Spoles

Testēju spoles, 5€ gablā- pēc skaņas nosaku defektu. Sīkāk PM.
23.jūlijs 2020, 16:02 | links
 
Sveiki! Kur varētu iegādāties gultni uztinējrulītim?

Brekshazobi, 23.jūlijs 2020, 13:48

Jebkurā gultņu bodē.
23.jūlijs 2020, 14:03 | links
 
Sveiki! Kur varētu iegādāties gultni uztinējrulītim?
23.jūlijs 2020, 13:48 | links
 
Varbūt kāds zin kur ir atlaides 2019 gada Shimano Stradic 2500s spolei?
20.jūlijs 2020, 15:15 | links
 
eholotes.lv [16.07.20]: Ai. viss tik izplūdis. Ja reiz pie viena galda sasēstos dižgari un uzzīmētu infografiku kur sākas un beidzas nano, mikro, vieglais smagais, bb, mega tera- tādiem bambukiem kā man, tā bilde kļūtu daudz skaidrāka. Es gan sev neko baigi necenšos definēt, bet kad citi runā - saprast grūti:)

Jurik, 16.jūlijs 2020, 10:30

Jā - sasēsties pie viena galda un uzrakstīt lietošanas pamācību copei :) Vairāki to jau ir mēģinājuši grāmatās parakstīt :D

Ja ir reāla interesē - laipni lūdzam uz veikalu, kur varēs pārādīt tā lai ir saprotami.
Man nav reāla interese kaut ko no jums nopirkt, tādēļ, sildot Latvijas ekonomiku, došu jums šo laiku iztērēt andelē nevis izglītojot ziņkārīgos. Es savukārt gaidīšu kad man visu uz paplātītes pienesīs ;)
16.jūlijs 2020, 12:58 | links
 
dim [16.07.20]: Paga, paņemam vienu līmeni zemāk. Tad tas Ryobi Zauber, teiksim, 3000 joprojām ir ok? Man vajag dāvanai. :)

geos, 16.jūlijs 2020, 00:25

Krievijas jūtūberiem ir daudz video par Ryobi Zauber, viedokļi diezgan pretrunīgi. Ir jau arī jaunas Zauber modifikācijas, piemēram, Zauber CF, kas, spriežot pēc šī video, nav nekas labs

https://www.youtube.com/watch?v=bPI5X1C3jPM
tajā galā man ir Tresor un Ecusima. Nevaru teikt ka galīgi kaki, bet slavēt arī nē. Manuprāt ķīniešu kastking šarki bik labāks. Tik jārēķinās, ka ilgs mūžs tai nebūs- diezgan strauji regresē. Kamer jauna - super.
16.jūlijs 2020, 12:55 | links
 
Paga, paņemam vienu līmeni zemāk. Tad tas Ryobi Zauber, teiksim, 3000 joprojām ir ok? Man vajag dāvanai. :)

geos, 16.jūlijs 2020, 00:25


Krievijas jūtūberiem ir daudz video par Ryobi Zauber, viedokļi diezgan pretrunīgi. Ir jau arī jaunas Zauber modifikācijas, piemēram, Zauber CF, kas, spriežot pēc šī video, nav nekas labs

https://www.youtube.com/watch?v=bPI5X1C3jPM
16.jūlijs 2020, 11:52 | links
 
Ai. viss tik izplūdis. Ja reiz pie viena galda sasēstos dižgari un uzzīmētu infografiku kur sākas un beidzas nano, mikro, vieglais smagais, bb, mega tera- tādiem bambukiem kā man, tā bilde kļūtu daudz skaidrāka. Es gan sev neko baigi necenšos definēt, bet kad citi runā - saprast grūti:)

Jurik, 16.jūlijs 2020, 10:30


Jā - sasēsties pie viena galda un uzrakstīt lietošanas pamācību copei :) Vairāki to jau ir mēģinājuši grāmatās parakstīt :D

Ja ir reāla interesē - laipni lūdzam uz veikalu, kur varēs pārādīt tā lai ir saprotami.
16.jūlijs 2020, 10:37 | links
 
Ai. viss tik izplūdis. Ja reiz pie viena galda sasēstos dižgari un uzzīmētu infografiku kur sākas un beidzas nano, mikro, vieglais smagais, bb, mega tera- tādiem bambukiem kā man, tā bilde kļūtu daudz skaidrāka. Es gan sev neko baigi necenšos definēt, bet kad citi runā - saprast grūti:)
16.jūlijs 2020, 10:30 | links
 
Tagad mums ir pat labāk izvēle, kā tur :) Gan kāti, gan spoles, gan aukals, nemaz neapspriežot mānekļu sortimentu. Un viss vienkārši uz vietas, veikalā, ar kompetentām konsultācijām bonusā.

eholotes.lv, 16.jūlijs 2020, 08:52


Par to vispār nav šaubu, sortimenta un kompetences un know-how ziņā eholotes.lv cepuri nost... Un neapšaubāmi BB ir savs īpašs šarms un fīlings, kā savulaik teica Viktors "BB tas ir dvēseles stāvoklis!"...

Es tikai filosofēju par to, ko pats saki "Daudziem nepietiek pacietības apgūt BigBait copi"... Tāpat kā daudzas citas specifiskas lietas... Nu aiziet ilgtermiņā masas pa vieglākās pretestības ceļu, paliek fanāti, profi, entuziasti
16.jūlijs 2020, 10:15 | links
 
drīz jau visi būs BB tēmā un ar multiem vien kapās!:)

Kengurs24, 15.jūlijs 2020, 23:15

nu pirms gadiem 15 jau arī visi bija džerka tēmā, ar multiem vien kapāja... Nu kādi 2-3% stabili to dara līdz šim brīdim, a pārējie kaut kā atkrita... Ibo fiziski smagi, sarežgītāk kā ar bezinercenēm, un, lai cik forši arī nebūtu, bet LV to "metru" ir tik cik ir, trofeju copju skaits mazs...
Viss kārtībā, lai tauta mēģina, BB ir labi un forši, ja spēks un veselība atļauj, noteikti būs tie, kas tieši BB atradīs savu īsto copes aicinājumu...
Tomēr uzskatu, ka tehniku modes nāk un iet, bet masu cope vistabilāk turas lietās, kas nodrošina salīdzinoši lielu copju skaitu, pārorientēt visus uz pacietīgu mega trofeju meklēšanu būs grūti, vienkārši tāpēc, ka LV to ir, tik cik ir, ar visiem atlaidmammiem un C&R. Skandināvijā, protams, cits stāsts, tur trofeju populācijas % pavisam cits...

JIG.LV, 15.jūlijs 2020, 23:44


Trofeju Skandināvijā ir vairāk, bet arī LV pietiek. Daudziem nepietiek pacietības apgūt BigBait copi. Uz lielajām gumijām ķeras arī mazās līdaciņas, knapmēri tīri labprāt ņem 23-25 cm gumijas. Mums dienas kontaktu rekords bija ap 50 copēm vienā dienā, ķerot divatā, vienā laivā. Protams, ka gadās arī tukšās dienas, bet tās ir ļoti retas. Toties tas, kā līdakas fiziski mauc pa lieliem mānekļiem ir pilnīgi cits kaifs. Tas pats par lielajiem zandartiem - tesiens pa 25 cm gumiju ir pilnīgi cits nekā pa 15-17 cm.

Protams, ka BigBait cope nekad nebūs tik masveidīga, kā fīderis, bet Latvijā tā bija reāli pamesta novārtā salīdzinot ar Ziemeļeiropu. Tagad mums ir pat labāk izvēle, kā tur :) Gan kāti, gan spoles, gan aukals, nemaz neapspriežot mānekļu sortimentu. Un viss vienkārši uz vietas, veikalā, ar kompetentām konsultācijām bonusā.
16.jūlijs 2020, 08:52 | links
 
A kādēļ BB vajag multu?

Jurik, 15.jūlijs 2020, 23:31

Vairākas lietas:

-mānekļi 100-150 un vairāk gramu;
-attiecīgi auklas vismaz 0.36/PE4, bet biezāk PE5 vai 6, kas attiecīgi ievērojami apgrūtina metienu ar bezinerceni, ar multu - daudz labāk distance tieši uz auklas pretestības robežas;
-spoles jauda, pārnesums - vieglāk izvadīt lielas zivis, līdzīgas jaudas bezinercenēm svars būs lielāks, bet mults ir ļoti kompakts
-drošība rokām - metot lielus svarus galīgi negribu visu slodzi likt uz viena pirksta gala, kā tas ir ar bezinerceni. Tad jālieto cimds.
- kastinga precizitāte un tehnikas daudzveidība ar multu lielāka.

Ja inetersē šī tēm dziļāk - laipni lūdzam.
16.jūlijs 2020, 08:45 | links
 
... ja salīdzina ar Shimano Nasci...
16.jūlijs 2020, 00:27 | links
 
Paga, paņemam vienu līmeni zemāk. Tad tas Ryobi Zauber, teiksim, 3000 joprojām ir ok? Man vajag dāvanai. :)
16.jūlijs 2020, 00:25 | links
 
drīz jau visi būs BB tēmā un ar multiem vien kapās!:)

Kengurs24, 15.jūlijs 2020, 23:15


nu pirms gadiem 15 jau arī visi bija džerka tēmā, ar multiem vien kapāja... Nu kādi 2-3% stabili to dara līdz šim brīdim, a pārējie kaut kā atkrita... Ibo fiziski smagi, sarežgītāk kā ar bezinercenēm, un, lai cik forši arī nebūtu, bet LV to "metru" ir tik cik ir, trofeju copju skaits mazs...
Viss kārtībā, lai tauta mēģina, BB ir labi un forši, ja spēks un veselība atļauj, noteikti būs tie, kas tieši BB atradīs savu īsto copes aicinājumu...
Tomēr uzskatu, ka tehniku modes nāk un iet, bet masu cope vistabilāk turas lietās, kas nodrošina salīdzinoši lielu copju skaitu, pārorientēt visus uz pacietīgu mega trofeju meklēšanu būs grūti, vienkārši tāpēc, ka LV to ir, tik cik ir, ar visiem atlaidmammiem un C&R. Skandināvijā, protams, cits stāsts, tur trofeju populācijas % pavisam cits...
15.jūlijs 2020, 23:44 | links
 
A kādēļ BB vajag multu?
15.jūlijs 2020, 23:31 | links
 

Exeler 4000 tak liela ručka ..vairāk lietoju Fuego arī 4000 tam knoba nomainīta....abas kalpo ideāli!Džerki 75gr un Rapalas 83gr vēl nesen tām bij ikdiena!pēc paris sezonám katru par puscenu var mierīgi pārdot!....drīz jau visi būs BB tēmā un ar multiem vien kapās!:)
15.jūlijs 2020, 23:15 | links
 
Jurik, es atbildēju bio-r par noskrūvējamo rokturi pārvadāšanas ērtumam. Ja runa par paša roktura izjaukšanu, tad tev taisnība - Exceler rokturi izjaukt nevar.
15.jūlijs 2020, 23:00 | links
 
MT9 [15.07.20]: Excelerī tak var izskrūvēt ručku...
pašu melno pipsīti nevar. viņš uzkniedēts. Fuego viņš ar skrūvīti. Fuego tur vēl piedevām var buksītes nomainīt pret gultnīšiem D7 d4 h2.5 un būs Tev AMG biturbo brembo guči.
15.jūlijs 2020, 22:57 | links
 
Excelerī tak var izskrūvēt ručku...
15.jūlijs 2020, 22:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager