Spole, kats, aukla

Es taču jau rakstīju, ka gadījumā ar aizmugures bremzi, šajobītes jāliek zem rotora ;) Un kā vienā, tā otrā gadījumā var regulēt ar šaibām. Lasi tik uzmanīgāk ;) Un diskusija kopumā bija visnotaļ auglīga. Būs jau labi ;)
P.S. Bildes Sapalam noderēs!
22.maijs 2009, 12:43 | links
 
Bums - pirmkārt ar aizmugurējo bremzi kā reize tā regulē, nemāni cilvēku. Otrkārt - meistars nevar būt neuzlicis tās, ja tāpat jau konuss ir uz apakšu, tikai nost jāņem ;)
Kurš te ko māna paņem spoli rokās apskaties un tad raksti
22.maijs 2009, 12:35 | links
 
lai beigtu šo neauglīgo diskusiju ieliku bildes pie copes loriņiem Atgādinu vēlreiz ,ka spolei ar pr .premzi nevajag neko ārdīt un jaukt.jānoņem tikai kasete.Spolei ar aizmugures premzi jānem nost rotors /sara uztinējs /un tas jau ir drucciņ sarežģītāk.
22.maijs 2009, 12:00 | links
 
=>Bums Šajā gadījumā paplāksnes liek zem rotora. Kā reize jāpieliek klāt, ja konuss ir apakšā. Problēma tik var būt atrast piemērotas paplāksnes. Un Amerika šeit nav nekāda ;)
22.maijs 2009, 11:47 | links
 
kilga
Nu tad noņem spolei ar ,pakaļējo bremzi,kaseti un parādi man kur ir tā šeibas Es spoles remontēju jau 20 gadus Un netaisi te ameriku
22.maijs 2009, 11:18 | links
 
Bums - pirmkārt ar aizmugurējo bremzi kā reize tā regulē, nemāni cilvēku. Otrkārt - meistars nevar būt neuzlicis tās, ja tāpat jau konuss ir uz apakšu, tikai nost jāņem ;)
22.maijs 2009, 11:14 | links
 
Nu noņem kaseti un paskaties, kādas šeibas tur ir saliktas uz ass, ja apakšpusē tin vairāk auklas, tad kasete uz augšu ir palikta ...
22.maijs 2009, 11:10 | links
 
tas ir sarežģītāk jāiejaucas konstrukcijā labāk nes pie meistera
22.maijs 2009, 11:09 | links
 
hmmm, tā spole ir ar aizmugurējo bremzi, kā tad tās regulē?
22.maijs 2009, 11:05 | links
 
uz spoles ass ir šeibītes kuras domātas šim nolūkam pieliekot šeibīti auklas konuss ir uz spoles aizmuguri noņēmot tas veidojas uz spoles priekšu.Ja nav šo starpliku/šeibīšu/tās jāņem no kādas citas jau nokalpojušas spoles vai nu jāizgatavo pašam.Es domāju ,ka remonta rezultātā meisters tās nav uzlicis.
Piebilde , ši regulēšana ir domāta spolēm ar priekšējo bremzi.Ar aizmugurējo bremzi regule ir savādāka
22.maijs 2009, 11:01 | links
 
Jānosēdina kasete.Ja zem kasetes nav ctarpliku ko var noņem(atrodas uz ass),nes atpakaļ.
22.maijs 2009, 11:00 | links
 
Varbūt vajag nest atpakaļ uz servisu? Zem uzgriežņa paliekot paplāksnes spole stāvēs augstāk un konuss uz leju palielināsies, paņemot nost - palielināsies uz augšu - ja vien ir ko paņemt nost. Ne visām spolēm tādas ir.
22.maijs 2009, 10:56 | links
 
tas nu ir skaidrs, ka kaut ko tur, nepavelti tas ir nofiksēts ar vēlvienu mazāku skrūvi. Iespējams tā kasete jāuzsēdina dziļāk uz ass, jo sajūta, ka kasete stāv augstāk nekā vajaga attiecībā pret uztinējrullīti. Laikam nāksies "metodom naučonovo tika" ekperimentēt...
22.maijs 2009, 10:51 | links
 
Tas uzgrieznis visu augšdalu tur.Tas tur nav pie vainas.
22.maijs 2009, 10:41 | links
 
Man te tāds jautājiens radies, bezinercene pēc "kapitālā remonta" servisā auklu uz kasetes uztin ar palielu konusu, kur resnākā daļa ir uz leju, bet augšpusē patukš :(((. Kā to var atregulēt? tas uzgrieznis zem kasetes jāgriež vai kā?
22.maijs 2009, 10:24 | links
 
viss atkarīgs no tā,cik liela ir saprāta cena:)
17.maijs 2009, 22:59 | links
 
Kādu spoli lai pērk spiningam? iesakat kaut ko,bet saprāta cenās! )))
17.maijs 2009, 22:53 | links
 
Otrdin būšu Rīgā visu dienu tad jāpameklē būs kautkur...
17.maijs 2009, 19:33 | links
 
jaa.tas riigaa.
17.maijs 2009, 19:03 | links
 
Nu Liepājā gan neesmu pamanījis
17.maijs 2009, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager