi paspiningot, tad manuprāt baigi maldies...jo katram vizulim ietīšanas ātrums un specifika ir atšķirīga - cits jāvelk ātrāk cits lēnāk un katram māneklim ir jāpiemeklē sava spēle, to vari izdarīt gan ar lielāku, gan mazāku pārnesumu, bet nu labi...tās var palikt arī tikai manas domas :) pats gan pērkot spoli vismazāko uzmanību pievēršu pārnesumam....
21.jūnijs 2010, 15:57 | links
 
Laurīc nav svarīgs tas pārnesums svarigi ir tas cik daudz auklas ietinas ar vienu apgriezienu tas atkarīgs no spoles kasetes resnuma un no tā cik vina ir pilna.
21.jūnijs 2010, 15:46 | links
 
Ā!!!!!!!Piemirsu ļoti svarīgu lietu....vēl klāt obligāta prasība.....lai bremze strādātu kā bremze arī pēc vairākiem gadiem,nevis sāktu ķerties un gurkstēt jau pēc pirmās sezonas!
21.jūnijs 2010, 15:40 | links
 
Vai shimano razzo metaala izstraadaajumus?.... :) :) :) Es domaaju spoles ar metaala korpusu un augšējo bremzi?Un ar paarnesumu zem 5?!
21.jūnijs 2010, 15:37 | links
 
Dievs radīja Pasauli, viss pārējais ir ražots ķīnā:)
21.jūnijs 2010, 15:32 | links
 
Lauric - ne viss shimano tagad ir japāņu :DDD
21.jūnijs 2010, 15:29 | links
 
Ja jāizvēlas starp ryobi un shimano, es izvēlos shimano. Man ir abas. Ryobi sāka gurkstēt pirmajā sezonā. Shimano nexave 4 sezonas bez jelkādas vainas. Lai gan jāatzīst - abas divas auklu klāj labi, pītā nevērpjas... Vienīgais, kas nepatīk pie shimano - tievais lociņš. Arī pie bremzītes jāpierod - ja pievelc uz stingro, vēlāk atlaižot, vēlams pakustināt spolīti, jo citādi var saglabāties stingrākais regulējums. Bet pašlaik mans faforīts ir shimano :DD
21.jūnijs 2010, 15:28 | links
 
vislabākā spole ir Neva nav darga un izsturiga ndaudz tik japiešaujas savadak nekadu problemu un nav jāaukle kā mazu bērnu.
21.jūnijs 2010, 15:28 | links
 
Lauric. Pērs jebkuru Shimano spoli un tā kalpos gana labi. Atšķirība starp dārgo un lēto galu ir: gultņu skaitā (spoles gaita) un spoles svars (tavas ērtības copē). Salūst var viss, jo vairāk detaļu izstrādājumā, jo vairāk ir kam lūst. Tava spole pa 14 Ls pēc trim gadiem arī vairs nebija kā jauna. Tikai pie viņas svara tu tos kraķšķus un brakšķus nemaz nejuti. Jo vieglāka spole, jo vairāk sajūtami negludenumi.
21.jūnijs 2010, 15:21 | links
 
Man jau liekas tā ir laimes spēle ar tām spolem vari nopirkt ultra dārgu un noklāsies 2 sezonās.
Vēl jau ari atkarigs cik daudz cope ar spoli un pa kurieni to dari,ja cope pa tiru udeni tad jau nekada slodze nav , ja rušinies pa zālēm un lēpēm tad nemitigi kkas aizkeras un ta slodze sanak lielāka.
21.jūnijs 2010, 15:19 | links
 
ja intersē mans viedoklis ņem noteikti metāla korpusā un zaubers ( ryobi ) vai cormorans nogriezīsies uz latiem 55-60, shimano būs nedzudz jāpiemet. tagad pie Ziediņa ir ievestas Milo spoles, doma bija kādu nopirkt, tās jaunās tādas labas pēc skata.
21.jūnijs 2010, 15:14 | links
 
Njā....sviests vispār kautkāds.Pat nezinu ko domāt!Tad sanāk,ka jāiepērk vienkārši spole,kurai uztinējgultnis griežas ideāli kā pie mazām,tā pie lielām slodzēm(Kas manām ģišovkām (salīdzinoši,ir mūžīga problēma).Ko varētu ieteikt?Vispār esmu samīlējies metāla izstrādājumos! :) Gribas arī metāla korpusu! :)
Cik noprotu,tad Shimano ražo Japānā,bet Daiwu Vjetnamā!Vai tā ir?No seniem laikiem jau kautkā ir iegājies,ka japāņi ražo labas lietas.
21.jūnijs 2010, 15:07 | links
 
cik gribi par savu zauberu?
21.jūnijs 2010, 15:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager