Spole, kats, aukla

gluzi manas domas
24.aprīlis 2008, 16:33 | links
 
nu nav pludam pītā vajadzīga - nav. pīsies, pinķēsies ap sviniem apmetīsies, utt. Pats būsi nelaimīgs.
24.aprīlis 2008, 16:31 | links
 
nejau aukla ir galvenaa, bet maaneklis! nu izmantot vari, bet ja buus auksts laiks ta rinki buus ciet 10x aatraak un jaaliek obligaati pavadina!
24.aprīlis 2008, 16:30 | links
 
Ok, par spiningošanu ar pīto vairāk vai mazāk būtu skaidrs, spiningošanai viņa der!:)
Bet kā ar parasto pludiņa makšķeri?
24.aprīlis 2008, 16:27 | links
 
pagajušo vasaru spiningojot kopā ar draugu, man pītā viņam mono nebija atšķirības copju ziņā, dažreiz man pat labāk veicās
24.aprīlis 2008, 16:23 | links
 
nu pludinmakshkerei pitaa nebuutu iesakaama....
cl ir izlaidusi pirms kaadiem meeneshiem mezglu burtniicu, kuru droshi vien var iegaadaaties veikalos
piitaa pie spiningoshanas dod labaaku kontroli paar maanekli un labaak shkel uudeni, cietaaka kaa momo, juut karu piesitienu! bet tiiraa uudenii labaak redzama!
24.aprīlis 2008, 16:19 | links
 
Vēlējos jautāt kādus pītās auklas mezglus jūs ieteiktu:
1. āķa piesiešanai;
2.auklas piesiešanai pie spoles;
3.Vizuļa vai pavadiņas piesiešanai.

Pīto labāk izmantot tikai špiningam vai der arī pludiņmaksķerei?:)
Vienkārši visulaiku makšķerēju ar monofīlo auklu, bet pērkot veikalā pīto man ieteica paskatīties mezglus ko kam izmanto:)
Paldies!
24.aprīlis 2008, 16:15 | links
 
speciiaali uvelim, kur bija jaaraksta...
24.aprīlis 2008, 15:58 | links
 
Baitruner spole ir ar 2 bremzēm kuras var regulēt atsēvišķi spole ir paredzēta gruntenei 1bremze ir kā parasti spolēm 2 tu vari ieslēgt pēc iemetiena un pieregulēt doma ir tāda kad zivs pieķeras viņa var brīvi vilkt tad kad tu pagriezīsi spoli ieslēgsies pamat bremze piecērt un velc ārā.Var arī spiningot ar tādu un velcēt jo spoles parasti ir diezgan izsturīgas normāla spole maksā no 35ls
16.aprīlis 2008, 16:06 | links
 
speciāla bremzes sistēma! paprasi valdim, carp tas tev labāk pateiks!
16.aprīlis 2008, 14:10 | links
 
nu karpas bija domats dikos tadas lidz paris kg un uz spina lidakas
a kas ir baituner
16.aprīlis 2008, 13:36 | links
 
karpas un spinus no šī sarakasta vari izsvītrot ārā! karpām ir pavisam savādākas, īpašas un ne lētas spoles ar baitrunner sistēmām! spinam ar jāskatās ko tu gribi ķert - foreles, vai līdakas, zandartus, asarus!
16.aprīlis 2008, 13:24 | links
 
ne domaju linim sapalam wimbai karpinam un pa retam spinam
16.aprīlis 2008, 12:25 | links
 
jebkura derēs,pat lētākas.par daudzmaz izturīgu spoli tev jādomā ja pievērsīsies teiksim tikai spiningošanai,tur maķenīt citas slodzītes.
16.aprīlis 2008, 00:03 | links
 
labas ir cormoran!
15.aprīlis 2008, 20:20 | links
 
kadu spoli jus man warat ieteikt pusamatierim priex gruntenes un ari bisk spiningam no zinamam firmam pa kkur 20-30ls
15.aprīlis 2008, 17:51 | links
 
es laikam buushu 2% :D
10.aprīlis 2008, 08:26 | links
 
marex1.neviena aukla nav mūžīga,lai cik viņa būtu lēta vai dārga.pērku tikai lētās un kā paliek matēta,vai sāk trūkt tā tinu virsū jaunu.reāli tās ir 4-5 copes reizes,spiningojot vismaz 12h vienā reizē. starp jebkurām auklām var gadīties brāķis,jeb tā saucamās krutkas.ļoti bieži auklām tiek norādīts nekorekti liels tests.
9.aprīlis 2008, 23:56 | links
 
kas tas tads waldis zarins kas sak nepako dirst uz man ka es plurxtu pa daudz un wis apwainoja mus tom un marek un wel te jaunos
9.aprīlis 2008, 22:41 | links
 
nē! nezinu materiāls no kā aukla izgatavota - kaut kā tā!
9.aprīlis 2008, 20:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager