Spole, kats, aukla

Gandrīz apjuku,molotok.ru pārdod spoli;

Delfīns 4=16.19$
5.jūnijs 2009, 21:51 | links
 
kilka;
Tā viņš ir:Tur jau viss izrēķināts-attālums starp spoli un pirmo riņķi jau nosaka šī riņķa diametra samazināšanos.Teiksim kasetes ārējais diam.ir ~45mm,tad riņķis jau pēc kādiem `0.6m būs ar iekšējo tikai~25mm.Neteikšu,kad ideāli.tie riņķi jau nav metienam vajadzīgi-pietiek spicei,riņķi jau tikai sadala vienmērīgi spēku uz kātu.Tur vesela aprēķinu kaudze katram kāta garumam,resnumam,materiālam,testa lielumam untt.
4.jūnijs 2009, 13:47 | links
 
kilkai
Has read I will agree
4.jūnijs 2009, 13:16 | links
 
Aakki - parādi man dzīvē kaut vienu kātu, kam pirmais gredzens lielāks par, teiksim, 2500 spoles (vienas no visizplatītākajām) kaseti ;)))
4.jūnijs 2009, 12:33 | links
 
Bums - pac raksti muļķības ;)
Nejauc sporta veidu "kastings" ar kastinga kātiem ;)))
Pēc definīcijas kastinga kāts ir tieši tāds, kā es rakstīju: "a fishing rod, generally 4–8 ft. (1.2–2.4 m) long, for casting bait or lures with a reel mounted near the handle that enables the thumb or finger to control the line during a cast, including rods used for bait casting and spinning."
Un paskaties jebkura ražotāja piedāvājumos ;)
Vairāk gan USA lieto šos izstrādājumus un terminus!
4.jūnijs 2009, 12:31 | links
 
Strādājot ar bezinerces spoli,pirmajam(lielajam) riņķa diametram ir jābūt mazliet lielākam nekā kasetes ārējam diametram.Uzliksi liela izmēra spoli un iemetieni nebūs vairs tie.
4.jūnijs 2009, 11:03 | links
 
nu ja zinu, ka lietderigas, bet man kkaa nesanaak, tas iemetiens diez ko tals, turklaat medz arii sapinkeeties..
iespejams, ka nebiju noregulejis to spoli vairs neatceros, bus japamegina atkal..
4.jūnijs 2009, 10:43 | links
 
Kapēc? multene ir laba tikai tā ir jāpieregulē uz katru vizuli.Piekar vizuli un noregulē bremzi tā lai vizulis ar savu svaru lēni attin saru no spoles un tad uz priekšu ar īkšķi tikai jāpiekoriģē.Vēl multenes ir pielietojamas pludinot ,velcējot,copējot ar daunrīgeri tās vienkārši ir neaizstājamas. :))
4.jūnijs 2009, 10:37 | links
 
skaidrs.. paldies tev, tatad bus janem spininga, jo ar multi veel neesmu iemaaciijies straadaat, maajaas staav viena, bet paris reizes tik esmu meginajis, nekas labs nesanaaca..
4.jūnijs 2009, 10:29 | links
 
Man personīgi ir neparocīgi lietot bezinerceni uz multi kāta un efekta arī nebūs jo pirmais /no spoles/skatoties riņķis ir maza diametra un tas stingri bremzēs auklu metot ar bezinerces spoli .ļoti labos kātos šis lielais riņķis ir pat ar trīsstūra formu lai mazinātu auklas petestību.Tātad katram kātam jālieto sava spole.Nu bet ja grib var jau ar kaltu zupu maisīt tikai noprovēt grūti.:)))
4.jūnijs 2009, 10:26 | links
 
nu jaa keksis vinam ir, bet vai tas trauceetu lietot bezinerci?
to bums
par brinumu cenas ir vienadas. nu principaa es saprotu, ka castinga kats paredzeets talam iemetienam, bet vai tam ir kadi minusi salidzinajuma ar parasto spini, zivi tak ta pat var izvilkt!
4.jūnijs 2009, 10:11 | links
 
Muļķības Casting tas ir sporta veids kurā var izmantot dažādus kātus un spoles atšķirība tā ka casinga kāti būs precīzāk izsvaroti un pēc savas būtības tiem jābūt dārgākiem par spinera kātiem Catingā gan ar multi gan ar bezinerci
http://en.wikipedia.org/wiki/Casting_(fishing)
4.jūnijs 2009, 09:48 | links
 
Kastinga kāti ir ar to ķeksi, jo domāti lietot ar mulļķikiem-ziepenēm (kastinga soplēm), šajā sakarā kātam arī mazie gredzeni.
4.jūnijs 2009, 09:35 | links
 
Diezgan mulkigs jautajums, bet tomer!
Kada atskiriba varetu but kastinga un spininga katam ,ja abu katu garumi, testi un akcija ir vienada?
konkreti domaju par Daiwa- procast katiem..
4.jūnijs 2009, 01:13 | links
 
Sapals.pamēģini noņemt visas šeibas zem kasetes,varbūt meistars ir uzlicis par daudz ?un mēģini gan jau ,ka ies....
3.jūnijs 2009, 14:22 | links
 
Viens veikals ar samērā labām cenām;
udochki.net
3.jūnijs 2009, 13:43 | links
 
kādas atsauksmes par Rapala titanium pīto auklu?
1.jūnijs 2009, 22:01 | links
 
ar kaadiem karpu kaatiem juus straadaajat?
tieshi cm un lbs(gr)?3lbs nebus par cietu?
30.maijs 2009, 19:12 | links
 
Tā nu paša spēkiem pēc aprakstiem un bildēm, saregulēju spoli pieliekot vienu šeibu zem rotora. Jāsaka, ka nebez grūtībām, bet rezultātā aukla pēc uztīšanas konusu neveidoja :) zuper!
23.maijs 2009, 11:47 | links
 
Paldies, par info veči! Par tām šeibām kko dzirdējis biju, bet tāda īsta skaidrības nebija, nerunājot jau par konstrukcijas īpatnībām ar priekšējo un aizmugurējo bremzi.
22.maijs 2009, 13:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager