Spoles

nezinu, kas jums tajās spolēs tā noklājās ( vēl jo vairāk zauberā )?? uz katra kāta man stāv sava spole un max kas jāmaina ir uztinējrullīša gultņi. shimano, ryobi kalpo vienlīdz labi ( pie kam man no ryobi un shimano ir arī lētais gals, kam arī nav nekāda vaina ) kur jūs tās spoles pērkat, ka pēc 2-3 gadi ārā jāmet????
21.jūnijs 2010, 15:05 | links
 
Starpcitu ja kādam vaig detalas no 2000 zaubera rakstiit uz profilu.
21.jūnijs 2010, 14:50 | links
 
Tā nu diemžel mums te ir iekartots tai pasaulītē,riebjas jau bargu naudu atdot par tām spolem ka netura vinas,bet ar to vidusgalu nekā nav, tad ir japērk galigi lētas tas veel iet, salīdzinājumam man ir viena tirgus spole kas pirkta par aptuveni 3 ls veiksmigi kalpo jau gadus 4 un bij spole pa Ls 70 Ryobi Zauber noklājas nesagaidot otru sezonu jāsaka gan ka copets ar vinu tika loti daudz praktiski katru treso dienu.
Tagad skatos uz shimano aspire ne jau tāpēc ka baigi daudz naudas, bet gan tāpec ka gribas ko kvalitativu un izsturigu. bet tikai skatos;(
21.jūnijs 2010, 14:48 | links
 
dzhams - vot tur es tev piekrītu... Esmu atmetis cerības pirkt dārgas mantas... neviens normāls uzņēmējs neko vairs ilgspēlējošu netaisa, jo tas ir pretēji biznesa interesēm :DD Piemēram - mums kantorī aizlaida pensijā pirms gadiem 10 pirktu printeri. Ar mainīgām sekmēm tas darbojas vēl šodien... tika pārspēlēts uz nodaļu, kur krietni mazāk jāprintē. Mums uzlika ūber modernu, ūberkrutu... kurš pēc diviem remontiem tika nomainīts uz vēl ūberkrutāku, kurš jau tika labots vienu reizi :DDD
21.jūnijs 2010, 14:29 | links
 
Lauric: vot mūsdienu produkcija ir ražota ar nolūku, ka tā būs jāmaina pēc dažiem gadiem! Racionalizātori ir kvalitāti tik zemu padarījuši, ka kauns skatīties pēc pāris mēnešiem uz dažiem produktiem, kuros ieguldīta smuka naudiņa! Ka tik lētākas izejvielas un un atbilstu RPO - SUPER - Ultra utt. nosaukumiem - tas ir mūsdienu produkts! Jo materiāli jau izgudroti ir ļoti izturīgi, bet kāds biznes ja nopērc vienu spoli un tā tev kalpos gadus 20! Piemērs, ir hokeja inventārs - hokeja nūjas! Ja var uztaisīt fīderi kas spēj uz 2,5 mm diametra paciest 120-200gr atsvaru lidināšanu, tad hokeja nūju varētu uztaisīt mūžīgu, bet tad katrs pa vienai nopirktu un bizness beidzies!
Manā gadījumā izvēlējos SAHARA 3000FD jo cena ar visu šipu 45 ls! ja man jāpērk spole ap 50 ls, tad labāk shimano nevis salmo vai cormoran, kuras knapi spēj izvilkt 2 sezonas! Veco labo produkcijas kvalitāti mums nesasnieg, un nav vērts pirkt vienu nenormāli dārgu spoli, jo tomēr nolietosies un kopā pa to pašu summu vari nopirkt 4 vidējas klases spoles, kuras kalpos 2-3 gadus!
21.jūnijs 2010, 13:57 | links
 
Drusku esmu ssokaa,par tevis teikto!!!Spole pa taadaam naudaam nopliist 3 gados!!!!!!!!!!!!!!!!!!Es traki sen atpakall gadus 15 noteikti atpakall pirku vienu prastu Balzer spoli ar 3 gultniissiem..Tajaa laikaa maksaaja 14Ls.Man taa spole nokalpoja 12 gadus bez probleemaam.Kalpoja liidz zobrats vienkaarssi nodila!Vot to es saprotu,ka tas ir normaals kalpossanas ilgums.Pietam neesmu kautkaads sveetdienas maksskkernieks un lietoju to saliidzinossi biezzi.Ja tu tagad saki,ka spole pa 90Ls nosskkiist dazzos gados......nu tad man jaasaak domaat,kas notiek!!!!Moss Daiwa ir suuds???Ja godiigi,gribeeju jau iet un pirkt to exceleri ssodien ebayaa,bet paardomaaju!A ssto dallsse!Man nevajag suudu,kas nobeidzas paaris gados.Man centraaltirgus spole un kaats kalpo jau 7 gadu pat karpas velkot!Viela paardomaam!
21.jūnijs 2010, 12:37 | links
 
Lauric, tev pilnibā pietiks ar 2000 izmēru. Man Excelers(bez plusa) bija lietošanā trīs gadus, pīto powerpro uztin ļoti labi. Tagad pensijā. Šādas klases daiwam vājais posms esot gultnīs kas nodrošina atpakaļgaitas bremzi, atziņa no lpr.lv. Manējai tas gultins nojuka domāju pēc tā kad izvilku aiz astes aizcemerēto septītnieci. Pa to laiku Ryobi Excia nav ne vainas.
Lai aizstāt pensionāru nopirku Abu Cardinal 7xx, rokā sajūtas super, bet tā pati power pro pa retam metās mezglos.
Neizslēdzu ka nākamo spoli verētu atkal pirkt Ryobi Excia vai Zauber, bet Daiwu Exeleru noteikti nē.
20.jūnijs 2010, 21:18 | links
 
Paldies diletantam!Noderiiga informaacija,tikai zzeel,ka manis iekaarotajai spolei neatradu aprakstu.
klopsG,taa catana ir sevi paraadijusi no labaas puses?
20.jūnijs 2010, 11:24 | links
 
http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/

te var atrast aprakstus par spolēm, ja ir varēšana lasīt RU
20.jūnijs 2010, 10:54 | links
 
Ja nevajag neko ''profesionālu'' un dārgu, paskaties uz Catana spoli ;)
19.jūnijs 2010, 22:49 | links
 
Tavam spirexam arii liels paarnesums.No fizikas viedoklla man nepatiik taads.Kaapec?Paaraak liela slodze uz atsevisskkiem mezgliem!Gribas zem 5.Liekas,ka taa gandriiz gaumes lieta............
Griezeej,ja godiigi,tad zzeel naudas tevis piemineetai spolei!Es ar copi nenodarbojos profesionaali!Manas prasiibas ir laba kvalitaate un izpildijums amatieru liimenii!
19.jūnijs 2010, 21:11 | links
 
Lauric
''Iemet'' Shimano Spirex 2500-tāda man ir uz foreļkāta.
19.jūnijs 2010, 11:36 | links
 
Laurīc

:))))))))
Ieej googlē, isvēlies meklēšanu lapās LV valodā + meklējamie vārdi Shimano Sahara
Bet diesvai ko LViski atradīsi. Man liekas, ka šitā spole naf LV tirgum paredzēta.
19.jūnijs 2010, 10:49 | links
 
Tai saharai ir paliels paarnesums.6,2:1 2500tajai!Nu nezinu,vai spiningam tas man buutu nepieciessams.Es leetaak par 53Ls neatradu ebayaa.Latvijaa aprakstu netaa var kautkur atrast saharai?
19.jūnijs 2010, 10:36 | links
 
Paldies pa info! Ebay-s mans Shimano Sahara FD- 63$ draugs un kopumā ar visu šipu 45 ls! Domāju un ceru, ka veiksmīgs pirkums! Paldies par info, tiešām palīdzēja nobriest pirkumam :D
18.jūnijs 2010, 17:58 | links
 
apmeeram 2 reizes nedeeljaa...pie tam tvichs nav tas saudziigaakais copes veids spolei :)
kur tu pa 38ls saharu atradi ? Iespeejams taa ir eiropas tirgum razhota...es runaaju par Sahara FD jeb amerikaanju sahaaru...100$ ar shipingu...jeb 60ls :)
18.jūnijs 2010, 16:02 | links
 
Džadam! Ielūkojies cabelas.com, search: shimano sahara un redzēsi arī atsauksmes. Man pašam ir shimano saros un esmu ļooooti apmierināts, bet ja vajadzētu jaunu spoli, noteikti izvēlētos starp sahara, symetre vai saros
18.jūnijs 2010, 15:51 | links
 
Hmm bet cik biezhi vinjsh izmanto to spoli? Jo man cope bez maz ikdienishkjs process!
Un ja vēl pa 38 ls tad saki, lai lieku grozā?
18.jūnijs 2010, 15:48 | links
 
dzhams ja runa iet par Sahara FD tad silti iesaku...par 1 gultni mazaak nekaa symetrijai un par 2 kaa sarosam...taa arii ir vieniigaa atskiriiba...gaita praktiski taada pati...bremze arii...koleegjis gandriiz sezonu lieto un laimiigs kaa zilonis :) smooooth reel :)

btw vinjam arii exceleris ir...sahara vinjam vairaak patiikot... tas taaa...viela paardomaam Lauricam :)
18.jūnijs 2010, 15:47 | links
 
Shimano SAHARA ir vērts pirkt vai ne? Ir kādam praktiski pierādījumi par +/- viņai?
18.jūnijs 2010, 15:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager