Spoles

skutans [11:48]: Chalitis [6:23]: ir daudz top klases spoļu, vanquish mjigam izvēlos tikai svara dēļ. kāts 68g + spole 145g, tāds viegls komplekts sanāk

svens76, 1.decembris 2019, 23:44
Nav tik traki! Man MJ komplekts Yamaga (59g) un Exist 2505F Pilnīgs balanss! Lai pirktu spoli MJ nav jāiet "svara vērotājos" un cīnīties par katru gramu! :)Gaumes lieta, bet rokas locītavai pietiek jau ar 20gr aptuveni... Labi nobalansētu komplektiņu nemaz rokā nejūt un tas ir tas, kas ir vajadzīgs manuprāt...:) Savam kātam 110 grami balansu atradu ar 220gr, iepriekš bij vieglāka 185-200gr, pilnīgi garām. Bet kā saka -katram savs...
tieši tā, vienas taisnības te nav un nebūs. katram tak tās sajūtas savādākas. pirms vanquish vispār ar twinu maucu:)

svens76, 2.decembris 2019, 13:49[/quote]

(Draudzīgs joks)
Kam te vajag no budžeta naudiņu klāt? Doktoram Aiboļitam, kas badā pamiris?
P.S. Ja ir tāda iespēja, pērciet tomēr labākas lietas (kāti, spoles, auklas). Nu ir starpība - vantēt ar zapiņu, mersi vai pat lambordžīni. Ja ir laba spole, ta vari aizmirst par tādu lietu kā bārda striķī. Ja labs kāts, tas izlabos paša kļūdu zivs izvadīšanā. Nu apmēram kaut kā tā.
2.decembris 2019, 18:58 | links
 
Chalitis [02.12.19]: Viegli un smalki, bet nu godīgi runājot - jūs čaļi esat pilnīgi kosmonauti. Paskatījos cenas - tas Exist LT maksā gandrīz 800 EUR, nu vismaz eboatā...
Tās spoles tiešām ir 8x labākas par to pašu Fuego LT?

VilnisL, 2.decembris 2019, 07:16
Kāds tērē lielus līdzekļus lai kāptu kalnos. Kādam ir svarīga reprezentabla mašīna. Kāds pērk brenda apģērbu (es piemēram nestādos piekšā, kā sevi piespiest nopirkt džinsus pa 120 eirām :)!
Man patīk glauns copes inventārs! Tas gan nenozīmē ka es ķeru labāk! Tas man pašam vajadzīgs! Upmalas krūmos sastaptai ūdelei ir pilnīgi vienalga, kas man rokās! Nudien nezinu vai exist ir astoņas reizes labāks?! Galīgi neinteresē salīdzināt. Ir lietas, kur nauda nereķinās...
Tici, exist IR labs. Tik pirmā sezona ,, nogriezta,, pēc otras jau būs pilnīgāks ieskats.
2.decembris 2019, 18:19 | links
 
Tā viš i! Jo lielāks puika, jo dārgākas rotaļlietas!
2.decembris 2019, 17:45 | links
 
man vajadzētu ap 50 000 mēnesī,lai tā varētu sevi lutināt!

Kengurs24, 2.decembris 2019, 08:21


Jautājums jau cik "dziļš" ir hobijs un cik katrs uzskata par normālu tērēt hobijam.
Man personīgi vaļaspriekam normāli liekas 10-25% no ienākumiem, kādam varbūt mazāk, kādam varbūt vairāk.
Galvenais jau sev saprast principu - ja tēret naudu, tad labāk to tērēt tam, kas Tev personīgi nes prieku. Pofig ko citi domā, jāsaprot SEV pašam, kas tad īsti to prieku un laimes sajūtu rada. Man patīk copēt, patīk arī pirkt copes inventāru, patīk eksperimentēt ar jaunām lietām, mainīt tās un brīžiem lauzt, tās ir viena hobija daudzas sastāvdaļas kas viena bez otras, man personīgi, nav pilnīgas. Katrsm pašam jātiek skaidrībā, kas tad ir svarīgi viņam...
2.decembris 2019, 17:34 | links
 
NeoZb [02.12.19]: skutans [14:41]: urmaas [14:26]: Pēc šādiem tekstiem copmanis vulgaris nervozi tin kāzas kāju un grauž nagus! :DVienreiz tam iziet cauri un ir miers..., manam kroksītim kā reizi drusku smagāku vajadzēja, biju vieglajai spolei( 185 )licis pa 10gr čeburaškas klāt, līdz nonācu pie 220gr (balanss ar kātu), tad nu ar tādu svaru pēc tam to spoli meklēju. Te kā reizi 2500HGS Stella ar 220gr derēja. Vienkāršāk protams ar kātu uz bodi nobraukt un pameiģināt uz vietas.Pilnai laimei vajag vēl ar pilnu kaseti auklas, lai precīzi būtu. :)
...un kādu krutāku lemesi ar vajag piesiet;-)
2.decembris 2019, 17:22 | links
 
Viegli un smalki, bet nu godīgi runājot - jūs čaļi esat pilnīgi kosmonauti. Paskatījos cenas - tas Exist LT maksā gandrīz 800 EUR, nu vismaz eboatā...
Tās spoles tiešām ir 8x labākas par to pašu Fuego LT?

VilnisL, 2.decembris 2019, 07:16

Kāds tērē lielus līdzekļus lai kāptu kalnos. Kādam ir svarīga reprezentabla mašīna. Kāds pērk brenda apģērbu (es piemēram nestādos piekšā, kā sevi piespiest nopirkt džinsus pa 120 eirām :)!
Man patīk glauns copes inventārs! Tas gan nenozīmē ka es ķeru labāk! Tas man pašam vajadzīgs! Upmalas krūmos sastaptai ūdelei ir pilnīgi vienalga, kas man rokās! Nudien nezinu vai exist ir astoņas reizes labāks?! Galīgi neinteresē salīdzināt. Ir lietas, kur nauda nereķinās...
2.decembris 2019, 17:15 | links
 
skutans [02.12.19]: urmaas [14:26]: Pēc šādiem tekstiem copmanis vulgaris nervozi tin kāzas kāju un grauž nagus! :DVienreiz tam iziet cauri un ir miers..., manam kroksītim kā reizi drusku smagāku vajadzēja, biju vieglajai spolei( 185 )licis pa 10gr čeburaškas klāt, līdz nonācu pie 220gr (balanss ar kātu), tad nu ar tādu svaru pēc tam to spoli meklēju. Te kā reizi 2500HGS Stella ar 220gr derēja. Vienkāršāk protams ar kātu uz bodi nobraukt un pameiģināt uz vietas.
Pilnai laimei vajag vēl ar pilnu kaseti auklas, lai precīzi būtu. :)
2.decembris 2019, 17:12 | links
 
Jūs runājat par balansu piemēram man draugam ir tieši tāds pats kāts kā man n-one major craft man ir 2000s vanquish un viņam 1000 sedona viņš gribēdams nevar uztaustīt mānekļi,kā es ar mazo kātu svars daudzko izmaina uz to balansu kātu
2.decembris 2019, 15:37 | links
 
urmaas [02.12.19]: Pēc šādiem tekstiem copmanis vulgaris nervozi tin kāzas kāju un grauž nagus! :D
Vienreiz tam iziet cauri un ir miers..., manam kroksītim kā reizi drusku smagāku vajadzēja, biju vieglajai spolei( 185 )licis pa 10gr čeburaškas klāt, līdz nonācu pie 220gr (balanss ar kātu), tad nu ar tādu svaru pēc tam to spoli meklēju. Te kā reizi 2500HGS Stella ar 220gr derēja. Vienkāršāk protams ar kātu uz bodi nobraukt un pameiģināt uz vietas.
2.decembris 2019, 14:41 | links
 
Pēc šādiem tekstiem copmanis vulgaris nervozi tin kāzas kāju un grauž nagus! :D
2.decembris 2019, 14:26 | links
 
svens76 [02.12.19]: skutans [11:48]: Chalitis [6:23]: ir daudz top klases spoļu, vanquish mjigam izvēlos tikai svara dēļ. kāts 68g + spole 145g, tāds viegls komplekts sanāk

svens76, 1.decembris 2019, 23:44
Nav tik traki! Man MJ komplekts Yamaga (59g) un Exist 2505F Pilnīgs balanss! Lai pirktu spoli MJ nav jāiet "svara vērotājos" un cīnīties par katru gramu! :)Gaumes lieta, bet rokas locītavai pietiek jau ar 20gr aptuveni... Labi nobalansētu komplektiņu nemaz rokā nejūt un tas ir tas, kas ir vajadzīgs manuprāt...:) Savam kātam 110 grami balansu atradu ar 220gr, iepriekš bij vieglāka 185-200gr, pilnīgi garām. Bet kā saka -katram savs...
tieši tā, vienas taisnības te nav un nebūs. katram tak tās sajūtas savādākas. pirms vanquish vispār ar twinu maucu:)[/quote]Pirma spole MJ bija sienna vai sahara 500 izmera. Pectam stradic 1000 tada ar zilu kaseti neatceros cik veca. Tad palietoju 2500 certatu 16 gada. Tad izdomaju ka vajag 2004 luviu. Un beigas nonacu pie stellas 2005s. Ne mazaku ne lielaku. Lieku uz tict kata lidz 12 gramiem un citreiz uz Yamagas lidz 7. Uz abam roka jutas ideal.
2.decembris 2019, 14:05 | links
 
skutans [02.12.19]: Chalitis [6:23]: ir daudz top klases spoļu, vanquish mjigam izvēlos tikai svara dēļ. kāts 68g + spole 145g, tāds viegls komplekts sanāk

svens76, 1.decembris 2019, 23:44
Nav tik traki! Man MJ komplekts Yamaga (59g) un Exist 2505F Pilnīgs balanss! Lai pirktu spoli MJ nav jāiet "svara vērotājos" un cīnīties par katru gramu! :)
Gaumes lieta, bet rokas locītavai pietiek jau ar 20gr aptuveni... Labi nobalansētu komplektiņu nemaz rokā nejūt un tas ir tas, kas ir vajadzīgs manuprāt...:) Savam kātam 110 grami balansu atradu ar 220gr, iepriekš bij vieglāka 185-200gr, pilnīgi garām. Bet kā saka -katram savs...[/quote]tieši tā, vienas taisnības te nav un nebūs. katram tak tās sajūtas savādākas. pirms vanquish vispār ar twinu maucu:)
2.decembris 2019, 13:49 | links
 
fish1 [02.12.19]: Vēlmēm jābūt atbilstoši ienākumiem,tad arī ar nerviem viss kārtībā :-)
Vai otrādāk! :)
2.decembris 2019, 12:21 | links
 
Chalitis [02.12.19]: ir daudz top klases spoļu, vanquish mjigam izvēlos tikai svara dēļ. kāts 68g + spole 145g, tāds viegls komplekts sanāk

svens76, 1.decembris 2019, 23:44

Nav tik traki! Man MJ komplekts Yamaga (59g) un Exist 2505F Pilnīgs balanss! Lai pirktu spoli MJ nav jāiet "svara vērotājos" un cīnīties par katru gramu! :)[/quote]Gaumes lieta, bet rokas locītavai pietiek jau ar 20gr aptuveni... Labi nobalansētu komplektiņu nemaz rokā nejūt un tas ir tas, kas ir vajadzīgs manuprāt...:) Savam kātam 110 grami balansu atradu ar 220gr, iepriekš bij vieglāka 185-200gr, pilnīgi garām. Bet kā saka -katram savs...
2.decembris 2019, 11:48 | links
 
Vēlmēm jābūt atbilstoši ienākumiem,tad arī ar nerviem viss kārtībā :-)
2.decembris 2019, 11:42 | links
 
Ja nepietiek vēlmēm, tad kaut kas dzīvē nav kārtībā! :)
Vai nu vēlmes par augstu, vai arī ienākumi par mazu! :)
2.decembris 2019, 10:53 | links
 
svens76 [02.12.19]: VilnisL [7:16]: Viegli un smalki, bet nu godīgi runājot - jūs čaļi esat pilnīgi kosmonauti. Paskatījos cenas - tas Exist LT maksā gandrīz 800 EUR, nu vismaz eboatā...
Tās spoles tiešām ir 8x labākas par to pašu Fuego LT?jāpalutina tak sevi:) kurš gan to darīs, ja ne tu pats:)
Tas tiesa!!!man vajadzētu ap 50 000 mēnesī,lai tā varētu sevi lutināt!
2.decembris 2019, 08:21 | links
 
VilnisL [02.12.19]: Viegli un smalki, bet nu godīgi runājot - jūs čaļi esat pilnīgi kosmonauti. Paskatījos cenas - tas Exist LT maksā gandrīz 800 EUR, nu vismaz eboatā...
Tās spoles tiešām ir 8x labākas par to pašu Fuego LT?
jāpalutina tak sevi:) kurš gan to darīs, ja ne tu pats:)
2.decembris 2019, 08:10 | links
 
Zirgu, zirgu...
2.decembris 2019, 08:05 | links
 
VilnisL [02.12.19]: Viegli un smalki, bet nu godīgi runājot - jūs čaļi esat pilnīgi kosmonauti. Paskatījos cenas - tas Exist LT maksā gandrīz 800 EUR, nu vismaz eboatā...
Tās spoles tiešām ir 8x labākas par to pašu Fuego LT?
Vo vo!šitādu naudu!!!par to jau aunu var nopirkt!;-D
2.decembris 2019, 07:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager