Spoles

Sveiki vīri!

Pēc spinningošanas sezonas iesākšanas, spolei salūza lociņa atspere. Vai kādam ir pieredze ar līdzīgu problēmu? Varbūt kāds var padalīties ar vietu, kur varētu to atsperīti iegādāties (vai vismaz pielāgot kautko līdzīgu , kas derētu) (Gūgle neko prātīgu nedeva). Spole arī nav nekāda "krutā"- Daiwa Laguna E 2500. un pieļauju, ka nest labot pie kāda kārtīga meistara varētu izmaksāt par daudz.
7.maijs 2019, 16:01 | links
 
krl [11.04.19]: Vai kādam te ir lietošanā KastKing Spartacus multiplikatora spole? Var PM.
Nesen atnāca, ir labi, kvalitāte apmierina, spole lieliska, par tādu samaksu :)
6.maijs 2019, 16:40 | links
 
Pàrdodu Daiwa Luvias spoli 2500 peh,jaunà...uztaisîts upgrade ar originaliem Daiwa gultniem,kopà 12 gultñi.Spole ir jaunà,iepakojumà,made in japan.Kam bûs interesanti PM.
6.maijs 2019, 15:42 | links
 
Labdien!
Kā jūs domājat, vai ir jēga maksāt 58 EUR vairāk par Daiwa Prorex XR pret Daiwa Prorex Spin? Vai Magsealed ir vienīgā atšķirība un vai tas ir to vērts?
Doma spoli likt uz Savage gear Black savage 20-60 nedaudz prāvākiem mānekļiem. Un pēdējais jautājums - vai 3000 izmērs ir tikai lielāks vai arī ar "lielākām" iekšām?

yasha, 6.maijs 2019, 13:14


Galvenā atšķirība ir ne tikai MagSeal, bet tas, ka XR ir 8 CRBB gultņi, a Spin parastie. Idejiski teorijā tā ir milzīga atškirība, teorētiski daudz lielāka igmūžība utml. A praksē - man pašam ir Spin, a manam naparņikam XR, copējam abi, nasūdzamies.

3000 izmērs ir standarta 3000 izmērs, nekas lielāks tur nav. Vot 2500, kam nosaukumā klāt burts R, atšķiras ar to, ka tur 2500 izmēra korpusā iebāztas 3000 iekšas.

Piebilde no malas. Neskatoties, ka man pašam tāda spole ir un esmu ar to apmierināts, taču pašlaik/šogad to nepirktu. Kāpēc pirkt tehnoloģiski novecojušu modeli, kas noņemts no ražošanas, ja ir modernāki. Ja nu vienīgi kaut kur "met nost" vecos stoka krājumus par limonādi.
6.maijs 2019, 13:52 | links
 
Labdien!
Kā jūs domājat, vai ir jēga maksāt 58 EUR vairāk par Daiwa Prorex XR pret Daiwa Prorex Spin? Vai Magsealed ir vienīgā atšķirība un vai tas ir to vērts?
Doma spoli likt uz Savage gear Black savage 20-60 nedaudz prāvākiem mānekļiem. Un pēdējais jautājums - vai 3000 izmērs ir tikai lielāks vai arī ar "lielākām" iekšām?
6.maijs 2019, 13:14 | links
 
Vai kādam te ir lietošanā KastKing Spartacus multiplikatora spole? Var PM.
11.aprīlis 2019, 21:51 | links
 
O jā... '80 nostaļģija.... man ar bija Zebco (USA) spole un Daiwa (Japan) kāts un tad arī lielākās zivis tika noķertas...bet tika arī ķerts ar bambusa spiningu un ņevas spoli, un tāpat ķērās :)
30.marts 2019, 17:59 | links
 
Nezinu ko un parko te nemties !! Bet 90 bija vienalga kada spole es personigi saki 8 gadu vecuma ar apali spoli un man vina joprojam ir uz spininga ! Ir reizes ka us ta spininga keras 100% labak

Gints25, 30.marts 2019, 06:59[/quote]
Es arī nezinu, ko un par ko te var ņemties?! Gan jau ka tāpēc te par spolēm ņemamies, ka foruma sadaļa ir spoles?! (c)90tajos bija vienalga kāda spole. Tu par sevi vai visiem? Man noteikti nē! 80tajos man jau bija gan Daiwa, gan Ryobi, gan Victor100 made in Japan spoles. Arī kāti Daiwa, Sanyo japāņu un zviedru ABU! Kā es jauneklis pie tiem tiku, vesela stāsta vērts! Jau tad es biju nolēmis ka ar PSRS ražotiem mēsliem nemakšķerēšu! :)
30.marts 2019, 07:40 | links
 
Gints25 [30.03.19]: Chalitis [14m]: Man prieks, ka daži saprot par ko ir runa! Vīri! Visa sāls ir tikai paša prioritātēs! Man ir pilnīgi vienalga ar ko, kurš makšķerē! Bet šie apgalvojumi, ka ja tu copē ar ko dārgāku (un labāku) par 50 eirām, tad neesi īsts spiningotājs, liek iesmaidīt! :) Starp citu, lielu daļu inventāra es iegadājos tajā laikā, kad dzīve bija grūtāka! Visi rēķini bija uz manu atbildību. Sīčiem arī savas prasības. Mākslas skolas, sporta sekcijas. Patstāvīgi kāds līzinga maksājums, utt. Ģimenes budžets no ta necieta! Tā kā esmu labs sava aroda meistars, strādāju brīvajā laikā un visu nopelnīto guldīju copes loriņos! Tā ir mana dzīve! Esmu izvēlējies copēt ar baudu un labiem rīkiem. Man prātā nenāk kādu mācīt, ar ko makšķerēt! Daudzas spoles es pat neesmu apčamdījis, jo nav bijusi vajadzība! Un ja šeit džeki raksta, ka tā vai tā spole ir pilnīgi normāla, nav pamata neticēt!Nezinu ko un parko te nemties !! Bet 90 bija vienalga kada spole es personigi saki 8 gadu vecuma ar apali spoli un man vina joprojam ir uz spininga ! Ir reizes ka us ta spininga keras 100% labak
Sory mazliet rakstisana klib pirksti par lielu gruti rakstit
30.marts 2019, 07:00 | links
 
Chalitis [30.03.19]: Man prieks, ka daži saprot par ko ir runa! Vīri! Visa sāls ir tikai paša prioritātēs! Man ir pilnīgi vienalga ar ko, kurš makšķerē! Bet šie apgalvojumi, ka ja tu copē ar ko dārgāku (un labāku) par 50 eirām, tad neesi īsts spiningotājs, liek iesmaidīt! :) Starp citu, lielu daļu inventāra es iegadājos tajā laikā, kad dzīve bija grūtāka! Visi rēķini bija uz manu atbildību. Sīčiem arī savas prasības. Mākslas skolas, sporta sekcijas. Patstāvīgi kāds līzinga maksājums, utt. Ģimenes budžets no ta necieta! Tā kā esmu labs sava aroda meistars, strādāju brīvajā laikā un visu nopelnīto guldīju copes loriņos! Tā ir mana dzīve! Esmu izvēlējies copēt ar baudu un labiem rīkiem. Man prātā nenāk kādu mācīt, ar ko makšķerēt! Daudzas spoles es pat neesmu apčamdījis, jo nav bijusi vajadzība! Un ja šeit džeki raksta, ka tā vai tā spole ir pilnīgi normāla, nav pamata neticēt!
Nezinu ko un parko te nemties !! Bet 90 bija vienalga kada spole es personigi saki 8 gadu vecuma ar apali spoli un man vina joprojam ir uz spininga ! Ir reizes ka us ta spininga keras 100% labak
30.marts 2019, 06:59 | links
 
Man prieks, ka daži saprot par ko ir runa! Vīri! Visa sāls ir tikai paša prioritātēs! Man ir pilnīgi vienalga ar ko, kurš makšķerē! Bet šie apgalvojumi, ka ja tu copē ar ko dārgāku (un labāku) par 50 eirām, tad neesi īsts spiningotājs, liek iesmaidīt! :) Starp citu, lielu daļu inventāra es iegadājos tajā laikā, kad dzīve bija grūtāka! Visi rēķini bija uz manu atbildību. Sīčiem arī savas prasības. Mākslas skolas, sporta sekcijas. Patstāvīgi kāds līzinga maksājums, utt. Ģimenes budžets no ta necieta! Tā kā esmu labs sava aroda meistars, strādāju brīvajā laikā un visu nopelnīto guldīju copes loriņos! Tā ir mana dzīve! Esmu izvēlējies copēt ar baudu un labiem rīkiem. Man prātā nenāk kādu mācīt, ar ko makšķerēt! Daudzas spoles es pat neesmu apčamdījis, jo nav bijusi vajadzība! Un ja šeit džeki raksta, ka tā vai tā spole ir pilnīgi normāla, nav pamata neticēt!
30.marts 2019, 06:46 | links
 
ja ir iespējal, tad vēlams uzreiz rokturī ieliktu gultņus, kaut pašus lētākos

onkyo, 29.marts 2019, 21:20

Labi saprotu, ka gribas uzlabot savu spoli, tomēr gribas arī copmaņus pabrīdināt. Jebkurš "tjūnings" ar gultņiem utt. automātiski izbiedz spoles officiālo garantiju :( Neviens ražotājs , nevienā nozarē neuzturēs garantiju lietām, kam lietotājs uz savu galvu kaut ko mainījis.

JIG.LV, 29.marts 2019, 21:57

Lielākajai daļa cilvēku, un copmaņiem it īpaši, vienmēr ir kaut kāds iekšējs dzinulis tiekties uz visu to labāko.
Kā mēdz teikt - mērķis attaisno līdzekļus. Lieliski saprotams, ja mērķis ir lielāki vai mazāki mači, tur klapatām vienkārši nav laika, vajadzīgs izcils inventārs.
Arī ikdienas makšķerēšanā un spiningošanā ir patīkami, ka laiks nav jātērē piņķerējoties, taču tur nav arī šīs maču steigas, sasprindzinājuma. Un tad jādomā - cik tad liela ir tā vajadzība un līdz kādam līmenim būtu pareizi šo rīku kvalitāti celt.
Pats gan pieturos pie viedokļa, ja spēju ar savu inventāru savu bleķu un gumiju spēli nodrošināt, arī aukla spoles vainas pēc nepinas, vai citādi nečakarējas - viss ir kārtībā. Ja nu kaut parādfās, kas sāk nepatikt - tad gan jādomā kā to nepatiku likvidēt. Citādi - kāda jēga ko mainīt, ja nu vienīgi kāda jauna copes panēmiena dēļ, kuram vajag to, kā tev nav.
29.marts 2019, 22:22 | links
 
skutans [29.03.19]: Man šķiet Chalītis vienkārši uzrakstīja kā ir, kas vainas ? Strādājošs, vesels cilvēks manuprāt var atļauties nopirkt pilnīgi visu, vajag tik gribēt un nerunāt ,ka " viss ir slikti", spole , makšķere savam hobijam nav Diablo Lamborgs...
Ne asakas !
Piekrītu
29.marts 2019, 22:21 | links
 
Tu laikam joko! Neticu, ka gultņu ielikšanu "knobā" būs iemesls garantijas atteikumam. Pat ja tā, tad pirms došanas uz garantijas servisu var tos gultņus izņemt.

onkyo, 29.marts 2019, 22:05


noteikti būs atteikums, ja "uzraus". Ja nepamanīs (knobā varētu arī nelīst), tad, protams, paveiksies.
29.marts 2019, 22:11 | links
 
Man šķiet Chalītis vienkārši uzrakstīja kā ir, kas vainas ? Strādājošs, vesels cilvēks manuprāt var atļauties nopirkt pilnīgi visu, vajag tik gribēt un nerunāt ,ka " viss ir slikti", spole , makšķere savam hobijam nav Diablo Lamborgs...
Ne asakas !
29.marts 2019, 22:05 | links
 
Tu laikam joko! Neticu, ka gultņu ielikšanu "knobā" būs iemesls garantijas atteikumam. Pat ja tā, tad pirms došanas uz garantijas servisu var tos gultņus izņemt.
29.marts 2019, 22:05 | links
 
ja ir iespējal, tad vēlams uzreiz rokturī ieliktu gultņus, kaut pašus lētākos

onkyo, 29.marts 2019, 21:20


Labi saprotu, ka gribas uzlabot savu spoli, tomēr gribas arī copmaņus pabrīdināt. Jebkurš "tjūnings" ar gultņiem utt. automātiski izbiedz spoles officiālo garantiju :( Neviens ražotājs , nevienā nozarē neuzturēs garantiju lietām, kam lietotājs uz savu galvu kaut ko mainījis.
29.marts 2019, 21:57 | links
 
Stāsts nav par viedokli, bet tā pasniegšanas manieri un attiecināšanu ;)
Ultegrai droši vien nav ne vainas, bet budžeta klasē tā ierakstās ar grūtībām.
29.marts 2019, 21:51 | links
 
onkyo [29.03.19]: Vieni uzdod jautājumus par budžeta galu, citi - kārtējo reizi izvelk savu pašpasludināto TOP klasi un vicinot to virs galvas apmierina savu pašlepnumu ar atbildes nedabūjušo atkāpšanos, bravo!!!

Mans pieticīgais viedoklis, novirzoties no tēmas:
Domājams par dārgo galu viss +/- skaidrs, je neskaita dažus surogātus, kam pat rokturī iztrūkst gultņu.
Prakstiski bez konkurences patreiz nopērkamas labas Daiwa Spoles Exceler un Fuego (ja ir iespējal, tad vēlams uzreiz rokturī ieliktu gultņus, kaut pašus lētākos). No Shimano neko zemāku par Stradic negribētos ieteikt. Ķīniešu spolēm ir viens liels mīnuss - par to cenu var nopirkt citu, paredzamāku spoli. Protams, neviens nav atcēlis variantu par lietotu spoli, E-bay un forumi (iesaku krievu forumus).
Viedokļi dalās un atšķirās, kam principā forumi ir domāti, un tas ir labi. Nošimaņa es teiktu ka jaunā ultegra ir līmenī, maucu jau otro sezonu uz vidēja jig....! Ir man arī Stradicc pirkts 3 gadi atpakaļ un šobrīd ja būtu jaizvēlas izvēlētos ultegru ne stradiku! Par abām neko sliktu nevaru pateikt tikai poz emocijas....!!
29.marts 2019, 21:43 | links
 
Vieni uzdod jautājumus par budžeta galu, citi - kārtējo reizi izvelk savu pašpasludināto TOP klasi un vicinot to virs galvas apmierina savu pašlepnumu ar atbildes nedabūjušo atkāpšanos, bravo!!!

Mans pieticīgais viedoklis, novirzoties no tēmas:
Domājams par dārgo galu viss +/- skaidrs, je neskaita dažus surogātus, kam pat rokturī iztrūkst gultņu.
Prakstiski bez konkurences patreiz nopērkamas labas Daiwa Spoles Exceler un Fuego (ja ir iespējal, tad vēlams uzreiz rokturī ieliktu gultņus, kaut pašus lētākos). No Shimano neko zemāku par Stradic negribētos ieteikt. Ķīniešu spolēm ir viens liels mīnuss - par to cenu var nopirkt citu, paredzamāku spoli. Protams, neviens nav atcēlis variantu par lietotu spoli, E-bay un forumi (iesaku krievu forumus).
29.marts 2019, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager