Mans makšķerēšanas inventārs

Un saakam runat par termosiem :D

Kaats : 7 Ls test : laikam 100 g - uz akciju panjemu !

Spole : Rimi - pa 5.60 Ls

Zilka - 0.45 - 1.20 Ls

Manekli : 3 gumijas zivtinjas un karote !
12.aprīlis 2010, 17:49 | links
 
www.ieskaties.lv Viss ko Pielikt pie acs :)
12.aprīlis 2010, 17:09 | links
 
Labākie un lētākie termosi netā - 2twins.lv, tiešām iesaku.
5.augusts 2009, 13:23 | links
 
 
Zommer var arī atrast mazākas bet ja godīgi tad labāk meklēt netaa jo canas ļoti atšķiras
Vēl variants pameklēt Google
15.februāris 2009, 21:57 | links
 
Ebay militārie ir ļoti labās cenās, tik tās somas biški pa lielu, ap 60-70 l, a man gribas 30-35 :(
15.februāris 2009, 21:42 | links
 
ir Rīgā uz Kr.Barona ielas tāds veikals Zommer netālu no Barona centra unz centra pusi.vari pamekleet tur .Bet ja kas tas ir militārais veikals
15.februāris 2009, 21:40 | links
 
ja nu8 vieniigi militāro
15.februāris 2009, 21:38 | links
 
 
Tur nu Tev taisnība,jāturas pie pārbaudītām vērtībām jo visam kas rakstīts ticēt nudien nevar...
23.novembris 2008, 11:10 | links
 
es loti labi zinu ka ir darboties ar augstakas klases inventaru nav svesas izjutas kad ar 01auklinu nakas cinities ar 2kg lidaku un iziet ka uzvaretajam tai pasa laika ar plasi izreklametu auklu 012esmu pakasis uz pusi mazakas zivis ta ka nakas ticet tikai tam lietam ko pats esi parbaudijis
23.novembris 2008, 10:29 | links
 
PAREIZI.....jo baudījumā jau visa sāls nevis loma lielumā
22.novembris 2008, 22:01 | links
 
Valdi viss ir pareizi ,jo tad kad Tu pa visām malām meklēji to delfīnu vai to pašu Nevu ar gultņiem tam laikam tie rīki bija topā .Kāpēc neķeri ar zirga astriem bet meklēji Kļinku.Tāpēc ka gribēji to prieku izbaudī ar baudu !!!!:)))))
22.novembris 2008, 21:59 | links
 
Guntai;

ES domāju ka šeit nav runa par zīmēšanos, pats esmu sācis ar pašgatavotu kadiķa kātiņu un visprostāko inerceni kādu nu 70 tajos varēja nopirktgan gan 80 jos alumīnija kātiņu ar delfīnu un šobrīd jau tikai karbon kātiem stādāju un labām spolēm un ne jau no tā ir rezultāts bet gan copes baudījums jo ar labiem instumentiem vienkārši ir patīkami strādāt , es saprotu ka visi nevar to atļauties bet tamdēļ jau nevajag labas lietas nicināt
22.novembris 2008, 21:51 | links
 
nekraso tapec ka ogle tagat tik pat liels defecits ka krievu laikos desa un jo sudigaka firma jo lielaka reklama labai precei reklama nav vajadziga tas ta ne pa temu
22.novembris 2008, 20:28 | links
 
tas jau ir cits stāsts .Parasti cilvēki kuri brauc copē 1 reiz gadā uz Jāņiem nav vajadzīgi nu nekādi štrumi lazdas kāts un uz priekšu. Manas domas ja jau šajā bezdeficīta laikā nevar sakārot savus copes piederumus tad tā nu ir nolaidība vai arī nevēlēšanās nodarboties ar copi profesionāli/ ar šo domāju ka pirmais rīks kurš būtu vajadzīgs tās ir smadzenes
22.novembris 2008, 19:46 | links
 
nez kapēc meičas nekrāso acis ar ogli bet pērk firmas/un labas firmas/ tušas
22.novembris 2008, 19:40 | links
 
es neesmu pret kvalitativiem instrumentiem man pasam tadi ir tacu lai tadus laistu darba nepietiek ar biezu maku un cala smadzenem
22.novembris 2008, 19:39 | links
 
jebkurš cilvēks centīsies ar laiku iegādāties labus instrumentus /nav runa tikai par copi/ Tie štrumi nav domāti plātīšanai tie ir domāti kvalitatīva darba veikšanai.Ja tu negribi strādāt ar teicamiem štrumiem tā ir tava izvēle manis pēc kau ar ciri cērt āliņģus
22.novembris 2008, 19:34 | links
 
Gunta tu laikam neesi baudijusi labus aparātu. Un ar tiem tirgus jūkošajiem sūdiem sāp tikai rokas.
22.novembris 2008, 19:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager