Spoles

No lietošanas vienkāršības minētā spole , kā būtu ?
Ir dzirdēts, ka shimano laba spole, bet var sačakarēties ar tiem regulējamajiem svariņiem.

RaimisD, 27.augusts 2021, 14:34

Man bārdas reti rodas, pārsvarā aktivizēju 3 no 6 centrbēdzes bremzes svariņiem un tālāk jau darbojos ar megnētisko bremzi. Ja stiprs vējš, es magnētisko bremzi noregulēju uz Max, lai, metot pret vēju, nebūtu bārdas. Šajā gadījumā nedaudz cieš iemetiens pa vējam, bet tas ir nebūtiski, jo man nav svarīgi, māneklis aizlidos 50 vai 55 m tālu.
27.augusts 2021, 15:17 | links
 
Jā, aizmirsu piebilst, ka lietotājs diletants multu ziņā. Ir bijusi rūgta pieredze ar Abu repliku Akara tas arī viss. No lietošanas vienkāršības minētā spole , kā būtu ?
Ir dzirdēts, ka shimano laba spole, bet var sačakarēties ar tiem regulējamajiem svariņiem.
27.augusts 2021, 14:34 | links
 
Kungi palīdziet lūdzu izvēlēties spoli Jerkam, mānekļi līdz 100g aukla 0,3
SHIMANO SLX MGL 71HG
Abu Garcia Revo Beast- L 41 HSLE
Daiwa Tatula HD 200HL LTD

RaimisD, 27.augusts 2021, 13:24

No šīm trim spolēm, esmu lietojis tikai Abu Garcia Revo Beast- L 41. Apmierināts kā pitons, patīk pat labāk par vecāko brāli Revo Toro Beast... klusa, viegla, kompakta, pagaidām neizrāda noguruma pazīmes :)
27.augusts 2021, 13:32 | links
 

Kungi palīdziet lūdzu izvēlēties spoli Jerkam, mānekļi līdz 100g aukla 0,3
SHIMANO SLX MGL 71HG
Abu Garcia Revo Beast- L 41 HSLE
Daiwa Tatula HD 200HL LTD
27.augusts 2021, 13:24 | links
 
Nekādi nevaru atrast, kur aļikā pasūtīt spolēm "ekonomaizeri", lai nav jātin "bekings". LV veikalos arī nevaru atrast.
Iespējams, man tikai pirksti līki, bet nu ja kāds zin, padalieties ar info.

Paldies.
18.augusts 2021, 23:57 | links
 
Sakiet lūdzu kas tagad lēti nopērkams 1000ajā izmērā un spējīgs adekvāti tikt galā ar 6 un 8 numura auklām? Gribu lēti, vajag meitai - nezinu vai viņu ta lieta ieštepselēs.

Jurik, 23.jūlijs 2021, 14:28


Daiwa Ninja LT...?

MartinsFR, 23.jūlijs 2021, 21:05

Iesācējam? Labs :-D Labāk Fuego.

Labi, joki pie malas.

Tā pati Shimano Catana ganjau būs pietiekami laba, ja ne kāda lētāka Salmo (ja var atrast 1000 izmēru).
27.jūlijs 2021, 17:42 | links
 
Sakiet lūdzu kas tagad lēti nopērkams 1000ajā izmērā un spējīgs adekvāti tikt galā ar 6 un 8 numura auklām? Gribu lēti, vajag meitai - nezinu vai viņu ta lieta ieštepselēs.

Jurik, 23.jūlijs 2021, 14:28



Daiwa Ninja LT...?
23.jūlijs 2021, 21:05 | links
 
Sakiet lūdzu kas tagad lēti nopērkams 1000ajā izmērā un spējīgs adekvāti tikt galā ar 6 un 8 numura auklām? Gribu lēti, vajag meitai - nezinu vai viņu ta lieta ieštepselēs.
23.jūlijs 2021, 14:28 | links
 
Es veicu ilgu izpeti un ta nu sanaca ka ieguvu ipashuma Fishband PW100 upgrade and kaut kadu fakoto Fishband GH100 (diemzel nav istais FishBand GH100).
Kapec panemu Fishband PW100 upgrade - uz to momentu vinam vienigajam tada cenu kategorija bija pieejams frikciona skana. Tagad ari zephiram tadu piedava.
Panemu vadoties pec atsauksmem salidzinajuma un ari vadoties pec multa un spoles svara.

Absolutais minimums ko var izteret:
1. Fishband PW100 (65 EUR)
2. Mavlos kats no Belgijas noliktavas (7 dienu piegade ja ir stocka) 27 EUR
Un pirmais komplekts ir gatavs. Diemzel tagad ir japieliek ari PVN sutijumiem no Kinas.
3. Lietoju 8 dzislu Daiwa J-Braid 0.6 (vismaz neatsauju maneklus).

Bet rekinies, mesanas tehnika ir delikata un varbut neaizsniegsi tadus attalumus ka ar galasmasinu. Ir nepieciesams pastudet Youtube pirms dodies pie udeniem - visu ziemu metaju pagalma un kaiminji smiknaja par mani.
Lietosanas ertums un kopejais svars mani uzruna. Saubos vai bezinerces komplekts tu varetu ieklautues zem 100 EUR zem 250gr (kats+spole).

Ja vel saubies kuru spoli nemt - apskaties Fishing Discovery kanalu kura jau cilveks veic detalizetu izpeti par dazadam FBS spolem un interesantakais ir tas ka spole kas maksa 400 EUR varbut ir 1.5 reize labaka par spoli kas maksa 65 EUR.

Es savu apguves celu saku no BFS, ko varbut neiesaka.
Esmu iesacejs ari bezinerces laika, un mans subjektivais vertejums - man labak patik multi.

Tagad ari musu Lucky John ir izlaides L un ML klases multus, diemzel L nav pie mums vel pieejams un cena ari ir neadekvata salidzinajua ar Ali piedavajumu.

Dod zinu ja interese kadas detalas.


BrunoL [Vakar]: Jā, Sven! Domāju varētu, tik tas prasītu ne mazus līdzekļus ekipējuma maiņai un laiku jaunu iemaņu apgūšanai.man mults super ērts škiet

svens76, 7.jūlijs 2021, 22:10
Vai kāds lieto šo budžetnieku - Kastking Zephyr BFS multu? Kādas atsauksmes? Gribās pamēģināt to UL multu šteli, bet negribu ieguldīt 300+, nezinot vai patiks.

_EKA, 8.jūlijs 2021, 10:54

Krastanags, 8.jūlijs 2021, 11:18

Paldies par info! Vēl japapēta/jāpadomā.
8.jūlijs 2021, 11:50 | links
 
Es veicu ilgu izpeti un ta nu sanaca ka ieguvu ipashuma Fishband PW100 upgrade and kaut kadu fakoto Fishband GH100 (diemzel nav istais FishBand GH100).
Kapec panemu Fishband PW100 upgrade - uz to momentu vinam vienigajam tada cenu kategorija bija pieejams frikciona skana. Tagad ari zephiram tadu piedava.
Panemu vadoties pec atsauksmem salidzinajuma un ari vadoties pec multa un spoles svara.

Absolutais minimums ko var izteret:
1. Fishband PW100 (65 EUR)
2. Mavlos kats no Belgijas noliktavas (7 dienu piegade ja ir stocka) 27 EUR
Un pirmais komplekts ir gatavs. Diemzel tagad ir japieliek ari PVN sutijumiem no Kinas.
3. Lietoju 8 dzislu Daiwa J-Braid 0.6 (vismaz neatsauju maneklus).

Bet rekinies, mesanas tehnika ir delikata un varbut neaizsniegsi tadus attalumus ka ar galasmasinu. Ir nepieciesams pastudet Youtube pirms dodies pie udeniem - visu ziemu metaju pagalma un kaiminji smiknaja par mani.
Lietosanas ertums un kopejais svars mani uzruna. Saubos vai bezinerces komplekts tu varetu ieklautues zem 100 EUR zem 250gr (kats+spole).

Ja vel saubies kuru spoli nemt - apskaties Fishing Discovery kanalu kura jau cilveks veic detalizetu izpeti par dazadam FBS spolem un interesantakais ir tas ka spole kas maksa 400 EUR varbut ir 1.5 reize labaka par spoli kas maksa 65 EUR.

Es savu apguves celu saku no BFS, ko varbut neiesaka.
Esmu iesacejs ari bezinerces laika, un mans subjektivais vertejums - man labak patik multi.

Tagad ari musu Lucky John ir izlaides L un ML klases multus, diemzel L nav pie mums vel pieejams un cena ari ir neadekvata salidzinajua ar Ali piedavajumu.

Dod zinu ja interese kadas detalas.


BrunoL [Vakar]: Jā, Sven! Domāju varētu, tik tas prasītu ne mazus līdzekļus ekipējuma maiņai un laiku jaunu iemaņu apgūšanai.man mults super ērts škiet

svens76, 7.jūlijs 2021, 22:10
Vai kāds lieto šo budžetnieku - Kastking Zephyr BFS multu? Kādas atsauksmes? Gribās pamēģināt to UL multu šteli, bet negribu ieguldīt 300+, nezinot vai patiks.

_EKA, 8.jūlijs 2021, 10:54
8.jūlijs 2021, 11:18 | links
 
BrunoL [Vakar]: Jā, Sven! Domāju varētu, tik tas prasītu ne mazus līdzekļus ekipējuma maiņai un laiku jaunu iemaņu apgūšanai.man mults super ērts škiet

svens76, 7.jūlijs 2021, 22:10
Vai kāds lieto šo budžetnieku - Kastking Zephyr BFS multu? Kādas atsauksmes? Gribās pamēģināt to UL multu šteli, bet negribu ieguldīt 300+, nezinot vai patiks.

_EKA, 8.jūlijs 2021, 10:54
8.jūlijs 2021, 11:00 | links
 
BrunoL [Vakar]: Jā, Sven! Domāju varētu, tik tas prasītu ne mazus līdzekļus ekipējuma maiņai un laiku jaunu iemaņu apgūšanai.man mults super ērts škiet

svens76, 7.jūlijs 2021, 22:10

Vai kāds lieto šo budžetnieku - Kastking Zephyr BFS multu? Kādas atsauksmes? Gribās pamēģināt to UL multu šteli, bet negribu ieguldīt 300+, nezinot vai patiks.
8.jūlijs 2021, 10:54 | links
 
Man ir "defekts"/"bad habit" no krievu orioniem. Metu ar labo roku, bezinercenei bremzēju auklu ar labās rokas rādītāju pirkstu un arī aizverot lociņu, jau ar knoba kustību arī ar labo roku un tinu ar labo roku . Esmu savulaik diezgan ķēris foreles arī un šo defektu vairāk esmu dažos gadījumos uzskatījis par plusu nevis mīnusu, lai arī ar Stikuta kungu ir bijušas diezgan garas diskusijas.

Lielākie sūdi ir, ka puika no manis čiepa kātus un arī pierada šādā veidā šancēt - līdz ar to mums visas spoles uz labo roku.
8.jūlijs 2021, 00:10 | links
 
Protams tā grāpstīšanās gar auklu ir metiena beigu fāzē
7.jūlijs 2021, 23:36 | links
 
Multi tā ir vesela zinātne, ko pa pāris copēm neapgūt. Esmu mēģinājis pāris desmit reižu. Ar smagiem jerkiem vēl tā, kad bremzīte pievilkta, ka praktiski nav inerces notīšanās. Bet ar relatīvi vieglajiem mānekļiem (līdz 10g), kad bremze ir pilnīgi atlaista un notīšanos kontrolē ar pirkstu vispār ziepe. Vai nevar aizmest tālāk par 20m vai bārda. Pat tajos brīžos, kad viss izdevās un galā ir zivs , pietinot nav tās foršās slodzītes pietinot. Vienkārši griez rokturi. Ja gadās kas ap 3kg spoles bremze netur, atliek tik domāt cik auklas vēl pietiks. Pāris sabojātas copes dienas dēļ regulāras bārdas atsita apetīti uz multiem šķiet uz visiem laikiem.
Bet atgriežoties pie iepriekšējās tēmas par bezinercenes iemetienu. Šķiet ļoti erganomiski. Metot ar labo roku, ar kreiso tur uz spoles jūtot plaukstā loku un caur pirksiem slidinot auklu. Sekundi pirms mānekļa iekrišanas ūdenī aizver loku. Auklas bura nostiepjās un ietīšanu var uzsākt momentāni, neļaujot màneklim nogrimt. Starp lēpēm logos var precīzāk trāpīt, kā kontrolējot ar metēj rokas rādītājpirkstu. Nerekomdēju, bet iesaku pamēģināt.
7.jūlijs 2021, 23:34 | links
 
BrunoL [07.07.21]: Maituputns romānu divās daļās sarakstījis par BFS multiem un tehniku. Akcijā no 1-10gr .
jā.lasīju
7.jūlijs 2021, 22:38 | links
 
Maituputns romānu divās daļās sarakstījis par BFS multiem un tehniku. Akcijā no 1-10gr .
7.jūlijs 2021, 22:37 | links
 
Karlis_K [07.07.21]: man mults super ērts škiet
svens76, 7.jūlijs 2021, 22:10

Smagiem mānekļiem saprotams mults ir ērtāks par bezinerceni.
labie japāņu multi domāju arī vieglajiem mānekļiem būs labu labie
7.jūlijs 2021, 22:16 | links
 
man mults super ērts škiet
svens76, 7.jūlijs 2021, 22:10


Smagiem mānekļiem saprotams mults ir ērtāks par bezinerceni.
7.jūlijs 2021, 22:15 | links
 
BrunoL [07.07.21]: Jā, Sven! Domāju varētu, tik tas prasītu ne mazus līdzekļus ekipējuma maiņai un laiku jaunu iemaņu apgūšanai.
man mults super ērts škiet
7.jūlijs 2021, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager