Spoles

skutans [15m]: skutans [15m]: Savā laikā, kad Latvijā aizsākās MJ ēdamgumiju bums, uzklausīju pieredzējušu sportistu domas par šo. Sāku ar Shimano Rarenium, žēl bij to rubli maksāt....

Pamazām "augu" un sapratu ko ,un kā man vajag, neesmu izbaudijis " bārdas" un visas pārējās nedienas ,kas mēdz gadīties spolēm, nezinu kā tas ir.

Pēc pirmās Stellas iegādes, sapratu ka Twins ir par " skaļu ", nepatīk. Savilku bik jostu, pastrādāju vairāk un citas spoles vairs neizmantoju.Kura izmera Stella Tev ir Mjigam?

svens76, 29.marts 2019, 20:48

2500 S 4kg drags.Kas par kātu?

svens76, 29.marts 2019, 21:08


LXS70LF , piemirstu tos ciparus, modeļus, bet šķiet ka šis. Gadus 4 šķiet kalpo, neko citu negribās, foršs kāts, lai gan citi uzskata par bomīgiem un nez kādiem. Man svarīgi ir perfekti sajust mazāko asara elpu un noturēt zivi, vai nu piešāvies esmu, bet abas šīs lietas kāts veic ļoti labi.
29.marts 2019, 21:20 | links
 
skutans [29.03.19]: skutans [15m]: Savā laikā, kad Latvijā aizsākās MJ ēdamgumiju bums, uzklausīju pieredzējušu sportistu domas par šo. Sāku ar Shimano Rarenium, žēl bij to rubli maksāt....

Pamazām "augu" un sapratu ko ,un kā man vajag, neesmu izbaudijis " bārdas" un visas pārējās nedienas ,kas mēdz gadīties spolēm, nezinu kā tas ir.

Pēc pirmās Stellas iegādes, sapratu ka Twins ir par " skaļu ", nepatīk. Savilku bik jostu, pastrādāju vairāk un citas spoles vairs neizmantoju.Kura izmera Stella Tev ir Mjigam?

svens76, 29.marts 2019, 20:48

2500 S 4kg drags.
Kas par kātu?
29.marts 2019, 21:08 | links
 
skutans [15m]: Savā laikā, kad Latvijā aizsākās MJ ēdamgumiju bums, uzklausīju pieredzējušu sportistu domas par šo. Sāku ar Shimano Rarenium, žēl bij to rubli maksāt....

Pamazām "augu" un sapratu ko ,un kā man vajag, neesmu izbaudijis " bārdas" un visas pārējās nedienas ,kas mēdz gadīties spolēm, nezinu kā tas ir.

Pēc pirmās Stellas iegādes, sapratu ka Twins ir par " skaļu ", nepatīk. Savilku bik jostu, pastrādāju vairāk un citas spoles vairs neizmantoju.Kura izmera Stella Tev ir Mjigam?

svens76, 29.marts 2019, 20:48

2500 S 4kg drags.

skutans, 29.marts 2019, 20:58


Es jau skatos uz saderību ar kātu, amerikāņi ir "rupjāki", nu 200gr spole nekādi nederēja, ja pareizi atceros šī ir 220 gr. Japanim kas ir vieglāki, smalkāki, tiem jāskatās uz vieglākām spolēm ,lai būtu balanss un patīkama cope.
29.marts 2019, 21:04 | links
 
skutans [15m]: Savā laikā, kad Latvijā aizsākās MJ ēdamgumiju bums, uzklausīju pieredzējušu sportistu domas par šo. Sāku ar Shimano Rarenium, žēl bij to rubli maksāt....

Pamazām "augu" un sapratu ko ,un kā man vajag, neesmu izbaudijis " bārdas" un visas pārējās nedienas ,kas mēdz gadīties spolēm, nezinu kā tas ir.

Pēc pirmās Stellas iegādes, sapratu ka Twins ir par " skaļu ", nepatīk. Savilku bik jostu, pastrādāju vairāk un citas spoles vairs neizmantoju.Kura izmera Stella Tev ir Mjigam?

svens76, 29.marts 2019, 20:48


2500 S 4kg drags.
29.marts 2019, 20:58 | links
 
skutans [29.03.19]: Savā laikā, kad Latvijā aizsākās MJ ēdamgumiju bums, uzklausīju pieredzējušu sportistu domas par šo. Sāku ar Shimano Rarenium, žēl bij to rubli maksāt....

Pamazām "augu" un sapratu ko ,un kā man vajag, neesmu izbaudijis " bārdas" un visas pārējās nedienas ,kas mēdz gadīties spolēm, nezinu kā tas ir.

Pēc pirmās Stellas iegādes, sapratu ka Twins ir par " skaļu ", nepatīk. Savilku bik jostu, pastrādāju vairāk un citas spoles vairs neizmantoju.
Kura izmera Stella Tev ir Mjigam?
29.marts 2019, 20:48 | links
 
Savā laikā, kad Latvijā aizsākās MJ ēdamgumiju bums, uzklausīju pieredzējušu sportistu domas par šo. Sāku ar Shimano Rarenium, žēl bij to rubli maksāt....

Pamazām "augu" un sapratu ko ,un kā man vajag, neesmu izbaudijis " bārdas" un visas pārējās nedienas ,kas mēdz gadīties spolēm, nezinu kā tas ir.

Pēc pirmās Stellas iegādes, sapratu ka Twins ir par " skaļu ", nepatīk. Savilku bik jostu, pastrādāju vairāk un citas spoles vairs neizmantoju.
29.marts 2019, 20:43 | links
 
Cik regulāri Tu dodies uz copi?

EdgarsB, 29.marts 2019, 19:04[/quote]
Grūti atbildēt. Reizēm netieku nedēļu-pusotru. Reizēm, katru vakaru ieskrienu ezerā (man motorlaiva visu laiku ir uz ūdens. Kad luste, piecas minūtes līdz laivu majai. Atveru vārtus un pēc 15 minūtēm esmu "točkā") Kādreiz stipri vairāk 90-120 dienas gadā pavadīju pie upes. Treniņi, sacensības...Priekšniecības man nav un nebūs! Es pats plānoju savu laiku. Kad gribu strādāju, kad gribu copēju! Arī otrā puse pa 25 gadiem nav mēģinājusi protestēt! :) Tā kā spreid pats, cik regulāri vai bieži.
29.marts 2019, 20:11 | links
 
Sliktākā spole, kas man mūžā bijusi, ir Daiwa Laguna. Izturēja tikai dažas stundas Salacā! Zobratiem pesec! Bet Daiwa Freams nokaut nevar, pat gribēdams!
29.marts 2019, 19:51 | links
 
Chalitis [17:52]: Neesmu īsts spiningotājs! Kaut vai ņemot vērā to, ka nupat tik uzzināju ka ir tādas spoles kā kastking! Tiešām bija pirmā dzirdēšana par šo "brendu". Arī neesmu tik bagāts lai atļautos pirkt kaut ko zem 50 eiro! Man tādā cenā sanāk tikai aukla! :) Makšķerēju tikai ar top spolēm Daiwa, Megabass. Pa padsmit gadiem esmu divas spoles aizsūtījis uz tehnisko apkopi (ne remontēt). Tāds ir tas sausais atlikums....Cik regulāri Tu dodies uz copi?

EdgarsB, 29.marts 2019, 19:04

Taks, 29.marts 2019, 19:16

Igor, kad sapratīsi kas ir regularitāte copē, sapratīsi kas ir "kastking". Protams, joks.
29.marts 2019, 19:18 | links
 
Chalitis [17:52]: Neesmu īsts spiningotājs! Kaut vai ņemot vērā to, ka nupat tik uzzināju ka ir tādas spoles kā kastking! Tiešām bija pirmā dzirdēšana par šo "brendu". Arī neesmu tik bagāts lai atļautos pirkt kaut ko zem 50 eiro! Man tādā cenā sanāk tikai aukla! :) Makšķerēju tikai ar top spolēm Daiwa, Megabass. Pa padsmit gadiem esmu divas spoles aizsūtījis uz tehnisko apkopi (ne remontēt). Tāds ir tas sausais atlikums....Cik regulāri Tu dodies uz copi?

EdgarsB, 29.marts 2019, 19:04
29.marts 2019, 19:16 | links
 
Chalitis [29.03.19]: Neesmu īsts spiningotājs! Kaut vai ņemot vērā to, ka nupat tik uzzināju ka ir tādas spoles kā kastking! Tiešām bija pirmā dzirdēšana par šo "brendu". Arī neesmu tik bagāts lai atļautos pirkt kaut ko zem 50 eiro! Man tādā cenā sanāk tikai aukla! :) Makšķerēju tikai ar top spolēm Daiwa, Megabass. Pa padsmit gadiem esmu divas spoles aizsūtījis uz tehnisko apkopi (ne remontēt). Tāds ir tas sausais atlikums....
Cik regulāri Tu dodies uz copi?
29.marts 2019, 19:04 | links
 
Chalitis [29.03.19]: Neesmu īsts spiningotājs! Kaut vai ņemot vērā to, ka nupat tik uzzināju ka ir tādas spoles kā kastking! Tiešām bija pirmā dzirdēšana par šo "brendu". Arī neesmu tik bagāts lai atļautos pirkt kaut ko zem 50 eiro! Man tādā cenā sanāk tikai aukla! :) Makšķerēju tikai ar top spolēm Daiwa, Megabass. Pa padsmit gadiem esmu divas spoles aizsūtījis uz tehnisko apkopi (ne remontēt). Tāds ir tas sausais atlikums....
Tu no spolēm neko nesaproti! Viipio! :)
29.marts 2019, 17:56 | links
 
Neesmu īsts spiningotājs! Kaut vai ņemot vērā to, ka nupat tik uzzināju ka ir tādas spoles kā kastking! Tiešām bija pirmā dzirdēšana par šo "brendu". Arī neesmu tik bagāts lai atļautos pirkt kaut ko zem 50 eiro! Man tādā cenā sanāk tikai aukla! :) Makšķerēju tikai ar top spolēm Daiwa, Megabass. Pa padsmit gadiem esmu divas spoles aizsūtījis uz tehnisko apkopi (ne remontēt). Tāds ir tas sausais atlikums....
29.marts 2019, 17:52 | links
 
Es gan spiningoju ar Twin Power un Certate. Bēdu nezinu, nepērku spoli divām sezonām!

Trio, 29.marts 2019, 09:18


Diemžēl, tāpat kā daudzi citi, nevaru atļauties iegādāties šādas spoles.
29.marts 2019, 09:41 | links
 
Es gan spiningoju ar Twin Power un Certate. Bēdu nezinu, nepērku spoli divām sezonām!
29.marts 2019, 09:18 | links
 
Lasu ...un domāju! Esmu riktīgs spiningotājs, vai tomēr nē? Sezonā copēt ar spiningu un makšķeri braucu uz divām dienām ik pēc katrām 8 - 10 dienām, kā tur ar laika apstākļiem sanāk.
No 2014. gada lietoju tikai sīmanīšus. Šo gadu laikā vienai no sešām spolēm ir mainīta reversa kloķīša atspere, tā bija salūzusi vai izkritusi. Un viss!
Lai gan spolēm - kas tikai nav nācies pārdzīvot, tomēr visas klusas, labi klāj pīto auklu, ideāli griežas.
Te reizēm lasu un tā arī nespēju saprast, kas gan ir jādara ar spoli, lai tā pāris sezonās saietu dēlī.
Varbūt, runājot par spoļu kvalitāti, vispirms būtu jāapraksta to ekspluatācijas apstākļi, copes stils un tipai tad - spole.
Tad arī būtu vide pārdomām un arī nopietniem secinājumiem.

Jozis2, 28.marts 2019, 21:05


Jāsaka, ka es gan copēju biežāk - vidēji 3-4 reizes nedēļā.
29.marts 2019, 08:49 | links
 
Pilnībā pievienojos Jozis2 teiktajam!!!
Pie tam, spoles sūtu no aļika, (ne pa 3 eirām, protams) un nav problēmu :)
29.marts 2019, 08:28 | links
 
Vajag aptaujāt spoļu meistarus. Viņi noteikti zinās, kuru firmu kuri modeļi biežāk tiek nesti labot, un kuras ir to vājākās vietas.
29.marts 2019, 08:16 | links
 
Ieteikums jig.lv uztaisīt arī rakstu / salīdzinājumu par spoļu praktisko izturību, lietojot 1, 2, 3 gadus. Kas, piemēram, noteik ar to Magsealed pēc 2-3 gadiem? Cik izmaksā, ja šādām spolēm ar Magsealed tomēr jāveic remonts?

Un es tomēr šaubos par lētā gala Daiwu izturību, ilgmūžību. Ninja, piemēram, pēc 8 mēnešu lietošanas palikusi baigi ļurīga - it īpaši liela lufte ir ručkā. Lietoju vieglajā džigā un dropā ar 15-20g. Exage tomēr ir izturīgāka. Pat kādreiz lietotā Okuma octana bija izturīgāka - šādas problēmas sāka parādīties pēc 2-3 gadiem.

_EKA, 28.marts 2019, 09:01


a kā lai es to uzzinu? Compaņi Statistikas pārvaldē attskaites nesniedz :) Man ir statistika par garantijas gadījumiem, to DAIWA ir tiešam ļoti maz. Ja uzskati, ka ar spoli 2 gadu laikā kaut kas nav kārtībā, tad nes pie pārdevēja - nosūtīs DAIWAai un tad DAIWA vai nu saremontēs, vai apmainīs, vai arī atsūtīs atzinumu, ka viss ir normāla nodiluma robežās (tā gan laikam tikai 2x ir bijis pa 5 gadiem). DAIWA garantija tiešām reāli strādā, tas nav "uz papīra". Man pašlaik praktiskajā copē pašam kā pamata spoles ir vecais Freams 11', Prorex Spin un Luvias 2004. Nekad mūžā uz apkopi nevienu nesis neesmu, priekš kam, ja Magseals priekšā, a ārējo mezglu (tipa uztinējrullītis, knobs, ručka utt.) darbība mani apmierina. Ko tur apkopt?! Tas nav autiņa motors, eļlu pats no sevis ēst nevar :)
28.marts 2019, 23:57 | links
 
Lasu ...un domāju! Esmu riktīgs spiningotājs, vai tomēr nē? Sezonā copēt ar spiningu un makšķeri braucu uz divām dienām ik pēc katrām 8 - 10 dienām, kā tur ar laika apstākļiem sanāk.
No 2014. gada lietoju tikai sīmanīšus. Šo gadu laikā vienai no sešām spolēm ir mainīta reversa kloķīša atspere, tā bija salūzusi vai izkritusi. Un viss!
Lai gan spolēm - kas tikai nav nācies pārdzīvot, tomēr visas klusas, labi klāj pīto auklu, ideāli griežas.
Te reizēm lasu un tā arī nespēju saprast, kas gan ir jādara ar spoli, lai tā pāris sezonās saietu dēlī.
Varbūt, runājot par spoļu kvalitāti, vispirms būtu jāapraksta to ekspluatācijas apstākļi, copes stils un tipai tad - spole.
Tad arī būtu vide pārdomām un arī nopietniem secinājumiem.
28.marts 2019, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager