Spole, kats, aukla

Nezinu ko man darīt. Vakar nopirku jaunu un savu pirmo spininga kātu. Šodien gāju to iemēģināt. Pēc kādas pusstundas galā pieķērās kautkas liels. Lēnām vilku ārā. Kādas 3 minūtes kausēju kausēju, bet tad plīkš. Spice starp otro un trešo riņķi pārplīsa, un zivs arī norāvās. Tātad, ko man darīt. Vai ir iespējams piemēram salabot to vai arī ir iespējam iegādāties atsevišķi tikai spices.? :(
8.jūlijs 2010, 12:19 | links
 
ss.lv tur pie mediibas zveja ir luminisceejoshaas kraasas!!!
9.marts 2010, 13:35 | links
 
mani interesē kur var nopirkt tumsā spīdīgu krāsu ?
7.jūnijs 2009, 14:47 | links
 
Kāpēc man nakti jārokas pa netu,ja kas SIC riņķi ir ar izmēriem no 5.5-50mm ar iekšējo diametra ieliktņiem,nianses vēlāk,bet cenas ar labas=~50$ komplekti.
7.jūnijs 2009, 10:56 | links
 
Droši vien atkal visu nakti rakājies pa netu, kamēr atradi.
:DD
7.jūnijs 2009, 09:50 | links
 
Viepli;paskaties kādi riņķi ir normāliem kātiem

un zivs arī laba
7.jūnijs 2009, 07:03 | links
 
Kas to uzlīmējis?G. Loomis. St. Croix ,vēl nav skaidrs!
6.jūnijs 2009, 22:18 | links
 
Shimano un Daiwa vispār lašaras :D
6.jūnijs 2009, 22:03 | links
 
Labi, āķi, beidzm te ņemties. :DDD Tu tikai neaizmirsti uzrakstīt G. Loomis. St. Croix un pārējiem nejēgām, ka viņiem nav ne jausmas, kādam ir jābūt riktīgam pirmajam riņķim.
:)
6.jūnijs 2009, 21:39 | links
 
vieplis;tagad jau tās diegu spoles ir tikai pārsvarā~12mm diametrā.Riņķi jau uztaisīt pārāk lielu mākslu nevajag,grūtāk jau pie kāta piedabūt-lai dizainu nesabojātu.A vot materiāla jau laba nav pa rokai,tas bija .kad zavods bija dzīvs,tad sagādnieki pa spirtu visu dabūja no Krievijas šurp.
6.jūnijs 2009, 20:58 | links
 
emshiks1.parasti jau tautā saka-kas der visam neder nekam.bet ja tomēr,tad jābūt līdzi ari spolei ar rezerves kaseti kurai cita izmēra aukla uztīta.nemētāsi tak visus mānekļus tik ar piem 0.18 aukliņu.jo laita vai superlaita spicītei jau prasīsies tievāka.mētāsi tak mazākus mānekļus.
6.jūnijs 2009, 10:48 | links
 
http://www.esmashop.lv/lv/katalogs/get/shopcat/44/shopprod/187/

paskataas kas sis pa spini ar mainaamaam spiceem tā kā fiderim tikai sis ir spinis liekas ka labs un ienaaca doma iegadaaties
6.jūnijs 2009, 10:37 | links
 
Āķi, man beidzot pieleca. Došos uz bodi piemeklēt foreļu spinim spoli ar kaseti kā diegspolīti. Jeb mož tu man to pirmo riņķi uzmeistarosi? Diametrs varētu būt kā 0.33 alus pudelei.
:)))
6.jūnijs 2009, 10:05 | links
 
Man šitās auklas ar milzīgiem testiem kaut kā nepatīk, kā uzsien mezglu tā pļukšķ ....
6.jūnijs 2009, 08:37 | links
 
Jaxon XT - PRO Premium 0,18mm monofilā

Spoles garums (m): 150
Diametrs (mm): 0,18mm
Pārrāvuma slodze (kg): 6
izskatās pavisam laba, LVL 3,00,ieskaitot 21 % nodokli,
+piegāde
6.jūnijs 2009, 08:25 | links
 
Biju es paņēmis uz jūru to Ņevas spoli, pa gaismu vēl nekas, bet problēmas pa tumsu sākās un nepatīk man ka katrs metiens stipri japiedomā ....Tomēr jāsaka ka buti izstiept ārā var bez īpašas pretestības . Uz dzīvo droši vien ka labi šādu spoli, vismaz kādreiz neko citu nemaz nevajadzēja man .
6.jūnijs 2009, 08:05 | links
 
Es uz līdakām ar dzīvo tikai ar ŅEVU strādāju,nepatīk to bremzi regulēt bezinercenei,a īkšķis automātiski strādā.
6.jūnijs 2009, 07:58 | links
 
Liepājā, vienā bodē veco Ņevas spoli origināliepakojumā, man piedāvāja pat par 17 ls ...
Fāterim vēl šitādi brūnumi (par bildi) vēl tagad uz vienu otru copeni stāv ...
6.jūnijs 2009, 07:48 | links
 
viepli;Man nekas nav jāpēta,tas jau gadus 30atpakaļ viss tika izmēģināts uz paša pleciem.Tad daudz kātu nāca bez riņķiem un pašam vajadzēja meistarot uzlabot.Ja bija riņķi,tad tādi mēsli,ka pirmajos metienos grūti dabūto ABULONU pa ezi sataisīja.Jā-ārzemēs jau bija-vai tad mirstīgais varēja dabūt?
6.jūnijs 2009, 05:30 | links
 
āķi, es vnk esmu sajūsmā par tavu zinātniski pētniecisko darbu par spoles ārējo diametru un kāta pirmo riņki. Super! Gaidu turpinājumu.
:DDD
5.jūnijs 2009, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager