Laika apstākļi

Liepājā vētra, jāiet autiņš lūkoties, tālāk no kokiem jāliek :)))))
25.augusts 2010, 19:38 | links
 
Lietus ta pidžina,mežā samērā sauss,bet upe ar katru stundu vairāk pa pļavām iet.Lietu tik klāt sola,laikam būs jālien stāvošos ūdeņos lūkoties.
25.augusts 2010, 15:08 | links
 
AA f**k kas pa krusu,lietu,negaisu
25.augusts 2010, 08:30 | links
 
http://www.foreca.ru/ arī normāla meto lapele.
24.augusts 2010, 21:51 | links
 
windguru no rita radija ka sveetdien buus 26 mm 3/h tgd vakara tikai 2 mm
24.augusts 2010, 21:27 | links
 
zaceps
YR lapu pārtaisījuši,es ir šokā,vecā bij labāk pārskatama
24.augusts 2010, 19:06 | links
 
mirtins...

ta jau windguru arī baigi aizdomīgs - tur pašlaik tuvākās dienās visu zem 8m/s rāda (Saulkrasti). A ja niopietni, tad perfektu saitu diemžēl nav... Precīzākais vienas dienas robežās ir tas pats meteo.lv - kā pataloganatoms, kas visprecīzāk uzstāda diagnozi pēc fakta :)
24.augusts 2010, 16:31 | links
 
šodien pēc sinoptiķu teiktā, pēdējā siltā diena.

Jocīgi, paskatījos albūmu, pagaišgad jau smukus brekšus vilku, a pagaidām nekā.

Pa brīvdienām būs jāeksperimentē, ja tuvā distance atkal nestrādās. Jāizved boja uz dziļuma kanti, metri 30 no krasta, jāsagāž pie bojas paika, turpat uzreiz prezīzi jānomēra dziļums un jāpatrennē ar vagleri. Lai nu kā Septembrim būs jābūt brekšu mēnesim.
24.augusts 2010, 15:56 | links
 
guntarskl - tikai baigi aizdomīgs tas storms. Mūsējie iedeva vētras brīdinājumu, bet stormā viss zem 10m/s :DDD
24.augusts 2010, 15:34 | links
 
Līdz šim labākais ko esmu skatijis ir;- storm.no
Meklētājā jebkuru vietu ieraksti...piem. Kuldiga, vai Ance...da jebkuru vietu. ja nezini vietas nosaukumu, tad uzklikšķina vajadzīgo vietu ar peli.
Koroče, ievērtējiet paši.
Norvēģi šito lieto visbiežāk.
24.augusts 2010, 13:56 | links
 
Vēl ir normāla Norvēģu www.yr.no
24.augusts 2010, 12:31 | links
 
Var paskatīties arī foreca.com vai meteo.lt
Bet kā Copmann atzīmēja - neviens nav pilnīgs.
24.augusts 2010, 11:55 | links
 
Bebr,gismeteo.ru,bet,nu,neviens nav pilnīgs
24.augusts 2010, 11:38 | links
 
pēdējā laikā skatos ka http://www.windguru.cz sāk bik kļūdīties ar laika ziņām. Kur varētu ko jēdzīgāku ielūrēt?
24.augusts 2010, 11:06 | links
 
Man liekas,ka Goldingenā vajadzētu Hesu uzcelt!Tad būtu divas priekšrocības=Abavā vairāk zivju sanāktu un ūdenim būtu kur aizskriet.Tagad tie(Golding.) no augšas gāž lejā,ka Abavas ūdenim nav kur palikt.Baigā kafija+līmenis un visa draza,divas nedēļas atkal garām.Bet svētdien sola lietu-nu labi zivtiņas uz ziemu sanāks augstāk-pārgrupēsies.
20.augusts 2010, 14:44 | links
 
Nu ko, pa div dien nokrities Tempers pa 4 grādi, šorīt izvilku grādīzeri no ūdens 22, vēl šodien padzisīs un kad būs tie 20 ui ku ta būs labi.
20.augusts 2010, 08:59 | links
 
Vēl jau ūdens silts,bet Kuldīgas-Skrundas mežos,gailenes var smalkstīt ar uztveramo tīkliņu!A čības var atstāt kājās,kā jau teicu,ūdens silts!
;)
19.augusts 2010, 15:04 | links
 
man zanderi veel saldeetavaa, taakaa gribas breksi :)
19.augusts 2010, 14:52 | links
 
Nezinu,kā citur ar zemes mitrumu,bet nekāds jau manā pusē nav.Vakar biju bekas lauzt,staigā kaut ar čībām.Kaut gan pirmdienas vakarā un naktī labi salija.Upē jau līmenis kāp,tas uz nokaltušās zemes rēķina.Tai vajag laiku,lai atmirktu un ņemtu to slapjumu pretī.Tagad jau īstais sēņu lietus,sāk piestāt,būs jāpalūr ko zivis upē dara.
19.augusts 2010, 14:40 | links
 
Ziviniek, a es priecājos un smaidu, jo tikšu beidzot pie brekšiem :))
19.augusts 2010, 14:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager