Spoles

Sveki vīri. Daiwa certate 10,2500 izmēra nomira atpakaļgaitas stopors, un ar rokturi griežot neatsit atpakaļ lociņu. Tā būtu mazāka bēda tāpat ar roku atliecu. Ir vērts remontēt ,un pie kāda daktera,vai nahrenizēt rezerves daļām?

Zigs, 23.oktobris 2023, 08:12


"vēri ciet" ar rokturi ne viemēr strādā, atkarīgs no atvētā lociņa pozīcijas atvēršans laikā. Visticamāk, ka rotora ragi sausi un bremzē lociņa aizvēršanu. Atpakaļgaitas muftē, iespējams, iekļuvis mitrums/ eļļa/ izstrādes materiāls/ magsealed eļļa. Daiwa spoles šai ziņā ir jutīgākas kā Shimano. Iztīri mufti, saeļļo rotora ragus un spole kalpos vēl gadus 10.
23.oktobris 2023, 10:58 | links
 
Bums. Tel nr.var tavu uzzvanīšu.
23.oktobris 2023, 08:39 | links
 
[quote=702155]Sveki vīri. Daiwa certate 10,2500 izmēra nomira atpakaļgaitas stopors, un ar rokturi griežot neatsit atpakaļ lociņu. Tā būtu mazāka bēda tāpat ar roku atliecu. Ir vērts remontēt ,un pie kāda daktera,vai nahrenizēt rezerves daļām?

Ir visas daļas no certates remontam Ja negribas čakarēties varu atpirkt spoli uz detaļām
23.oktobris 2023, 08:23 | links
 
Sveki vīri. Daiwa certate 10,2500 izmēra nomira atpakaļgaitas stopors, un ar rokturi griežot neatsit atpakaļ lociņu. Tā būtu mazāka bēda tāpat ar roku atliecu. Ir vērts remontēt ,un pie kāda daktera,vai nahrenizēt rezerves daļām?
23.oktobris 2023, 08:12 | links
 
Davis-Di [8.okt]: Man ar šādiem zobratiem viss darbojās labi,vienīgā problēma bij grūtāk nospiest kasetes atbrīvošanas metienam mēlīti!tā sistēma šai spolei liekas nav ìsti piemērota BB tehnikai!...es gan atradu risinājumu!:)

Willy, 8.oktobris 2023, 22:53

Izskatās, ka cērt ciet spoli, pirms mānekli apstādini!
(man gan ar dažreiz tā sanāk, it sevišķi seklumos)
Domāju,ka jā!nejauši pieskaroties pāris reizes gadījās!:)...ja lidinātu 20gr nebūtu tik traki,bet man bik smagāki tie grabuļi
8.oktobris 2023, 23:05 | links
 
Man ar šādiem zobratiem viss darbojās labi,vienīgā problēma bij grūtāk nospiest kasetes atbrīvošanas metienam mēlīti!tā sistēma šai spolei liekas nav ìsti piemērota BB tehnikai!...es gan atradu risinājumu!:)

Willy, 8.oktobris 2023, 22:53


Izskatās, ka cērt ciet spoli, pirms mānekli apstādini!
(man gan ar dažreiz tā sanāk, it sevišķi seklumos)
8.oktobris 2023, 23:02 | links
 
Davis-Di [8.okt]: PAL sacensībās, Andrejs Čulanovs arī izmanto šo spoli BB un met lielo Biggy Boy, kad sver ap 170 gramiem. Ļoti daudzi šo spoli izmanto copei ar Panoptix. Man škiet, ka būtu prātīgi izmantot viņu ar svariem līdz 100 gramiem. Jauna no Japānas + nodokļi = 500 euro.

chp, 8.oktobris 2023, 15:16

PAL džekiem patīk tjuningot, tā kā nav teikts ka zobrati nav nomainīti uz citu materiālu.
Es vecai ABU savulaik šādu plastmasas zobratu mīnusos sabeidzu, kad kamēr pārbraucu spole sasala un kā ar spēku pagriezu, sanāk ka ledus vienu gabalu nolauza.

Man ar šādiem zobratiem viss darbojās labi,vienīgā problēma bij grūtāk nospiest kasetes atbrīvošanas metienam mēlīti!tā sistēma šai spolei liekas nav ìsti piemērota BB tehnikai!...es gan atradu risinājumu!:)
8.oktobris 2023, 22:53 | links
 
PAL sacensībās, Andrejs Čulanovs arī izmanto šo spoli BB un met lielo Biggy Boy, kad sver ap 170 gramiem. Ļoti daudzi šo spoli izmanto copei ar Panoptix. Man škiet, ka būtu prātīgi izmantot viņu ar svariem līdz 100 gramiem. Jauna no Japānas + nodokļi = 500 euro.

chp, 8.oktobris 2023, 15:16


PAL džekiem patīk tjuningot, tā kā nav teikts ka zobrati nav nomainīti uz citu materiālu.
Es vecai ABU savulaik šādu plastmasas zobratu mīnusos sabeidzu, kad kamēr pārbraucu spole sasala un kā ar spēku pagriezu, sanāk ka ledus vienu gabalu nolauza.
8.oktobris 2023, 21:18 | links
 
chp [8.okt]: Willy [14:29]: Spole kalpo labi!lietoju tikai bb kas varbūt nav pēc fenšuj!:)
Pirku kā mazlietotu un bij neliels remonts ar kuru Bums tika galā +-stundas laikā,tikai bij jāgaida no Japānas 2 zobrati...
...ja kāds man par 250 piedāvatu jaunu,es padomātu!:)PAL sacensībās, Andrejs Čulanovs arī izmanto šo spoli BB un met lielo Biggy Boy, kad sver ap 170 gramiem. Ļoti daudzi šo spoli izmanto copei ar Panoptix. Man škiet, ka būtu prātīgi izmantot viņu ar svariem līdz 100 gramiem. Jauna no Japānas + nodokļi = 500 euro.
Nu re kā!:)es tā arī dragāju ap 100gr...ceru,ka kalpos!...a rezervē 400e ieguldīt kkā nav forši!:))bet spole laba!!
8.oktobris 2023, 16:18 | links
 
Willy [8.okt]: Spole kalpo labi!lietoju tikai bb kas varbūt nav pēc fenšuj!:)
Pirku kā mazlietotu un bij neliels remonts ar kuru Bums tika galā +-stundas laikā,tikai bij jāgaida no Japānas 2 zobrati...
...ja kāds man par 250 piedāvatu jaunu,es padomātu!:)
PAL sacensībās, Andrejs Čulanovs arī izmanto šo spoli BB un met lielo Biggy Boy, kad sver ap 170 gramiem. Ļoti daudzi šo spoli izmanto copei ar Panoptix. Man škiet, ka būtu prātīgi izmantot viņu ar svariem līdz 100 gramiem. Jauna no Japānas + nodokļi = 500 euro.
8.oktobris 2023, 15:16 | links
 

Spole kalpo labi!lietoju tikai bb kas varbūt nav pēc fenšuj!:)
Pirku kā mazlietotu un bij neliels remonts ar kuru Bums tika galā +-stundas laikā,tikai bij jāgaida no Japānas 2 zobrati...
...ja kāds man par 250 piedāvatu jaunu,es padomātu!:)
8.oktobris 2023, 14:29 | links
 
Willy [8.okt]: Willy rakstīja: "Ar ko šīs spoles atšķirās!??"
Jums bildē ir šis spoles vecāka paaudze, kas tika ražota no 2009 līdz 2017.gadam.
8.oktobris 2023, 13:29 | links
 
chp [10:45]: Pārdošu jaunu spoli Shimano 19 Calcutta Conquest 201 DC (kreisā roka) ar automatiskajām bremzēm - 410 euro un māzlietotu spoli Daiwa 14 Morethan 3012H (galvenais pāris tērauds pa bronzu, Hyper Digigear), lieliskā stāvoklī - 310 euro. Bildes sludinājumos.Ar ko šīs spoles atšķirās!??

Willy, 8.oktobris 2023, 12:26

Kā Tev šī spole kalpo?
8.oktobris 2023, 12:45 | links
 
chp [8.okt]: Pārdošu jaunu spoli Shimano 19 Calcutta Conquest 201 DC (kreisā roka) ar automatiskajām bremzēm - 410 euro un māzlietotu spoli Daiwa 14 Morethan 3012H (galvenais pāris tērauds pa bronzu, Hyper Digigear), lieliskā stāvoklī - 310 euro. Bildes sludinājumos.

Ar ko šīs spoles atšķirās!??
8.oktobris 2023, 12:26 | links
 
Pārdošu jaunu spoli Shimano 19 Calcutta Conquest 201 DC (kreisā roka) ar automatiskajām bremzēm - 410 euro un māzlietotu spoli Daiwa 14 Morethan 3012H (galvenais pāris tērauds pa bronzu, Hyper Digigear), lieliskā stāvoklī - 310 euro. Bildes sludinājumos.
8.oktobris 2023, 10:45 | links
 
Nezinu, kas jums tur maucās? 2008.g. Certate 2500 ar 3000 ķeskām (Japānas tirgum), stīvēti gan pdsmitnieki zandarti, gan laši, gan foreļi, gan asari. Pamainu tik attiecīgai copei diegus. Kalpo vēl šo baltu dien. Tiesa, pēdejos gadus izmantoju tik vieglajam galam.

BrunoL, 7.oktobris 2023, 22:41


Bruni - padsmitnieki zandarti??? Kurā no vella akačiem tādi mīt??? :)
8.oktobris 2023, 06:57 | links
 
Zandarts30 [7.okt]: Sveiki, ko labàk pañemt twinu 20 vai certate lt 19?attiecigi c3000 un 3000c izmerus.
Ar līdaku kātu izmantoju Certate jau trešo sezonu, pirku lietotu, viss strādā un prieks mājās. Par Twinu nemācēšu teikt.
8.oktobris 2023, 06:03 | links
 
Nezinu, kas jums tur maucās? 2008.g. Certate 2500 ar 3000 ķeskām (Japānas tirgum), stīvēti gan pdsmitnieki zandarti, gan laši, gan foreļi, gan asari. Pamainu tik attiecīgai copei diegus. Kalpo vēl šo baltu dien. Tiesa, pēdejos gadus izmantoju tik vieglajam galam.
7.oktobris 2023, 22:41 | links
 
Zandarts30 [7.okt]: bums [20m]: Man ir gan 20 gan 19 Pārsvarā izmantoju Shimani
Tikai tādēļ ka Daiwai pie lielākas slodzes planetārais zobrets nomaucās no ass .Pašam persongi jau 5 spoles ir bijušas ar tādu defektu Tāpēc Daiwu izmantoju asarīšu dzenāšanai /tad problēmu nav/Ja kāds netic rīt varu to nodemonstrēt de fakto :) Ar Shimaņiem tāds joks nav ne redzēts ne dzirdētsSkaidrs,bet gaita maigàkà man piemeram Daiwai
Kàdas slodzes?man jigam un dropam 20 gr plus maneklis maximus
7.oktobris 2023, 21:48 | links
 
bums [7.okt]: Man ir gan 20 gan 19 Pārsvarā izmantoju Shimani
Tikai tādēļ ka Daiwai pie lielākas slodzes planetārais zobrets nomaucās no ass .Pašam persongi jau 5 spoles ir bijušas ar tādu defektu Tāpēc Daiwu izmantoju asarīšu dzenāšanai /tad problēmu nav/Ja kāds netic rīt varu to nodemonstrēt de fakto :) Ar Shimaņiem tāds joks nav ne redzēts ne dzirdēts
Skaidrs,bet gaita maigàkà man piemeram Daiwai
7.oktobris 2023, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager