Spoles

Ir kāda jēga no spolēs ieriktēdas Fighting lever sistēmas ?
9.jūnijs 2010, 16:11 | links
 
Nevajag paiet no sevis nost, vai ieiet sevī ...
Ja augšā veidojas konusa platais gals, tad jāpieliek šeiba klāt. Ja platais gals apakšpusē, tad šeiba jānoņem.
29.maijs 2010, 20:54 | links
 
Ko vārdiem piesējies,nu iznāca man tā izteikties.Kā lai pasaka-nestaigā viņa lai pietītu pilnu kārtu.
29.maijs 2010, 19:52 | links
 
"kasetei jāpavirzās no sevis nost" (C)
Āķi, ja godīgi, pat iedomāties nevaru, kā tas dabā izskatās.
:DD
29.maijs 2010, 18:28 | links
 
sākusi tīt auklu koniski (augšā vairāk).......Nav kasetei pilns gājiens,kastei jāpavirzās no sevis nost pa kādiem mm.Tur var būt kaut kādas izmaiņas attālumos ar to bremzi,es izmantoju tikai spoles ar aizmugurējo bremzi.Tur savādāk.
29.maijs 2010, 18:11 | links
 
Labdien, Varbūt kāds var padalīties ar iespaidiem par multiplikatora spoli SHIMANO CORVALUS ... kādi plusi, mīnusi.

Vai arī ieteikt spoli līdz 70 LS džerkošanai (mānekļu izmēri 40-80 gr)

Paldies.
29.maijs 2010, 15:34 | links
 
Njā, Mucinsh, jautājums sarežģīc :))))))
Nu paņem taču un izgriez, piem, no alumīnija follijas. Galvenais tik pareizo biezumu (skaitu) atrast, lai konuss pazustu un us otru pusi neveidotos.
29.maijs 2010, 14:45 | links
 
Tāda šaize man, pēdējā laikā TICA LIBRA SA 2500 sākusi tīt auklu koniski (augšā vairāk), cik atminos komplektā bija šaibītes, bet tās laikam tarakāni būs aiznesuši. A kur lai dobon tādas, domājams, ka Liepājā nav meistars, kas labo spoles, no kā noandalēt kādu.
29.maijs 2010, 13:39 | links
 
Vislabākais ko varu ieteikt TD LUNA 253. Bet dārga un apaļā.
28.maijs 2010, 15:10 | links
 
Paldies par atbildi.

Tad džerkošanai man ši spole nederēs jo mānekļi ir no 40 - 80 gr.

Jāmeklē būs cits variants.
28.maijs 2010, 15:06 | links
 
Spole laba. Iekšas esu redzējis.
+si:
* ātri un ērti var isņemt kaseti, un bārdu atpiņķēt (svarīgi iesācējiem)
* centrbēdzes bremze (labāk strādā pie smagākiem)
* kreisās rokas tīšana (latviskais varianc:))))
-nusi:
* nevajadzētu lietot virs gramiem... 40 (tas gan us lielāko daļu no zieputraukiem, low profile casting reels, attiecas)
* centrbēdzes bremze ir jātur tīra, ja dabūsi iekšā dubļus, bremzēs pa daudz ;)
Ja jerkot gribi ar ... svarā lidz 40g, tad derēs
28.maijs 2010, 14:51 | links
 
Labdien. Ir nepieciešama multiplikatora spola džerkošanai. Esmu noskatījis SALMO ELITE VENTURE ( http://www.salmo.lv/public/26415.html ). Vai kāds šādu lieto un vai var padalīties ar pieredzi. Kādi plusi un mīnusi.

Paldies.
28.maijs 2010, 12:10 | links
 
pagannels taisniba Tev, bet tam jau vinas domatas lai copetu.
23.maijs 2010, 21:57 | links
 
derexx.par prezervatīviem:DDDtavas spoles nav vairs tās,kuras skaisti stāvēja stendā.nes taču no siltas telpas laukā vēsākos apstākļos un otrādi.gan jau arī lietus laikā pacopē,bet pēc tam skaisti iepako iekš PE.manis pēc liec kur gribi.uz copi ja braucu viens vai divatā-spole uz kāta čeholā,ja pilna mašīna-copes kastē.bet vispār kratīšanās bagāžniekā būtu nieks salīdzinājumā ar to,kas viņām jāizcieš copes laikā:DDD
23.maijs 2010, 21:46 | links
 
atkal jau sakas bezjedzigas runas par kkadu auklas notiissanu nost uz kartona un vel visadam bezjedzibam, principa jau tie tubusi un maki spolem ir domatas lai netraumetu rikus transportejot:)
23.maijs 2010, 12:32 | links
 
Tā varētu sievas papludināt,lai atpūstos.
23.maijs 2010, 12:24 | links
 
To gan ne. Bet pēc katras foreļcopes tukšu auklu papludinu pa straumi, lai no rotiņa atpūšas.
:)
23.maijs 2010, 12:04 | links
 
Vispār pasākums jau nav nemaz tik slikts,katru reizi pirms copes vismaz vajag pārsiet mezglu pie karabīnes.
23.maijs 2010, 12:04 | links
 
Tu vēl pasaki, ka tev patīk auklu ar katrreiz notīt uz kartona gabala :DD vajag taču izžāvēt :DD
23.maijs 2010, 12:01 | links
 
Kilka, tas ir kārtējais izgudrojums tādiem nevīžām, kā tu. Man patīk spoli noņemt un glabāt atsevišķi.
:))
23.maijs 2010, 11:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager