Spoles

Lai gan ir Magsealed, vārdu sakot kaut kas no tā lielā maisa starp Ninja un Fuego.
20.marts 2021, 12:54 | links
 
Labdien kungi. Vai kādam ir ko pateikt (labu vai sliktu) par daiwa ichigeki? Ir te viena daiwa sekta un otra shimano sekta, kādi komentāri par abu garcia? Cik ir dzirdēts par multiem, ka esot labas.

bonis99, 20.marts 2021, 11:45

Izskatās, ka tā ir tā pati Ninja, ražota Vjetnamā pēc kaut kāda reģionāla tirgotāja pasūtījuma.
20.marts 2021, 12:48 | links
 
Labdien kungi. Vai kādam ir ko pateikt (labu vai sliktu) par daiwa ichigeki? Ir te viena daiwa sekta un otra shimano sekta, kādi komentāri par abu garcia? Cik ir dzirdēts par multiem, ka esot labas.

bonis99, 20.marts 2021, 11:45


Viss ir relatīvi ja tu jauta par kaut kādu Abu multu blue max, tad vertikālajam vai ziemai derēs, ja grib ko nopietnāku tad būs jāšķiras no prāvākas summas, ja neņem vēra C4 tad bigbaitam būs Revo toro beast, Revo beast, ja tu to pašu summu attiecināsi bezinercenēm tur jau atveras daudz iespējas arī shimano un daiwa sektās.
Manā skatījumā no bezinercenem Shimano un Daiwa ir labākās.
20.marts 2021, 12:29 | links
 
Labdien kungi. Vai kādam ir ko pateikt (labu vai sliktu) par daiwa ichigeki? Ir te viena daiwa sekta un otra shimano sekta, kādi komentāri par abu garcia? Cik ir dzirdēts par multiem, ka esot labas.
20.marts 2021, 11:45 | links
 
Vecajiem brūnajiem Zauberiem problemas bij ar svaru ,jo korpus alumīnija,un ručkas ļurkājās,3000 svars bij 315+gramu ,bet ari Zauberam ir jaunāki modeļi kur 3000 svars 271 gr un ručka ieskrūvējama.Variet apdirst ,bet spole ir vienkārši nenokaujama,protams ja nemērcē juras ūdenī un nemētā pa smiltīm....
20.marts 2021, 10:43 | links
 
onkyo [19.03.21]: Ja spiningošana bērnam ir paredzēta kā sods, tad patiesi, Ryobi Zauber un vēl 3000 izmērs būs pareizā izvēle.
:) labi teikts. Nu vecākiem 20 gadīgs čalis 75kg dzīvsvarā tāpat paliek sīkais. Tie +35 g svara salīdzinājumā ar catanu nebūtu problēma.
Domāju, ka viņš ieteica šo spoli iesācējam, muļķa drošu , nenokaujamu. Kas arī nav mazsvarīgi. Jo pieairēt zacepam jau slinkums, visu raut ar spēku vajag. Iespējams vīram vienkārši nastalģija par labajiem laikiem.
20.marts 2021, 10:21 | links
 
Vīrs ar pieredzi, bet laikmets iet uz priekšu. Kadreiz Meseršmit bija izcils iznīcinātājs,un W124 Mersis nenobraucams.. Arī Zaubers ir jau vēsture. Par labāku cenu jau sen var iepirkt šimani un daiwi, krietni vieglākā svarā ar ne sliktāku veiktspēju.

bezdarbnieks [Vakar]: Sveiki !
Iesakiet twicham spoli, pārsvarā 110 vobleri, retu reizi kāds 130... budžets+/- 200e!Aizvedu uz pēcsezonas apkopi savas daiwas shimano pie Aleksandra (juglas Ēsmā labi zināms) Vīrs ar milzīgu pieredzi , vairākkārtējs spiningošanas čempions. Sariktēja man spoles. Jautāju, kādu spoli paņemt sīkajam, grib sākt spiningot.
Atbilde. Ja grib tiešām labu spoli ņemt tad , lai pērk Ryobi Zauber 3000. Esot izcila spole. Kamdēļ tieši 3000 nevis , kā mēs mīlam 2500, jo ar lielāku sanāk tālāks iemetiens. Un pavasarī strādājot pa seklumiem tas ir būtisks faktors.

RaimisD, 19.marts 2021, 19:57
19.marts 2021, 23:46 | links
 
IESACEJSJ [19.03.21]: onkyo [33m]: Ja spiningošana bērnam ir paredzēta kā sods, tad patiesi, Ryobi Zauber un vēl 3000 izmērs būs pareizā izvēle.Es sāku ar Delfīni bezinerceni un Ņeva, bet sākt var ar Riobi, SALMO, Okupācijas u.c.
Var no labām Shimano Catana (bērnam) un pamazām uz augšu.
Ar ņevu man bijusi pieredze uz dažiem metieniem. Nesanāca pilnīgi nekas. Bet blakus meta diezgan tālu 7g rotu... Katrā ziņā gan jau drīz kaut kas tāds būs stilīgi! :D
19.marts 2021, 23:28 | links
 
Nu varbūt raijobi zauber tiešām ir baigais bubulis. Nav bijusi saskarsme.
19.marts 2021, 23:24 | links
 
Atvainojos. Telefons pats rediğē. Okuma nevis okupācija.
19.marts 2021, 23:20 | links
 
Atvainojos. Telefons pats rediğē. Okuma nevis okupācija.
19.marts 2021, 23:20 | links
 
Nav stāsts par to, kā augām mēs, bet par to, vai nepieciešams 305 gramīgs "klucis", vai spole saprāta budžetā un ar pieņemamu masu. Galējībās arī nav vērts ieslīgt, bet bērnam komplektu 300-320gr. robežās var salasīt bez īpašas piepūles un liekiem tēriņiem [zem Zauber cenas].
19.marts 2021, 23:19 | links
 
onkyo [19.03.21]: Ja spiningošana bērnam ir paredzēta kā sods, tad patiesi, Ryobi Zauber un vēl 3000 izmērs būs pareizā izvēle.
Es sāku ar Delfīni bezinerceni un Ņeva, bet sākt var ar Riobi, SALMO, Okupācijas u.c.
Var no labām Shimano Catana (bērnam) un pamazām uz augšu.
19.marts 2021, 23:18 | links
 
onkyo [19.03.21]: Ja spiningošana bērnam ir paredzēta kā sods, tad patiesi, Ryobi Zauber un vēl 3000 izmērs būs pareizā izvēle.
Divējādi. Es sāku ar okumu. Un ilgu laiku. Sākumā laikam pat ar tādu pa 2ls. Un neko, zivis bija, bija, kad nebija. Lēnām augu, lēnām spoles kāti auga pa pāris ls.
Tagad skatos ko čomi sīkajiem pērk, spoles pa sotaku, kātus ar testu līdz 10 grami un tievajām spicēm...
Jo tikai tā taču sapratīs copes jēgu.
99% gan tas inventārs tiek lauzts bez nekādas sajēgas par tā vērtību un cope ir forša ja atbrauc ar džekiem, kur ķerās visiem, bet cope ir sūds, ja kādam citam ķerās, bet man nē
19.marts 2021, 23:06 | links
 
Ja spiningošana bērnam ir paredzēta kā sods, tad patiesi, Ryobi Zauber un vēl 3000 izmērs būs pareizā izvēle.
19.marts 2021, 22:54 | links
 
bezdarbnieks [18.03.21]: Sveiki !
Iesakiet twicham spoli, pārsvarā 110 vobleri, retu reizi kāds 130... budžets+/- 200e!
Aizvedu uz pēcsezonas apkopi savas daiwas shimano pie Aleksandra (juglas Ēsmā labi zināms) Vīrs ar milzīgu pieredzi , vairākkārtējs spiningošanas čempions. Sariktēja man spoles. Jautāju, kādu spoli paņemt sīkajam, grib sākt spiningot.
Atbilde. Ja grib tiešām labu spoli ņemt tad , lai pērk Ryobi Zauber 3000. Esot izcila spole. Kamdēļ tieši 3000 nevis , kā mēs mīlam 2500, jo ar lielāku sanāk tālāks iemetiens. Un pavasarī strādājot pa seklumiem tas ir būtisks faktors.
19.marts 2021, 19:57 | links
 
Vigulis [19.03.21]: Tā jau arī ir normāla spole, atšķirībā no vērpjamā ratiņa, vobleriem un twitcham īsti nesaskatu alternatīvu, esmu mēğinājis to darīt ar gaļas mašīnu, gatavās mocības :)
Stipri vīri mauc ar ratiņiem un velk metrus klusējot!:) nekādas mocības tur nav!viss ir mūsu galvās un makos!:)
19.marts 2021, 19:42 | links
 
Tā jau arī ir normāla spole, atšķirībā no vērpjamā ratiņa, vobleriem un twitcham īsti nesaskatu alternatīvu, esmu mēğinājis to darīt ar gaļas mašīnu, gatavās mocības :)
19.marts 2021, 18:32 | links
 
SHIMANO CURADO K MGL 71HG

Vigulis, 19.marts 2021, 10:37

Kad beidzot pievērsīsies normalām spolēm?
19.marts 2021, 16:52 | links
 
SHIMANO CURADO K MGL 71HG
19.marts 2021, 10:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager