Laika apstākļi

Ja dažas dienas sola ap 20*C ,tad tas jau ir nopietns karstums! :)))
14.maijs 2015, 22:53 | links
 
Ja dažas dienas sola ap 20*C ,tad tas jau ir nopietns karstums! :)))

aakkis, 14.maijs 2015, 22:53


Tā es arī domāju, kad šajās dienās izeju ārā :)
14.maijs 2015, 23:22 | links
 
Pirmie maijvaboļi lidinājās pirms pāris dienām. Tagad ja uznaks lietus un kļus silts kā solīts,,tā būs " bumbvedēju vakari" klāt.
Bet bezvēju sola dažas dienas, vīri varēs maukt vējenēs :)
16.maijs 2015, 11:21 | links
 
Sveiki,

Vai kāds var mani paskaidrot Windguru laika prognozi.
Viss normāli, atrodu sev interesējošo ezeru, uzlieku m/s un skatos. Bet īsti nesaprotu, kurš tad ir īstais vēja rādījums.
Jo pirmajā sadāļā sestdienā 9:00 rāda 3.1 un brāzmās 4.8, bet nedaudz zemāk rāda, ka tajā pašā dienā un tajā pašā laikā ir 4 un brāzmās 7.7

Kurš tad īsti ir jāskatās?
http://www.windguru.cz/lv/index.php?sc=6449

Vai kāds var paskaidrot?
16.maijs 2015, 11:45 | links
 
Sveiki,

Vai kāds var mani paskaidrot Windguru laika prognozi.
Viss normāli, atrodu sev interesējošo ezeru, uzlieku m/s un skatos. Bet īsti nesaprotu, kurš tad ir īstais vēja rādījums.
Jo pirmajā sadāļā sestdienā 9:00 rāda 3.1 un brāzmās 4.8, bet nedaudz zemāk rāda, ka tajā pašā dienā un tajā pašā laikā ir 4 un brāzmās 7.7




Kurš tad īsti ir jāskatās?
http://www.windguru.cz/lv/index.php?sc=6449

Vai kāds var paskaidrot?

Gkirsis, 16.maijs 2015, 11:45


Tur ir tabulas ar dažādu izšķirtspēju, viena uz 27.km bet otra smalkāka uz 9.km. Pati augšējā ir visu pasauli aptveroša uz ilgāku laiku un mazāk precīza. Abas apakšējās ir uz īsāku laika periodu un precizākas.
16.maijs 2015, 12:22 | links
 
Sveiki,

Vai kāds var mani paskaidrot Windguru laika prognozi.
Viss normāli, atrodu sev interesējošo ezeru, uzlieku m/s un skatos. Bet īsti nesaprotu, kurš tad ir īstais vēja rādījums.
Jo pirmajā sadāļā sestdienā 9:00 rāda 3.1 un brāzmās 4.8, bet nedaudz zemāk rāda, ka tajā pašā dienā un tajā pašā laikā ir 4 un brāzmās 7.7




Kurš tad īsti ir jāskatās?
http://www.windguru.cz/lv/index.php?sc=6449

Vai kāds var paskaidrot?

Gkirsis, 16.maijs 2015, 11:45

Tur ir tabulas ar dažādu izšķirtspēju, viena uz 27.km bet otra smalkāka uz 9.km. Pati augšējā ir visu pasauli aptveroša uz ilgāku laiku un mazāk precīza. Abas apakšējās ir uz īsāku laika periodu un precizākas.

kutis, 16.maijs 2015, 12:22



Super, liels paldies!
16.maijs 2015, 12:27 | links
 
Apkures sezona vēl nav galā :)
Ūdens ezerā tikai +9. Pie paša krasta manāmas mazas mazas zaļas zālītes :) Ja tā turpināsies, brekši nārstos tik uz Jāņiem :))
19.maijs 2015, 21:11 | links
 
Dzheki braukaja uz velci ar eholoti - udens temp. 12 graadi. Un cik man bija informacija tad plakanais pa kadam jau saaka paraadiities krasta zonaa.. Andzhus, Tu jau galigos ziemeljos, a tur aaaaukstiiii DDDD
19.maijs 2015, 21:55 | links
 
Apkures sezona vēl nav galā :)
Ūdens ezerā tikai +9. Pie paša krasta manāmas mazas mazas zaļas zālītes :) Ja tā turpināsies, brekši nārstos tik uz Jāņiem :))
andzus69, 19.maijs 2015, 21:11

Sagribējušies....līdz Lieldienām no ledus vilkāt brekšus,un tagad uz reiz gribat vaļējā ūdenī vilkt!:D Manā pusē jau arī ūdenim tikai +10*C,pat odi nekož un krāsns tāpat jākurina,tikai retu vakaru neiekurinu.Malkas patēriņš lielāks kā kārtīgā ziemā.Kaut kāds siltums jau spiežas no dienvidu puses uz Latviju.Tikai tie R;RZ;Z vēji visu laiku ņem virsroku un noteikti siltāks paliks pirmās dekādes beigās jūnijā.Kurzemei jau tā ir: Kāda ziema -tāda vasara,nav ziemas-nav vasaras kārtīgas!
19.maijs 2015, 21:57 | links
 
Tiko apskatījos ko sola,...ar jauno nedēļu bļausiet ka nav ko elpot!! Man jau viņiem ticība maza,nepaies pāris dienas,ka visu izmainīs!
19.maijs 2015, 22:02 | links
 
Es nekuru krāsni, paņemu trešo segu un po.
Ap 10. vakarā ievelies istabā, ko tad vairs kurināsi. Mazu bērnu nav, pats var paciest.
19.maijs 2015, 22:34 | links
 
Tiko apskatījos ko sola,...ar jauno nedēļu bļausiet ka nav ko elpot!! Man jau viņiem ticība maza,nepaies pāris dienas,ka visu izmainīs!

aakkis, 19.maijs 2015, 22:02

Tad būs tie Viļa Bukša solītie negaisi, kas pārpludināšot upes.
19.maijs 2015, 22:35 | links
 
Tiko apskatījos ko sola,...ar jauno nedēļu bļausiet ka nav ko elpot!! Man jau viņiem ticība maza,nepaies pāris dienas,ka visu izmainīs!

aakkis, 19.maijs 2015, 22:02
Tad būs tie Viļa Bukša solītie negaisi, kas pārpludināšot upes.
Domaataajs, 19.maijs 2015, 22:35

Nezinu kurā pusē tas Vilis mīt,bet pa Latgales pusi lietus šodien ies pāri stiprs.Bet kā jau rakstīju iepriekš,..Kurzemei maijā kārtīgs siltums (virs +20*C dienā) nespīd!! Uz kādām stundām varbūt kādu dienu -tas neskaitās.Pazudīs jūras vēji,būs siltums!
21.maijs 2015, 08:14 | links
 
Sveiki, vēlējos pajautāt, vai kut kur netā vispār ir sakarīgas prognozes pieejamas. GISmeteo nepiedāvāt, vispār kaut kādu sviestu rāda - brīvdienas sola siltu, a šie ventspilī vairāk pa 10 grādiem nerāda pat dienas vidū.
21.maijs 2015, 10:56 | links
 
Sveiki, vēlējos pajautāt, vai kut kur netā vispār ir sakarīgas prognozes pieejamas. GISmeteo nepiedāvāt, vispār kaut kādu sviestu rāda - brīvdienas sola siltu, a šie ventspilī vairāk pa 10 grādiem nerāda pat dienas vidū.

ivog, 21.maijs 2015, 10:56



Pa manam windguru.cz ir vis jedzigakais, tapat ari var skatities meteo.lv
21.maijs 2015, 11:09 | links
 
Nokrišņu prognozei ideāli- Meteosapnis.lv
Velc animāciju un skaties kur un cik daudz līs.
21.maijs 2015, 11:35 | links
 
Paga, sanāk ka sestdien kurzemē būs vētra??? Un no solītajiem 20 grādiem ne smakas??? Tas pēc windguru...
21.maijs 2015, 13:05 | links
 
Paga, sanāk ka sestdien kurzemē būs vētra??? Un no solītajiem 20 grādiem ne smakas??? Tas pēc windguru...

ivog, 21.maijs 2015, 13:05


Windguru precīza ir tikai maksas versija, labāk skaties norvēģus tie ir sakarīgāki.
21.maijs 2015, 13:11 | links
 
Šovakar "bumbvedēju vakars"sācies, bet vēl nav daudz to bumbvedēju maijvaboļu izskatā.
22.maijs 2015, 23:05 | links
 
Vai tad tas ir silts laiks? Kādu labu līņu copi var pie tāda sagaidīt! Rīti /vakari auksti,tik vien ir kā dienas vidū `~18*C un tad daudz dienās pat tie nav.
24.maijs 2015, 18:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager