Laika apstākļi

Vēl viena laba ziņa ; zivju slāpšana šoziem nav paredzama .
4.janvāris 2014, 09:29 | links
 
ir arī labā ziņa- būs lēti bori.:))
3.janvāris 2014, 21:03 | links
 
Tā varētu būt, copes bodēm iespējams, kārtējais aplauziens, poļu tārpiem atkal cenas pacels!?
3.janvāris 2014, 20:44 | links
 
 
Diemžē izskatās, ka Zemgalē un Kurzemē šoziem uz ledus neuzkāpsim :(
Es nečīkstu, es stādu fakta priekšā!!! :)

ledus, 1.janvāris 2014, 18:43

tā tik vēl trūka, kurš tad grib tev kāpt virsū :D:D

zhivs, 2.janvāris 2014, 13:02

Es jau zināju ka šo kāds uzrakstīs :D
2.janvāris 2014, 21:30 | links
 
Diemžē izskatās, ka Zemgalē un Kurzemē šoziem uz ledus neuzkāpsim :(
Es nečīkstu, es stādu fakta priekšā!!! :)

ledus, 1.janvāris 2014, 18:43


tā tik vēl trūka, kurš tad grib tev kāpt virsū :D:D
2.janvāris 2014, 13:02 | links
 
Nu ja, tas rūķis jau laikam tāpēc man jaunu ziemas copeni tāpēc neatnesa, ka vajadzēs turpināt sezonu ar garo kātu :DDDDD
2.janvāris 2014, 10:51 | links
 
Būs jau lāb. Visu janvāri varēs izcopēties no laivas. :))
1.janvāris 2014, 19:00 | links
 
Diemžē izskatās, ka Zemgalē un Kurzemē šoziem uz ledus neuzkāpsim :(
Es nečīkstu, es stādu fakta priekšā!!! :)
1.janvāris 2014, 18:43 | links
 
Jopcik ar ārā, jau no paša gada sākuma kāds, iespējams, nav sapratis gluži tā, kā cits rakstot ir domājis, tāpēc uzskata, ka jāper iekšā nikns teksts uz rakstītāja pusi... Nu nav tak sliktu laika apstākļu, mēdz būt tikai nepiemērots apģērbs/vieta/ēsma/mērķa zivs/nepareizā kāja izkāpšanai no gultas utt., utml...
P.S. B.D.P.C.L!!!
P.P.S. Visiem priecīgu Jauno gadu, veselību, ne asakas un saticību ar!
1.janvāris 2014, 17:31 | links
 
Tieši tā! Vecīt, Tu visās sadaļās par visu čīksti! Un neesi tāds vienīgais! Tāpēc arī novēlu - beidziet čīkstēt un sāciet darīt, un vienalga vai par to maksā eirikos vai grivnās, ķer uz dzīvo vai ar bleķa vizuli - ja dara, tad sanāk un ir rezultāts, čīkstot nekas labs nevienam nekad nav ticis!

degarzivs, 1.janvāris 2014, 13:43


Žēl ka tā sanācis un esmu piečīkstinājis visas sadaļas ,bet ka neesmu tāds vienīgais patiešām nav mana vaina ,lūdzu atvaino ka nesanāk uzrakstīt kā patiktu Tev jo man tādas dzīves pieredzes nav ,tāpēc ņemšu vērā tavus stingros norādijumus un atstāšu forumu Tev .

kutis, 1.janvāris 2014, 15:14[/quote]
Nu redz, atkal nočīkstēji! Tač varēji mani irst pasūtīt un miers! :D
Lai viss izdodas!
1.janvāris 2014, 15:18 | links
 
:))
'Pirms kko komentēt ieteiktu kādu reizīti aizbraukt līdzi uz copi. Tas protams, ja pēc šādiem tekstiem Kutis gribēs ar tevi kaut vai diskutēt. No viņa tiešām ir ko pamācīties daudziem copmaņiem.Ļoti iespējams ari tev. :)
1.janvāris 2014, 15:17 | links
 
Tieši tā! Vecīt, Tu visās sadaļās par visu čīksti! Un neesi tāds vienīgais! Tāpēc arī novēlu - beidziet čīkstēt un sāciet darīt, un vienalga vai par to maksā eirikos vai grivnās, ķer uz dzīvo vai ar bleķa vizuli - ja dara, tad sanāk un ir rezultāts, čīkstot nekas labs nevienam nekad nav ticis!

degarzivs, 1.janvāris 2014, 13:43[/quote]

Žēl ka tā sanācis un esmu piečīkstinājis visas sadaļas ,bet ka neesmu tāds vienīgais patiešām nav mana vaina ,lūdzu atvaino ka nesanāk uzrakstīt kā patiktu Tev jo man tādas dzīves pieredzes nav ,tāpēc ņemšu vērā tavus stingros norādijumus un atstāšu forumu Tev .
1.janvāris 2014, 15:14 | links
 
Tādiem kā Tev novēlu beigt čīkstēt,kasot kuli, un lasīties strādāt! Pat reizēm riebjas lasīt šitās vaimanas.

degarzivs, 1.janvāris 2014, 11:29






Patiešām brīnišķīgs jaungada novēlējums ,liekas ka no visas sirds...

kutis, 1.janvāris 2014, 11:47[/quote]

Tieši tā! Vecīt, Tu visās sadaļās par visu čīksti! Un neesi tāds vienīgais! Tāpēc arī novēlu - beidziet čīkstēt un sāciet darīt, un vienalga vai par to maksā eirikos vai grivnās, ķer uz dzīvo vai ar bleķa vizuli - ja dara, tad sanāk un ir rezultāts, čīkstot nekas labs nevienam nekad nav ticis!
1.janvāris 2014, 13:43 | links
 
Tādiem kā Tev novēlu beigt čīkstēt,kasot kuli, un lasīties strādāt! Pat reizēm riebjas lasīt šitās vaimanas.

degarzivs, 1.janvāris 2014, 11:29[/quote]





Patiešām brīnišķīgs jaungada novēlējums ,liekas ka no visas sirds...
1.janvāris 2014, 11:47 | links
 
vakar no rīta pēc gismeteo prognozes adrenalīns asinīs pacēlās par jan. prognozi, tagad apskatot gandrīz vai sirdstrieka parāva.

shmiga5, 1.janvāris 2014, 02:22

tā ir kad samainija latu uz jevriku -visi cipari uzreiz savādāki:(

kutis, 1.janvāris 2014, 11:00

Tādiem kā Tev novēlu beigt čīkstēt,kasot kuli, un lasīties strādāt! Pat reizēm riebjas lasīt šitās vaimanas.
1.janvāris 2014, 11:29 | links
 
vakar no rīta pēc gismeteo prognozes adrenalīns asinīs pacēlās par jan. prognozi, tagad apskatot gandrīz vai sirdstrieka parāva.

shmiga5, 1.janvāris 2014, 02:22


tā ir kad samainija latu uz jevriku -visi cipari uzreiz savādāki:(
1.janvāris 2014, 11:00 | links
 
shmiga5 tieši taspat :D
1.janvāris 2014, 02:26 | links
 
vakar no rīta pēc gismeteo prognozes adrenalīns asinīs pacēlās par jan. prognozi, tagad apskatot gandrīz vai sirdstrieka parāva.
1.janvāris 2014, 02:22 | links
 
Kārtējais jaunais skaidrā! -5! Tikko iedomājos cik nocieties esmu, ka pat jaungada naktī par copi
domāju!:D
1.janvāris 2014, 01:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager