Spiningošana

No 15. maija?
:))
26.aprīlis 2010, 21:55 | links
 
IV. Vispārējie makšķerēšanas aizliegumi

22.3. līdakas - no 1.marta līdz 30.aprīlim;

25. No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
25.1. no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visās ūdenstilpēs, izņemot makšķerēšanu jūras ūdeņos un licencētās makšķerēšanas nolikumos norādītajās vietās;
26.aprīlis 2010, 22:01 | links
 
sniegss
nu re kur vienkarši palasi un viss skaidrs:) kaut gan ne vienmēr:(((((((((
26.aprīlis 2010, 22:04 | links
 
Un vispaar ieteiktu paarlasiit noteikumus, jo shis tas shogad ir mainiijies. Piemeeram nedriikst vairs izmantot briivi peldoshas uudas.
Jaa un daudzaam uudens kraatuveem ir savi aizliegumi, kaa piemeeram Engures ezeram, Kanjierim u.c.

iisaak sakot, palasiet

http://www.copeslietas.lv/site/blogi/353-makskeresanas-noteikumi-01-01-2010.htm

sodi ir bargi un nezinaashana nav attaisnojums :)
26.aprīlis 2010, 22:07 | links
 
Kā man patīk šitentais saic: vieni nopērk pārākos tūdus un lūc recenzijas, otriem sarežģīti izlasīt netā pieejamos noteikumus: ko jūs, cienītie, darītu bes zives.lv ēzeļu viedajiem patomiem? :DDD
26.aprīlis 2010, 22:09 | links
 
sniegss
:)katram ciemam ir savi likumi,pamēģini visiem izsekot:)
26.aprīlis 2010, 22:09 | links
 
Paldies liels veci, tad nu es saprotu ka tad jau var makskereet no laivas jau ar pirmo maiju!
26.aprīlis 2010, 22:10 | links
 
Un uz " papagaili",var arī uz kādu citu grabuli
27.aprīlis 2010, 17:09 | links
 
aakki,

cik sapratu tie ir, kaut kaadadi Chehu razhojumi. Iisti nesaklausiiju, kaa to firmu sauc. Varbuut vari uzrakstiit un kur tos var iegaadaaties.

paldies
27.aprīlis 2010, 23:18 | links
 
Armiss,Tu biškīt sajauci,copēt līdakas no laivas var tikai tajos ūdeņos,kur tas ir speciāli atļauts no 1.maija,pārējos no 1.jūn.
28.aprīlis 2010, 06:43 | links
 
Sori nokļūdījos,nepareiza informācija,no laivām tiešām var močīt no 1.maija
28.aprīlis 2010, 06:53 | links
 
sniegss;Tev ir iespējas skatīties un skatīties-kamēr saklausīsi.Es viņu neieliku ,lai reklamētu tos poperus un nav teikts ka LV ņems tajā dienā tādus.Volgā jau ar to zivju kā mudž.
28.aprīlis 2010, 07:44 | links
 
aakkis-----labs video,bet lieta tāda pie mums tikai,rapala,salmo,čaina taun.diemžēl mums veikalos nav izvēles,ne cenu ziņā,ne preču izvēlē.ā un vēl panu ražojums.
30.aprīlis 2010, 06:19 | links
 
Sveiki ! Kaads iemeslseetu vareetu buut tam ka man aukla uz spoles netinaas vienmeeriigi , bet piramiidas formaa , augshas vispaar gandriiz plika ! Spole pilniigi jauna SALMO GRAND SYNCHRO ! kaads ir iemesls un ko man dariit ! Es ceru ka pareizajaa sadaljaa esmu griezies ;) ieprieksh paldies par atbildi !
2.maijs 2010, 12:49 | links
 
mortify,ieraksti mekletaajaa,liekas,ka bij shis tas jau par shito teemu....
2.maijs 2010, 12:52 | links
 
Jaa es palasiiju , un tur cilveeki rakstiija ka vajag kautkaadas shaibiites pielikt utt. kas naak liidz ! Man nekaadas shaibiites nenaaca liidz :( tikai veel viena spoles uztinamaa kasete vai kaa vinju sauc ...
2.maijs 2010, 13:12 | links
 
mortify,tad tev javed uz salmo garantijas remontu....
2.maijs 2010, 13:30 | links
 
mortify šaibītes ir netikai jāuzliek, izskatās ka varētu būt vaina centrālās skrūves fiksācijā,jo tik liels konuss aizdomīgs.
2.maijs 2010, 18:45 | links
 
salmo spolem ir ta figna kad jaseko lidz ar kuru vietu ta tin. man ari ir salmo spulkas ta jau neko bet regulari ka neaskaties ta tin ar locina apaksu un sanak konusa.Stulbakais tas kad citreiz kad seko lidzi 50% tik forsi ka vienu reizi neapskatisies ta atkal figna tin ar apaksu.
3.maijs 2010, 11:21 | links
 
Puiši, man jums jautājums, kapēc jūs pērkat salmo spoles??
Visiem modeļiem ir lētās spoles(salmo tikai lētās), un par 20-25Ls var jau daudzmaz normālu spoli nopirkt gan no shimano, gan abu utt...
Jā, un konusu noregulēt var jebkurš mājās, šajobiņām jānāk līdz ar ko regulē.
3.maijs 2010, 11:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager