Spoles

Ilgāk lietotai Fuego LT ir 2 sezonas - es par to spoli nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Tāds jēdziens kā te daži Stellu lietotāji lieto - "lufte" pat pēc 2 sezonām nav pat pieminams - tur viss ir kā no rūpnīcas bez mazākām brīvkustībām.
3.decembris 2019, 11:42 | links
 
Sveiki copmańi. Kuru spoli man labak izveleties spiningam. Gan jigam, gan twicham? Unversialāko.
No daiwas - exceler, legalis, fuego?
Vai no shimano - sahara, sedona???
Lūdzu atsauksmes no pieredzes.

Feretons, 3.decembris 2019, 10:29

Ņem pirmās paaudzes Ryobi Zauber 3000 - smaga kā pusķieģelis, bet neiespējami nokaut :))

Bet no augstāk minētājām pēdējā laikā Daiwa guvusi lielu popularitāti. Ja jau pa pāris lietošanas sezonām nemana negatīvas atsauksmes, tad sevi būs pierādījušas. Exceler un Fuego praktiski identiskas spoles, ja neskaita MAGSEALED tehnoloģiju, kura labāk pasargā Fuego spoli no mitruma/putekļu nokļūšanas mehānismā. Cipars tām ļoti pieņemams (50+; 60+, ja ņem no Čainas), tādēļ var neiespringstot testēt ;)
3.decembris 2019, 11:41 | links
 
Man jau arī liekas, ka AliExpress pasūtīta Daiwa Fuego LT par to naudu ir labākā spole pasaulē. Ap 70 EUR.
3.decembris 2019, 11:40 | links
 
Headhunter [03.12.19]: Stella viennozīmīgi būs vislabākā izvēle.
To es saprotu, tik stella ×10 dārgāka. Tik daudz mans budžets nepieļauj.
3.decembris 2019, 11:19 | links
 
Sveiki copmańi. Kuru spoli man labak izveleties spiningam. Gan jigam, gan twicham? Unversialāko.
No daiwas - exceler, legalis, fuego?
Vai no shimano - sahara, sedona???
Lūdzu atsauksmes no pieredzes.

Feretons, 3.decembris 2019, 10:29


No DAIWA labākā no minētajām un vispār labākā uz doto brīdi pēc cenas un tehnisko parametru attiecības ir FUEGO LT. Paša pieredze - es pats esmu tikai testējis, ikdienas lietošanā ir mazliet augstāka klase (visas gan vecākas par 2016 gadu), bet abiem veikalā strādājošiem pārdevējiem šis modelis ir arī reālā ikdienas lietošanā.
3.decembris 2019, 11:18 | links
 
Stella viennozīmīgi būs vislabākā izvēle.
3.decembris 2019, 11:04 | links
 
Sveiki copmańi. Kuru spoli man labak izveleties spiningam. Gan jigam, gan twicham? Unversialāko.
No daiwas - exceler, legalis, fuego?
Vai no shimano - sahara, sedona???
Lūdzu atsauksmes no pieredzes.
3.decembris 2019, 10:29 | links
 
andreiko [02.12.19]: Visiem copes sadaļas biedriem! Ja nu gadījumā sieva (draudzene, dzīvesbiedrene) sāk tev pārmest baisos izdevumus copei, tad atskaņojiet šo dziesmiņu:

https://youtu.be/fPgoV_SptvU
tad labāk es meklētu citu sievu vai draudzeni nekā dziesmiņas atskaņotu:)
2.decembris 2019, 23:48 | links
 
Visiem copes sadaļas biedriem! Ja nu gadījumā sieva (draudzene, dzīvesbiedrene) sāk tev pārmest baisos izdevumus copei, tad atskaņojiet šo dziesmiņu:

https://youtu.be/fPgoV_SptvU
2.decembris 2019, 23:32 | links
 
Tā jautājums shimano zinātājiem. 18 stellai rokturim ja bilde skatas tad labaja puse nav apals, bet tads viena vieta ovalaks. Citiem arī tā ir? Iepriekšējiem shimano nebiju piefiksējis.

GatGed, 2.decembris 2019, 21:43


Citiem tā nav, vizuāla šaize, ja krīt acī no ārpuses, copes kvalitāti gan neietekmē. ES tirgus ?
2.decembris 2019, 22:50 | links
 
[quote=595631]Tie, kam galīgi apnicis pikšķerēt un kas nevēlas investēt savā copes aprīkojumā, tie var droši pamest šo nepateicīgo un dārgo nodarbi. Un uzdāvināt sievai (meitai, mātei, māsai utt.) kaut ko no lētajiem sieviešu

Fuij Andri,apskatiju to Price list.
Labāk es turpinu pikšķerēt,sanāk lētāk pat ar visām Stellām,D

DSV, 2.decembris 2019, 22:30


Nenoturējos, atrādiju Andra listi dzīvesbiedrei, lauzās, bet vienu somiņu atrādija...:))) Ar šo tad arī vizbuļu čekošana beidzās...
2.decembris 2019, 22:40 | links
 
[quote=595631]Tie, kam galīgi apnicis pikšķerēt un kas nevēlas investēt savā copes aprīkojumā, tie var droši pamest šo nepateicīgo un dārgo nodarbi. Un uzdāvināt sievai (meitai, mātei, māsai utt.) kaut ko no lētajiem sieviešu

Fuij Andri,apskatiju to Price list.
Labāk es turpinu pikšķerēt,sanāk lētāk pat ar visām Stellām,D
2.decembris 2019, 22:30 | links
 
Jau apnika mikrobam spoles mainīt. Lētāk būtu remontēt. Bet cik žiguli remontē, tā pat viss nav kārtībā! :)
Ja ar vidējiem un lielajiem testiem viss ir daudzmaz OK. Tad mikrobus regulāri ir pievīlis. Tāpēc skatos uz ko nopietnāku.

urmaas, 2.decembris 2019, 21:25


Ar spolēm ir tāpat kā ar cilvēkiem, pietiek vienu reizi piečakarēt un vairs ar to cilvēku parasti nesarunājas, vai negrib runāt .Manā gadījumā bija līdzīgi, copes laikā mikriņam 2x aizkrita lociņš, man ar to pietika... Pēdējos 3-4gadus vairs nav lociņš aizkritis metiena brīdī ne reizi. Arī negribēju guldīt rubli dārgā spolē, likās nu krietni pa dārgu ir daudz, daudz citu lietu, mantu. .. Varbūt sīkums, bet cilvēki ir daudz un dažādi un savu izvēli nenožēloju :)
2.decembris 2019, 22:05 | links
 
andreiko [02.12.19]: Tie, kam galīgi apnicis pikšķerēt un kas nevēlas investēt savā copes aprīkojumā, tie var droši pamest šo nepateicīgo un dārgo nodarbi. Un uzdāvināt sievai (meitai, mātei, māsai utt.) kaut ko no lētajiem sieviešu pričendāļiem.

https://www.spottedfashion.com/louis-vuitton-bag-price-list-reference-guide/
bet visforšāk kad sieva arī ir labi situēta un nav atkarīga no veča:) pati sev to visu var nopirkt
2.decembris 2019, 22:04 | links
 

Tā jautājums shimano zinātājiem. 18 stellai rokturim ja bilde skatas tad labaja puse nav apals, bet tads viena vieta ovalaks. Citiem arī tā ir? Iepriekšējiem shimano nebiju piefiksējis.
2.decembris 2019, 21:43 | links
 
Tie, kam galīgi apnicis pikšķerēt un kas nevēlas investēt savā copes aprīkojumā, tie var droši pamest šo nepateicīgo un dārgo nodarbi. Un uzdāvināt sievai (meitai, mātei, māsai utt.) kaut ko no lētajiem sieviešu pričendāļiem.

https://www.spottedfashion.com/louis-vuitton-bag-price-list-reference-guide/
2.decembris 2019, 21:42 | links
 
Jau apnika mikrobam spoles mainīt. Lētāk būtu remontēt. Bet cik žiguli remontē, tā pat viss nav kārtībā! :)
Ja ar vidējiem un lielajiem testiem viss ir daudzmaz OK. Tad mikrobus regulāri ir pievīlis. Tāpēc skatos uz ko nopietnāku.
2.decembris 2019, 21:25 | links
 
skutans [02.12.19]: Šī tēma ir gadiem žļembāta, kvalitatīva manta kalpo ilgāk, labāk ( nav jādomā par kkādām bārdām , lociņiem utt), neesmu tik bagāts, lai čakarētos ar spoli pie ūdeņiem, jo nav tik daudz brīvā laika, gribas savu hobiju izbaudīt no sirds un negribās bieži mainīt, meklēt, kko remontēt un citādi čakarēties. Pareiķinietlaiku, naudu , veselību un daudz citu lietu ko zaudējat pērkot to, kas pagadās, galvenais lai akcija, kā rìmītī...
Tà ir,laba manta reti kad lèti maksà.(
2.decembris 2019, 21:23 | links
 
skutans [02.12.19]: Šī tēma ir gadiem žļembāta, kvalitatīva manta kalpo ilgāk, labāk ( nav jādomā par kkādām bārdām , lociņiem utt), neesmu tik bagāts, lai čakarētos ar spoli pie ūdeņiem, jo nav tik daudz brīvā laika, gribas savu hobiju izbaudīt no sirds un negribās bieži mainīt, meklēt, kko remontēt un citādi čakarēties. Pareiķinietlaiku, naudu , veselību un daudz citu lietu ko zaudējat pērkot to, kas pagadās, galvenais lai akcija, kā rìmītī...
Tà ir,laba manta reti kad lèti maksà.(
2.decembris 2019, 21:23 | links
 
Šī tēma ir gadiem žļembāta, kvalitatīva manta kalpo ilgāk, labāk ( nav jādomā par kkādām bārdām , lociņiem utt), neesmu tik bagāts, lai čakarētos ar spoli pie ūdeņiem, jo nav tik daudz brīvā laika, gribas savu hobiju izbaudīt no sirds un negribās bieži mainīt, meklēt, kko remontēt un citādi čakarēties. Pareiķinietlaiku, naudu , veselību un daudz citu lietu ko zaudējat pērkot to, kas pagadās, galvenais lai akcija, kā rìmītī...
2.decembris 2019, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager