Spiningošana

guntars,tas jau taa,ja vajag vienalga kaadu spoli,ka tik spoli,bet ja vajag ko specifisku,ta jau nemaz tik leeti nesanaaks...un ne jau visaam spoleem spuules der tam diametram,ar ko gribu copeet...
3.maijs 2010, 12:02 | links
 
Līdaku sezona iesākusies ar runām par milzu lomu Durbes ezerā – tur esot noķerta 17,5 kilogramus smaga zaļsvārce. Taču sīkāku ziņu par lomu un tā autoru nav, makšķernieku starpā tikai baumas un ar mobilo telefonu uzņemts attēls. Labi lomi arī citviet.

Liepjaniekiem.lv
3.maijs 2010, 13:04 | links
 
Gulbis, nepārliecināji:)))
Specifisku?? Kas salmo spolēm tik specifisks, ka nevar aizstāt ar kvalitatīvāku spoli??
E, man ta kas!!:)))
3.maijs 2010, 13:37 | links
 
Kur var dabūt info vai ūdenstiplne ir visiem pieejama vai arī to var izmantot tikai ar kautkādām atļaujām?
piemēram interesē dzirnupe bet nesaprotu vai varu tur doties un bez beedu spiningot vai nevaru. kur meklēt?
11.maijs 2010, 11:30 | links
 
tas ir meklējams Civillikuma I.pielikumā kurš saucas 'Publisko ezeru un upju saraksts'
11.maijs 2010, 13:19 | links
 
Pēc civillikuma visas upes ir publiskās, bet licenses un citi liegumi tur nav.
11.maijs 2010, 13:46 | links
 
guntars,es jau nerunaaju tik par salmo spoleem,bet vispaar......es ,atklaati sakot,salmo spoles uzskato par kvalitaates zemaako posmu....shimano par galvu augstaaks.
11.maijs 2010, 13:59 | links
 
NĀKAT PIEVIENOJATIES!!! http://www.draugiem.lv/group/87764/
13.maijs 2010, 18:23 | links
 
es nedraudzējos.
13.maijs 2010, 20:40 | links
 
taisos max rap pirkt, bet man pieredzes ar vobleriem tik pat kā nav, parasti ar gumijām darbojos, tādēļ gribu zināt ar kādām pavadiņām labāk darbināt max rap, bet arī ne tādām pa 3ls gab, jo finanses ir ierobežotas un pats vobleris jau sanāk sālīts pasākums..
27.maijs 2010, 21:51 | links
 
nu RAPALA vobleri studentiem laikam nebus šajos laikos pa kabatai.
12.jūnijs 2010, 10:10 | links
 
Vai kāds nepateiktu kad tad īsti var sākt braukt uz Engures ezeru copēt.
Paldies jau iepriekš.
12.jūnijs 2010, 10:44 | links
 
Traktorist no 2.nr gjitaaras stiigas :)
12.jūnijs 2010, 14:03 | links
 
vai kadam no jums nav vizulis ''Jūra'' viņš ir seno laiku un vai nevelaties pardot es nopirktu un ieliekat kads vins izskatas es zinu ka dzeltena krasa
12.jūnijs 2010, 21:24 | links
 
Sviki lieta tāda, ka es esmu izdomājis uztaisīt kādu rotiņu paša spēkiem! Tātad man ir tāds jautājums kādu stipeli likt pa viu tam visam nevaru iedomāties tādu kas nebūtu pārāk elastīga un būtu pietiekami izturīga, un ar kuru būtu viegli strādāt!!
Lūdzu palīdziet!!

Uzrakstiet privāti, ja nau grūti, vai vienkārši šeit !
22.jūnijs 2010, 02:04 | links
 
tvister,un pārējie rotiņu taisītāji un pārtaisītāji!!!
nekā labāka par stiepli ko izmanto protēzēm(zobu)nav.ir nopērkama dažāda resnuma.pārsvarā izmantoju 0.8mm;0.7mm. nerūsē,ne pārāk mīksta ne pārāk cieta,elastīga ,vienkārši ideāla.pats pērku pie vietējā protēzista.ir dažādos iepakojumos pēc garuma.brīdinu :lēta nav.ja kāds var apstrīdēt,lūdzu,bet tik un tā agri vai vēlu nonāks pie protēzista!!!
22.jūnijs 2010, 07:54 | links
 
"ja kāds var apstrīdēt,lūdzu,bet tik un tā agri vai vēlu nonāks pie protēzista!!!" :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tas jau pēc draudiem isklausās :DDDDD
22.jūnijs 2010, 09:06 | links
 
ir doma pirkt spiningu, vairāk priekš spiningošanas upēs, bet lai noderētu arī ezerā pavelcēt, kāds tests butu ok? garuma domaju 2,40 vai 2,70, bet no laivas 2,70 nebus par garu? Un gribas ko stingraku, bet lai var ari 3 nr rotiņus pametat, summa varetu but lidz 45 ls
22.jūnijs 2010, 09:25 | links
 
Robiss1
Pēc tām prasībām rādās,ka tev būs jāpērk divi spiningi:)
22.jūnijs 2010, 16:06 | links
 
Cik lielās upēs domā spiningot? Ja mazās vai uz maziem manekļiem, velcēt ar tādu normāli nevarēsi.
22.jūnijs 2010, 20:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager