Spoles

Mirtin, a ja gribi foršu voblerīti, iesaku piebraukt pie PF Vairoga ielā, viņš zina, kurš ir īstais.
:)
21.augusts 2009, 10:43 | links
 
Pītajai nav ne vainas, gaumes lieta, reku B3 tikai ar pīto dragā. Es akkal mono dodu priekšroku. mazam voblam pavada spēli nokaus. Rotiņam priekšā lieku sbirulino važiņu, tipa 3 griezulīši vienā izpildījumā.
:)
21.augusts 2009, 10:41 | links
 
vieplis - ka pinkšķēt nesanāk tev, kad es pilnām mutēm zvetēšu sviestmaizes . Kāds tur tas atļautais mērs - 15 cm un ņem cik gribi? :DDDD

A nopietnais jautājums - esmu dzirdējis, ka tagad vobleri modē esot, tad jau mana rotiņu kolekcija paliks mājās? Vai pītā stipri aizbaida šito sugu? Pavadu jau laikam labāk nelikt un riskēt, ka mazie šnapiji apcirtīs kādu daļu kolekcijas, vai ne? :D
21.augusts 2009, 10:21 | links
 
Grozs, un atceries, ka pērkot dārgu, spīdīgu spoli ar daudz gultņiem, kā pievienoto vērtību tu iegūsti arī apkārtējo apbrīnu un skaudību.
:DD
21.augusts 2009, 09:53 | links
 
Piezvani, ieteikšu tev kādu labu upi. Citādi applauzīsies un vakarā pinkšķēsi spilvenā.
:))
21.augusts 2009, 09:51 | links
 
vieplis - tad jau patiesībā labi, pblarkšķēs, piekodīsies... a man, sviestmaižu pavēniek, ir domā nodot pa pumpām :D Pieļauju, ka tas notiks nākamnedēļ :D
21.augusts 2009, 09:39 | links
 
Pūt-nepūt un izvelkot līni,tas ar jānopūš ar ķiploku maisījumu.
21.augusts 2009, 09:34 | links
 
:DDDD
21.augusts 2009, 09:32 | links
 
Saulainā laikā copējot dīķī vajag izvēlēties labu spoli, kura ir matētā krāsā, lai saule neatspīd no spoles un neatklāj zivīm, ka grasies tās noķert. Obligāti jālieto arī saulesbrilles, citādi saule atspīdēs no acīm un zivs tevi pamanīs. Veikalā prasi spole, kurai visvairāk gultņi, tā iegūsi "respectu" citu copmaņu vidū, jo visi vienmēr tev prasīs, cik gultņi, un, kuram gultņi vairāk, tam krāns garāks.

P.S. Ja nav matētas krāsas spoles, tad paņem spīdīgu spoli (ar visvairāk gultņiem), un nopūt ar matētas krāsas baloniņu.
21.augusts 2009, 09:30 | links
 
Mirtin, es reiz jaunu spoli aiznesu pie Sīmaņa trokšņa dēļ - smāķis iekšā bija par daudz, vo!
:)
21.augusts 2009, 09:25 | links
 
Gribu sākt nodarboties ar makšķerēšanu. Gribu ķert lielas zivis. Kādu sopli man labāk izvēlēties copējot dīkos saulainā laikā, jo lietus laika tak neķeras, vai ne?
21.augusts 2009, 09:14 | links
 
Nu nesaēd tas ūdens eļļu un nekas tur nenotiek,kad izžāvē.Ir spoles,kurās bukses ieliktas,tās gan slapjas iet smagāk.Un ja iesmērē ar Ciantim(smēre gultņiem,tā nekūst,nemaina struktūru pie lielām temperatūrām),tad vispār tas ūdens mūk pa gabalu.Un,parasti ir no viegliem nerūsējušiem materiāliem.Gurkstēšana-varbūt rodas,ka lociņa korpusa disks ,kaut kur mazliet rīvē.
21.augusts 2009, 06:34 | links
 
Paganels(pp) - paklau, rādās ka tu esi piešāvies virināt savas spoles un pilināt tajās šķidrumus. Varbūt gana prātīgs būsi pateikt, vai jaunai spolei gurkšķēšana varētu būt no neeļļošanas. Ķipa ilgi plauktā nostāvējusi - kamēr pētīju, tikmēr likās ok. Bet kad velk ar mānekli, tāda gurdzēšana iekšā jūtama. Domā ja saeļļošu paliks labāk?
21.augusts 2009, 06:09 | links
 
:D es ir atpakaļ,bet skatos,ka nekas nav mainījies.:)))p.s iemērkt spoli ūdenī sanāk laiku palaikam (atbrīvojoties no zacepiem) operatīvi rīkojoties tās pāris piles ūdens lielu skādi nenodara,sevišķi ja mājās ir ar ko ieeļļot:)
21.augusts 2009, 00:06 | links
 
mirtin, bet tā gribās saspringumu nolaist ;DDD
20.augusts 2009, 21:56 | links
 
kilka - paklau, lūdzu neatbildi emshikam, esi tak vecāks un gudrāks, ja viņam nebūs lemts, tik un tā nesapratīs... paldies
20.augusts 2009, 19:38 | links
 
emshiks1(Agnis Apinis) - pakalu... Vispirms paaudzies un tad palaid muti. ja neesi pamanījis kilka nav 15 gadīgs puisītis... ja tev vecāki nav iemācījuši uzvesties, tad aizej un paprasi, vai ir labi lamāties un apsaukāt pieaugušos.

Ja liecies sev baigi gudrais tad pasaki kāda ir tava machspole un ar ko tā atšķiras no vienkāršas bezinercenes un ar ko no spininga spoles, kas domāta pītajai. Un kādēļ pludiņmakšķerei nevarētu izmantot veco labo Ņevas spoli. Ne jau NG uzņēmies atbildēt uz jautājumiem tādēļ, ka runā par to ko pats nav ne redzējis, ne rokās turējis, ne pārbaudījis. Viņam vismaz tie visi pribambasi ir jātirgo un jāiepazīst kaut vai tikai tādēļ, lai varētu pateikt pircējiem, kas ir kurš. Ja ņemies dot citiem padomus, tad stāsti par savu pieredzi, nevis sprēgā ar netā sagrābstītām gudrībām, tad neviens tevi neapbižos. Ja nepielēca, man tevis žēl, jo necienot onkuļus, pie laba padoma netiksi. A labs padoms ir zelta vērts, bet tu jau laikam pasakas savā bērnībā neesi lasījis. Ja tā, tad atliek tikai novēlēt, lai dzīve tevi skarbi nesit.
20.augusts 2009, 19:36 | links
 
seit ir copes portaals un ja negribat runaat par copi tad nu ko lai saka,ng diskusijaa es teicu ka pludinmakscerei labaakaa buutu match tipa spole,un nesaprotu kas tur smiekliigs.
20.augusts 2009, 19:12 | links
 
nu blin kilka es neesmu nekaads puisiitis tu s......s lomik pauri
20.augusts 2009, 19:10 | links
 
eu veči, nu tak protās, te ir jāraxta par spolēm nevis par savstarpējiem kašķiem....
20.augusts 2009, 16:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager