Spoles

Tiešām pa limonādi. Ja pareizi sarēķināju, tie aptuveni ir 160€. Man gan HS modifikācija, bet tam nav liela nozīme.

MT9, 4.septembris 2019, 22:36[/quote]
Pat neatkarīgi no kursa, cena ir lieliska. Te ar ir HS. Būtu labajai rokai obligāti nopirktu kolekcijai...
Cik interesējos, LV veikalu cena ir 300+
4.septembris 2019, 22:53 | links
 
Šī bodē diezgan regulāri izmet Saldus piedāvājumus. Parasti uz sūtu uz vietējo copes bodi. Kad ir klāt tad sajemu SMS.
4.septembris 2019, 22:53 | links
 
šim ar tak HS

svens76, 4.septembris 2019, 22:45

Jā, sākumā biju palaidis to garām...
4.septembris 2019, 22:50 | links
 
MT9 [04.09.19]: Bļin, šitik lēti pat es nenopirku, sūti augšā, kamēr vēl ir....

RobisRobis, 4.septembris 2019, 22:21
Tiešām pa limonādi. Ja pareizi sarēķināju, tie aptuveni ir 160€. Man gan HS modifikācija, bet tam nav liela nozīme.
šim ar tak HS
4.septembris 2019, 22:45 | links
 
RobisRobis [04.09.19]: Bļin, šitik lēti pat es nenopirku, sūti augšā, kamēr vēl ir....

https://www.sportfiskeprylar.se/sv/artiklar/ambassadeur-revo-toro-beast.html
joptvai kur laba cena
4.septembris 2019, 22:44 | links
 
Ui, tikko piefiksēju, ka tieši šāda spole arī ir...
4.septembris 2019, 22:41 | links
 
Bļin, šitik lēti pat es nenopirku, sūti augšā, kamēr vēl ir....

RobisRobis, 4.septembris 2019, 22:21

Tiešām pa limonādi. Ja pareizi sarēķināju, tie aptuveni ir 160€. Man gan HS modifikācija, bet tam nav liela nozīme.
4.septembris 2019, 22:36 | links
 
Lai cik tas dīvaini neliktos, swensoniem daudz lietas ir lētākas kā LV!

urmaas, 4.septembris 2019, 22:20


Pie swensoniem kādu laiku neesmu bijis ciemos, es te pie kaimiņiem darbojos...
Bet nu Norgē ir ĻOTI jāskatās, ko pirk, jo cenas ir neizprotamas... Ir kas vienādi, ir kas lētāk, bet ir arī pilnīgā kosmosā :D Es par 100% esmu pārliecināts, ka Norgē nepirkšu neko no Shimano, ne spoles, ne kātus pat ar 50% atlaidi :D jo LV tāpat būs lētāk. Stella padsmit štukas kr maksā, praktiski viss Shimano ir uz pusi dārgāks kā LV, bet Daiwa praktiski vienādi...
4.septembris 2019, 22:26 | links
 
Bļin, šitik lēti pat es nenopirku, sūti augšā, kamēr vēl ir....

https://www.sportfiskeprylar.se/sv/artiklar/ambassadeur-revo-toro-beast.html
4.septembris 2019, 22:21 | links
 
Lai cik tas dīvaini neliktos, swensoniem daudz lietas ir lētākas kā LV!
4.septembris 2019, 22:20 | links
 
C4 tak ir tirkšķis, atsevišķi bremzei nē, bet ieslēdzot trokšņa pogu :D
Revo Torro Beast arī ir variants...
Ir gan Beast, gan C4 un Svena slavējumu iespaidā nopirku arī Lunu (nav gan pat aukla vēl uztīta), tīri forša liekas.
Mans ieteikums paskatīties skandināvijas veikalos, visas iepriekšminētās esmu NO vai SWE pircis un ĻOTI izdevīgi...
4.septembris 2019, 22:14 | links
 
Vigulis [04.09.19]: Lepni un atbilstoši.
LUNA ar nav no lētajām - ar muitu un PVN, sūtīšanu pie 300 nostāsies.+kā ar garantijām?
4.septembris 2019, 20:16 | links
 
Aglims [04.09.19]: Ko teiksiet par šo? Shimano CT-CONQUEST 301Avar3
varēsi arī uz jūras copi ņemt
4.septembris 2019, 18:41 | links
 
Lepni un atbilstoši.
4.septembris 2019, 18:04 | links
 
Ko teiksiet par šo? Shimano CT-CONQUEST 301A
4.septembris 2019, 15:52 | links
 
Bremzes tirkšķis no Daiwa standartā ir Morethan PE SV, Ryogai arī. Īsti baigo vērtību tajā tirsķī nesaskatu, bet lūk bremzes abiem minētajiem modeļiem ir pamīkstas, dzelžaini nobloķēt neizdodas. Bet man būtu žēl tādas spoles lietot jerkam. Luna tomēr būs atbilstošāk.
4.septembris 2019, 15:27 | links
 
NG-NG [04.09.19]: Turklāt pēc SALMO "apkopes" esošā spole vairs nav lietojama.

Aglims, 4.septembris 2019, 13:13

lūgums neturēt neapmierinātību sevī, bet gan griezties Salmo, ja vari, tad īsumā apraksti problēmu kāda radās pēc spoles apkopes ?

nu nedrīkst tā būt, mēģinām sakārtot visus servisa jautājumus tā, lai jums būtu ērtāk, bet ja neuzzinām neko par nekvalitatīvu darbu, neko arī nevaram mainīt
Spoli, meistara veselības dēļ, gaidīju ilgi, nezinu cik, bet ilgi mēnesis+, varbūt divus. Kad sagaidīju, kādu mēnesi nelietoju, jo smago artilēriju lietoju tikai sākot ar vasaras 2. pusi. Pirmajā metienā sapratu, ka ar spoli galīgi nav labi - metot ļoti liels troksnis. Aiznesu atpakaļ, kur pārdevējs informēja, ka meistars esot pie ārstiem, spoli varu atstāt, bet neko labu viņš neprognozē, jo detaļas viņiem tāpat nav, varot tikai k-ko patīrī. Sapratu, ka jāmeklē, kas sakarīgāks. Kad aiznesīšu spoli pie kāda meistara, tad varēšu nokomentēt, kas īsti tur noticis. Pagaidām šādi.
4.septembris 2019, 14:48 | links
 
Krishs_KG [04.09.19]: Aglims [25m]: Ok. Bet vēl ir varianti, piemēram, Calcuta, Ryoga, Lexa u.c.Viens no mīnusiem c4 bija tas, ka bremze neradīja nekādu skaņu, atšķitībā no visas pārējās spoles, kas stipri sarežģīja izpratni par to, kas notiek pie izvadīšanas.

Aglims, 4.septembris 2019, 14:04

Multiem, pat dārgajiem, ļoti reti rūpnīcā ir tarkšķis bremzei pielikts. Pat nezinu, vai kādam no smagā gala bez papildus tjūninga tas ir pieejams.
Tieši tā
4.septembris 2019, 14:30 | links
 
Aglims [25m]: Ok. Bet vēl ir varianti, piemēram, Calcuta, Ryoga, Lexa u.c.Viens no mīnusiem c4 bija tas, ka bremze neradīja nekādu skaņu, atšķitībā no visas pārējās spoles, kas stipri sarežģīja izpratni par to, kas notiek pie izvadīšanas.

Aglims, 4.septembris 2019, 14:04


Multiem, pat dārgajiem, ļoti reti rūpnīcā ir tarkšķis bremzei pielikts. Pat nezinu, vai kādam no smagā gala bez papildus tjūninga tas ir pieejams.
4.septembris 2019, 14:22 | links
 
Turklāt pēc SALMO "apkopes" esošā spole vairs nav lietojama.

Aglims, 4.septembris 2019, 13:13


lūgums neturēt neapmierinātību sevī, bet gan griezties Salmo, ja vari, tad īsumā apraksti problēmu kāda radās pēc spoles apkopes ?

nu nedrīkst tā būt, mēģinām sakārtot visus servisa jautājumus tā, lai jums būtu ērtāk, bet ja neuzzinām neko par nekvalitatīvu darbu, neko arī nevaram mainīt
4.septembris 2019, 14:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager