Kā izvēlēties mānekli?

Izmēram ir nozīme ;)
https://youtu.be/lcXL3BjgRcE

RaimisD, 21.augusts 2021, 14:39
)))
Starp citu, kā šejieniešiem sekmējas cope ar mūdžiem?(t.s. Jelgavas mūdzis)- es tā sapratu, ka tur pamatā ir "stop&go" vai arī viegla uzraustīšana? Ik pa laikam parādās sludinājumos, dažreiz štukoju, varbūt paņemt?..))

badapiicka, 22.augusts 2021, 01:28

Pašķirstīju šo tēmu tepat- atradu atbildes)))))))
22.augusts 2021, 01:45 | links
 
badapiicka [22.08.21]: )))
Starp citu, kā šejieniešiem sekmējas cope ar mūdžiem?(t.s. Jelgavas mūdzis)- es tā sapratu, ka tur pamatā ir "stop&go" vai arī viegla uzraustīšana? Ik pa laikam parādās sludinājumos, dažreiz štukoju, varbūt paņemt?..))
Babītē ir diezgan labi uz tiem ir ķerts, baigi neeksperimentējot ar mānekļiem. Ko no laba labu meklēt. Bet tad laikam ejot esmu pieņēmis, ka tā pati OSP Rudra F versijā ir efektīvāka. Ja tā paanalizē mūdža spēli, nu nav tur nekā unikāla.
Varu uzdāvonāt pārīti.
23.augusts 2021, 08:41 | links
 
RaimisD [23.08.21]: Ja tā paanalizē mūdža spēli, nu nav tur nekā unikāla.
Tika domāts Jelgavas mūdzis, ne vispār. Vienīgais, ko varētu atzīmēt šams bišķi smukāk gāzelējās uz sāniem ( piemīt mānekļa rollings) salīdzinājumā ar piemēram identiskiem Salmo mūdžiem.
23.augusts 2021, 10:03 | links
 
Sveicināti. Varbūt kāds zin kur lv var nopirkt Mike the pike? Netā neko neatradu, neticas ka nevar! Paldies
11.februāris 2022, 21:10 | links
 
Ja kurpirkt.lv ievada "Westin vobleri" šo to parāda par Mike The Pike. Nav par ko!
11.februāris 2022, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager