Paštaisītie mānekļi

Metodes, materiāli, pieredzes apmaiņa!!!
šeit ir rakstīts kā nedrīkst darīt lai nerastos el potenciāls ,bet mums viņš ir vajadzīgs tāpēc vajag darīt visu otrādi :DD
14.janvāris 2012, 00:15 | links
 
ES domāju ka ar magn lauku nebūs tolks Tad jau labāk piekar skaļruņa magnētu un dragā Nebūs zivis vismaz naglas sameklēsi :DD Svarīgākais tomēr būs el potenciāls -koroče mini batarejka :DD
14.janvāris 2012, 00:17 | links
 
3 пара:
1) Цинк и его сплавы
2) Медь и её сплавы, серебро,
Es domāju ka šis būs vispiemērotākais Kan krāsas ziņā gan piejamībā
14.janvāris 2012, 00:19 | links
 
http://fish-hunters.ru/fishing/fishingtechnology/925-kak-usilit-elektropotencial-blesny.html
šeit ir labi aprakstīts tieši par vizuļiem
14.janvāris 2012, 00:21 | links
 
 
Bumsi , man beidzās draugs .
14.janvāris 2012, 00:24 | links
 
Tā tiešā sapratnē to lauku var iztulkot-iemet magnētu!Mums vajag to lauku(labi tas arī ir potenciāls),kurš ir diviem magnētiem tuvinoties-vēl nesaskaroties.Tas tā prasti skaidrojot!
14.janvāris 2012, 00:25 | links
 
Viņš ieliek to adresi kura jau man stāvēja priekšā!
14.janvāris 2012, 00:26 | links
 
Bums,
Lielais paldies par info! :) Pastudēšu ! Patīk izzināt noderīgo !
14.janvāris 2012, 23:11 | links
 
 
Klausaties, māsteri, kādu laku jūs izmantojat bleķu pārklāšanai?
Zinu viedokli par to, ka bleķim nav jāspīd kā kaķa p@u+13m, bet man patīk, ka spīd :)
Izmēģinājis esmu viskautko - galīgi nesanāk kā veikalā pirktie, kuriem laka un zem tās spīdums turas gadiem. Vislaiku jāpucē, kā pusaudzim paši zinat ko. :)

-d.
15.janvāris 2012, 00:04 | links
 
CopesLietas.lv
Pēc šamā spriežot,varš+misiņš arī būtu tīri ok
15.janvāris 2012, 00:54 | links
 
Galvaniskais pāris
15.janvāris 2012, 00:56 | links
 
no kada matejasla tad jalej tie vobleri formu ka uztaisit man ir skaidr bet nezinu kas par materjalu ieksa jaleij...
15.janvāris 2012, 01:12 | links
 
es biju domajis no kada materjala...
15.janvāris 2012, 01:16 | links
 
Tur ir iekšā jālej šitajs materjāls:

[url]http://www.moldputty.com/products.cfm/url]
15.janvāris 2012, 01:27 | links
 
ops.

http://www.moldputty.com/products.cfm
15.janvāris 2012, 01:27 | links
 
Kungi, esat piesardzīgi,nepiedāvājiet apskatei inficētus failus.Tas raiham,āķim:(((
15.janvāris 2012, 10:16 | links
 
Man neliek mieru tas galvaniskais pāris-kaut kas tur nav tā,kā vajag-lai starp metāliem veidotos strāva,tad taču tie nedrīkst savā starpā saskarties-vai ne tā?! Tādā gadījumā arī kniedēšana neder,savienojošie riņķīši-arī neder. Vai arī es kļūdos? Bet diez vai-ja metāli "iet uz īso",tad nekādai elektrībai tur nevajadzētu būt.
15.janvāris 2012, 13:51 | links
 
Tāpēc jau tie mānekļi tiek līmēti no divām daļām.Viena daļa mazākā,un lielākajā caurumi.Tādi mānekļi ar savu lauku dod panākumus tikai zivs tuvumā.Mūsu gadījumā vertikālā mānīšanā.Lauks ir tikai daži miliampēri,un metrus piecus teiksim no zivs,šis māneklis jau ir kā parasts(salodēts). Spiningošanā nav efekta,tur taisa savādākus,jākrata kūtram asarim pie deguna!!DD
15.janvāris 2012, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager