Kāda būs šī ziema???

nu taada cope man galiiiiiiigi nepatik pa ziemu!
4.oktobris 2008, 22:25 | links
 
a tu Aigar kādreiz ziemā esi izjutis riktīgu kļovu!? domāju kad trāpītu uz tādu tad saslimtu arī ar ziemas copi!
man pašam tā bija .....domāju tā pat kā tu ,NEPATĪK, čomam gan ilgi nācās mani pierunāt, bet kad pierunāja un aizgāju uz stintīm tā tagad vairs nevaru sagaidīt ziemu!!!!!! :):):)
5.oktobris 2008, 08:04 | links
 
nu laikam jau bet man toc nepatik sedet liela sala uz vietas un neko nedait tikai salt un baidities ka neielust jo ledus ir kadi 5-7cm :D
5.oktobris 2008, 09:03 | links
 
Man ziemas cope pat patīk labāk kā vasara! Rudens līdakas mani vispār neinteresē - nespiningoju. Nav man ticības tam bleķim, plastmasai, kokam, gumijai vai vēl kādam citam materiālam. Bet ziemā viss ezers tavs - me Tev laivu vajag, neko. Ej kur acis rāda! Un ziemā 1 kg breksi pacelt ir daudz lielāks kaifs nekā vasarā!
5.oktobris 2008, 17:52 | links
 
gribeetos redzeet Aigar kaa tu ieluustu 5-7cm uz pirmaa ledus ar savu svaru :D ja man paari pa 90 un uz 4cm nemaz neseezas ledus...
5.oktobris 2008, 20:21 | links
 
nopietni?
bet ka mes pagaisgad pa vinju staigajam vins visu laiku krakskeja un paradijas daudz plaisas!
5.oktobris 2008, 20:28 | links
 
tas nav nekas uz pirmaa ledus neparasts! droshi vien ka ledus vienkaarshi seedaas! ja pa plaisaam pamatiigi saak spiest uudeni augshaa ta gan jaalasaas nost!
5.oktobris 2008, 20:36 | links
 
mja tomēr esxtrēmists ;)))) nu es jau ar gribu uz ledus, tik bik pagaidīšu kamēr viņš nostabilizējas, un tad gan
5.oktobris 2008, 20:37 | links
 
visu jaadara ar praatu! labaak biezaak iesist vegu nekaa spert nevajadziigu soli! pagaajusho ziem to neizdariiju un gandriiz ieluuzu! izurbu caurumu, kur 5cm un peec 3m nolieku urbi saaku griest, neabgaaja nemaz vienreiz apkaart(no saakuma domaaju ka dubultledus) un aiziet boris iekshaa! a ne baarksheeja nekas, tikai saaka uudeni spiest augshaa, jaapiebilst ka vinsh vareja buut kaadu 1cm biezs.
5.oktobris 2008, 20:43 | links
 
Nēsmu nekad mēģinājis un domāju ka nemēģināšu, vo tas man toč nepiesaista, bet kas to lai zina ja kāds parādītu, tad mošk pieliptu ar pie tā ledus :)
5.oktobris 2008, 20:49 | links
 
mani gan tikai tas aukstums un ledus krakskesanas skanja baida savadak es ar uz vinja tupeetu!
5.oktobris 2008, 20:51 | links
 
man arii beerniibaa bija bai tupeet uz ledus, ka vinsh braksheeja bet ledus bija 20cm biezs, bet 12gadu vecumaa tas paargaaja!
5.oktobris 2008, 20:59 | links
 
ai nu mani tas nesaista un viss vienigi hokejs uz uzpludusam plavam un diki!
5.oktobris 2008, 21:03 | links
 
puikiņas vajag sākt arī ziemu izmantot ,jo nav sliktu laika apstākļu ir tikai nepimērots apģērbs
15.oktobris 2008, 13:52 | links
 
oo nu labi iedod man kadus 500ls un nopirksu kostimu!
15.oktobris 2008, 16:09 | links
 
nu kostīms labs ar nemaksā tik traki dārgi! peldošie Norfini maksā kādus 120 ls! ir ļoti silti turklāt peld :)))
15.oktobris 2008, 19:12 | links
 
Tad jau labāk nevis NORFIN, bet gan SEAFOX. Nauda praktiski tā pati (pat mazāka), bet kvalitāte daudz labāka! Tāpat kā ledusurbji. MORA nav tas labākais, RAPALA ir vismaz galvas tiesu labāks - nedaudz dārgāks, bet viņš ir tās naudas vērts!
15.oktobris 2008, 19:39 | links
 
Ir nerakstīta patiesība , auksta vasara -silta ziema , karsta vasara - auksta ziema ....
Kur bija tie laiki, kad jūra aizsala ciet ?
17.oktobris 2008, 21:23 | links
 
sen senos laikos aiz trejdeviņiem kalniem, aiz tejdeviņām zemēm bija ziema utt.utt
17.oktobris 2008, 21:48 | links
 
Nu vēl gadus 20 atpakaļ jūras krasts uz pāris km sala ciet, tagad pat kanāls negrib lāga aizsalt ...
17.oktobris 2008, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager