Spoles

Izvele krita uz Majestic, bet Salmo veikalos nebija. Teicu, lai tad dod to Nexave, bet ta bija pedeja uz stenda un tadu nemt negribas ... nacas panemt to Synchro. Pec pirmas copes (drizak necopes) Babites ezera spolei locins netaisas lidz galam ciet. Vins tada ka mazliet neaiztaisita ciet stavokli tin to auklu uz spoli. Nezinu, vai tada 'saise' ir tikai man ... nemot vera to, ka ta ir loti lidziga pec tehnologijam ar Majestic, tad Majestic soplei tadas problemas ari varetu but ... .

Man tas locins absoluti netrauce uztit uz spoles auklu, bet kaut ka nepatikami.

Vai vispar var nest uz veiklau un teikt, lai maina? Vai ari sis mazais defekts ir normala paradiba un ar to var sadzivot?
4.augusts 2009, 11:29 | links
 
es mociju ar salmo elite precise rd
1.augusts 2009, 09:58 | links
 
Šosezon nopirku Salmo ELITE Attack pamēģināt:)) Pagaidām ne vainas it kā viss ok.
31.jūlijs 2009, 20:19 | links
 
par braid pito auklu arii piekriitu,man piemeeram vina aatru saka paradities pukaina,un loti neizturiiga
31.jūlijs 2009, 17:37 | links
 
Turpinot temu par tiem zelta/metala krasas blekisiem prieks auklas. Nav ta, ka pa to zelta blekiti pita aukla iet labak?
31.jūlijs 2009, 16:39 | links
 
ne viss ir zelts kas spīd ;)))) par lociņu varu teikt ka man ir elite spole, kurai pēc pusgada tas skaistais lociņš "leca" ārā!
tāds zelta bleķītis ir manām shimano dārgā gala spolēm, bet īsti nemācēšu teikt vai tam ir kāda nozīme - aukla labi slīd nost gan no zelta bleķīša, gan metāliska ;))
es jau neesmu pret salmo, tomēr dažreiz redzot salmo spoļu cenas, paliek tā skumīgi - drīzāk pielieku 10 ls un nopērku shimano...
31.jūlijs 2009, 16:03 | links
 
hmmm, bet ka ir ar to, ka tam abam salmo tas locins, vai ka tur vinu sauc, ir nesalidzinami stingraks un biezaks, ka shimano plus salmo spolem, kur iet aukla, ir zelta krasa blekitis. shimano ir metalbalta krasa. Vai ari tam nav nozimes?
31.jūlijs 2009, 15:43 | links
 
nu es nesaku ka visas salmo spoles ir sliktas, bet no šīm trim es ņemtu tikai Nexave! Shimano paliek shimano -ar šīm sapolēm vismaz man nekad nava bijušas problēmas!
par Salmo braid pīto gan piekrītu - pēc vienas izčakerētas copes šo auklu nekad neņemšu!!! ķeras pinas, ir cietu, turklāt krāsviela plūk nost - visi pirkst bija dzelteni! un lai tik nesaka ka spole vainīga - šī aukla bij uztīta uz Shimano Technium spoles!!
31.jūlijs 2009, 14:45 | links
 
Beidzot viena pozitiva atsauksme par Salmo. Vai vel kads var ko labu/sliktu pateikt?
31.jūlijs 2009, 14:29 | links
 
..nu ir jau ir man kādu laiku tā Majestic - tiesa gan ne 25, bet mazākais 20 izmērs, bet ne tur jau tā starpība. Līdz šim kalpojusi gods godam - uzlikta mazajam asaru un foreļu spinim. Tikko biju paķēris arī līdz uz Zviedru zemi - kur lieliski pildīja līdaku vilkšanas funkcijas - reizi sezonā tik jāaiznes uz apkopi - un spole kalpos labi ilgu laiku
31.jūlijs 2009, 12:34 | links
 
Nexave jau nav slikta, bet gribetos ko vairak dzirdet par konkretiem Salmo modeliem. Vai tad nevienam tadi nav un neko nevar pateikt ... ?
31.jūlijs 2009, 12:21 | links
 
Nexavi tikko paņēmu Catanas vietā, kura pēc 3 sezonām tika nosūtīta uz apkopi/remontu. Nu strādā labi, ko vairāk pagaidām nevaru teikt. Salmo man ir viena SL, galīgs mēsls... Uzrāvos arī uz Salmo braid auklu...mēsls galīgais! Viela pārdomām! Un ,lai salmo man ko pasaka savai aizstāvībai!
30.jūlijs 2009, 23:17 | links
 
Sveiki.
Vajag padomu spininga spoles iegade. Cena lidz 40 ls. Ja nu ir baigi laba un butiski 'krutaka' par zemak piedavatam, tad lidz 50 ls.

Doma ir iegadaties vienu no sekojosam:
1) Salmo Grand Majestic 7625FD
2) Salmo Grand Synchro 7525FD
3) Shimano Nexave 2500FB

Palasot visadas gudribas un pakonsultejoties ar cilvekiem (paldies T/C Jugla darbiniekam ;)) mans vairak sliecas uz 1), tad 2) un ka pedeja izvele krit uz 3).
Ta ka man ir svarigi spoles gaita, tad visam augstak minetam spolem, ta ir identiski viegla (pec manas rokas). Cenas lidzigas. Izskats ... subjektivi. Locins it ka abiem Salmo modeliem ir labaks.
Svars - lidzigs. Izturiba ... nav ne jausmas.

Varbut ir kas labaks saja cenu diapazona?

Ieprieks jau paldies par padomiem.
30.jūlijs 2009, 21:28 | links
 
Pēc ekspertu atzinuma kasetes borta robainā maliņa atvieglo auklas notīšanos no kasetes un samazina iespēju auklai sapīties nometot no tās.
19.jūlijs 2009, 06:28 | links
 
Ko tā rievotā maliņa dod?
17.jūlijs 2009, 20:25 | links
 
Spoles ar kasetes rievaino maliņu WaveSpin
17.jūlijs 2009, 08:00 | links
 
Ne nav tik traki, kāts ap 45 un spole ap 35 Ls
14.jūlijs 2009, 19:13 | links
 
ja jau pats Edgars iesa,tad jem.tikai cik viņu zinu,neko lētu jau neieteiks.protams viss labais ari maksā.
14.jūlijs 2009, 19:08 | links
 
Ko jūs sakāt par Grand Majestic salmo spoli vēlētos redzēt jūsu komentārus, un Grand Victory spiningu. Tas ir salmo piedāvājums Eksperts iesaka - spiningošanas sezona tuvojas Makšķerlietu eksperts Edgars Grimze iesaka GRAND sērijas produktus spiningošanai - Grand Victory spininga kātu ar Grand Majestic spoli.
http://salmo.lv/public/26637.html
14.jūlijs 2009, 18:46 | links
 
Jau desmit gadi lietoju SHIMANO TWINPOWER 4000XTR. Tagad ir kļuvusi skaļāka, bet citādi strādā super.Ir arī mazākas, bet zem 35 lati zemāk nevajadzētu.
14.jūlijs 2009, 10:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager