Spiningošana

Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.
22.janvāris 2023, 10:18 | links
 
Westina slim ir labais,taču ir vēl arī STORM,pirms gadiem padsmit uzsēdos,tā arī joprojāmm...,dziļi ezeri,smagas lietas aiziet.Diemžēl mans "top" storms jau noņemts no ražošanas,taču pa pasauli vēl mētājas,-tad grābju.
22.janvāris 2023, 10:25 | links
 
andreiko [22.01.23]: Jā, Sven, paldies, atvainojos. Sajaucu ar kāta nosaukumu, tādu gan pat ķepā neesmu turējis.
Savukārt konstrukcija Gaujas lejtecē - tikai un vienīgi atvads (es gan reizēm pārmaiņu pēc ļerkano (kustīgo) džigu un karolīnu pamēģinu). Iemesls? Visproduktīvākais un mazāk noraujas zacepos. A zaceps ir visrezultatīvākā zive, kas Gaujā mitinās.
Visu Tu svētdienās jauc!:)ķepā neesi turējis,jo tāda kāta Lucky Jānim nemaz nav...
22.janvāris 2023, 10:26 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.
katram savi novērojumi un topi,tāpēc personīgi es uzskatu ka tāda viennozīmīga topa nevar būt, jo katrs animē tos mānekļus savādāk, arī dažādas izpratnes par to svarošanu, izspēli utt. tur pilns ar niansēm tajā copē
22.janvāris 2023, 10:28 | links
 
jurciks66 [16m]: Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.katram savi novērojumi un topi,tāpēc personīgi es uzskatu ka tāda viennozīmīga topa nevar būt, jo katrs animē tos mānekļus savādāk, arī dažādas izpratnes par to svarošanu, izspēli utt. tur pilns ar niansēm tajā copē

svens76, 22.janvāris 2023, 10:28


Žēl, ka neviens tā baigi nedalās ar saviem novērojumiem, niansēm utt., labi, ja nosauc kādus modeļus
22.janvāris 2023, 10:35 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: jurciks66 [16m]: Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.katram savi novērojumi un topi,tāpēc personīgi es uzskatu ka tāda viennozīmīga topa nevar būt, jo katrs animē tos mānekļus savādāk, arī dažādas izpratnes par to svarošanu, izspēli utt. tur pilns ar niansēm tajā copē

svens76, 22.janvāris 2023, 10:28

Žēl, ka neviens tā baigi nedalās ar saviem novērojumiem, niansēm utt., labi, ja nosauc kādus modeļus
Grabovska raidījumus palūri!
22.janvāris 2023, 10:38 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: jurciks66 [16m]: Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.katram savi novērojumi un topi,tāpēc personīgi es uzskatu ka tāda viennozīmīga topa nevar būt, jo katrs animē tos mānekļus savādāk, arī dažādas izpratnes par to svarošanu, izspēli utt. tur pilns ar niansēm tajā copē

svens76, 22.janvāris 2023, 10:28

Žēl, ka neviens tā baigi nedalās ar saviem novērojumiem, niansēm utt., labi, ja nosauc kādus modeļus
par to var veselu grāmatu sarakstīt, man te toč to slinkums rakstīt būtu, daudz brīvajā laikā copēju, ar rakstu darbiem nepatīk nodarboties īpaši
22.janvāris 2023, 10:50 | links
 
jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11


Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.
22.janvāris 2023, 11:01 | links
 
andreiko [22.01.23]: jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11

Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.
ir dažādas tilpnes un dažādi apstākļi, tāpēc, kā jau teicu visi tie mānekļu topi ir tādi nenopietni
22.janvāris 2023, 11:17 | links
 
Paldies ka padalijaties. Laikam Keitech vajades papetit dilak. Ar Kopito skaidra bilde.
22.janvāris 2023, 11:46 | links
 
andreiko [11:01]: jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11

Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.ir dažādas tilpnes un dažādi apstākļi, tāpēc, kā jau teicu visi tie mānekļu topi ir tādi nenopietni

svens76, 22.janvāris 2023, 11:17


Kādu paraugu šīm slepenajām niansēm drīkst palūgt? Es laikam tik daudz necopēju, maucu visur ar to, kas man ir, nekādas baigās atšķirības vai īpašās nianses neesmu novērojis. Man šķiet, ja zivis ir aktīvas, tad ķeras principā ar jebko. Ja nav, tad ir vairāk jāpacenšas ar meklēšanu un lēnāku animāciju un tas, vai gumijas zivij ir sarkana pakaļa vai nav, neko būtiski neietekmē.
22.janvāris 2023, 13:13 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: andreiko [11:01]: jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11

Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.ir dažādas tilpnes un dažādi apstākļi, tāpēc, kā jau teicu visi tie mānekļu topi ir tādi nenopietni

svens76, 22.janvāris 2023, 11:17

Kādu paraugu šīm slepenajām niansēm drīkst palūgt? Es laikam tik daudz necopēju, maucu visur ar to, kas man ir, nekādas baigās atšķirības vai īpašās nianses neesmu novērojis. Man šķiet, ja zivis ir aktīvas, tad ķeras principā ar jebko. Ja nav, tad ir vairāk jāpacenšas ar meklēšanu un lēnāku animāciju un tas, vai gumijas zivij ir sarkana pakaļa vai nav, neko būtiski neietekmē.
zivis jāķer tur kur viņas ir. sākumā ieteiktu sākt ar vietas izpēti, ja copē no laivas, izbraukāt interesējošo vietu, ja lieto eholoti, tad sameklēt interesantu reljefu, ēsmas zivi, kas piesaista plēsēju. tehniskās nianses, animācijas, inventāra nianses tās iesaku apgūt pašam, tad no tā visa procesa būs lielāka bauda
22.janvāris 2023, 14:18 | links
 
Westina slim ir labais,taču ir vēl arī STORM,pirms gadiem padsmit uzsēdos,tā arī joprojāmm...,dziļi ezeri,smagas lietas aiziet.Diemžēl mans "top" storms jau noņemts no ražošanas,taču pa pasauli vēl mētājas,-tad grābju.

citramons, 22.janvāris 2023, 10:25
22.janvāris 2023, 14:31 | links
 
Kaut kas nogļukoja. Es vairs negrābju, bet arī man Storm bija līderis dziļajos ezeros - tad viņi tur kaut ko uzlaboja - un vairs nestrādā
22.janvāris 2023, 14:36 | links
 
jurciks66 [13:13]: andreiko [11:01]: jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11

Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.ir dažādas tilpnes un dažādi apstākļi, tāpēc, kā jau teicu visi tie mānekļu topi ir tādi nenopietni

svens76, 22.janvāris 2023, 11:17

Kādu paraugu šīm slepenajām niansēm drīkst palūgt? Es laikam tik daudz necopēju, maucu visur ar to, kas man ir, nekādas baigās atšķirības vai īpašās nianses neesmu novērojis. Man šķiet, ja zivis ir aktīvas, tad ķeras principā ar jebko. Ja nav, tad ir vairāk jāpacenšas ar meklēšanu un lēnāku animāciju un tas, vai gumijas zivij ir sarkana pakaļa vai nav, neko būtiski neietekmē.zivis jāķer tur kur viņas ir. sākumā ieteiktu sākt ar vietas izpēti, ja copē no laivas, izbraukāt interesējošo vietu, ja lieto eholoti, tad sameklēt interesantu reljefu, ēsmas zivi, kas piesaista plēsēju. tehniskās nianses, animācijas, inventāra nianses tās iesaku apgūt pašam, tad no tā visa procesa būs lielāka bauda

svens76, 22.janvāris 2023, 14:18


Baigi interesanti sanāk - Tu saki, ka varētu grāmatu uzrakstīt, tātad secinu - Tev ļooooti daudz būtu ko pastāstīt, bet tajā pat laikā pilnīgi neko neatklāj, pat ne vienu niansi. Rezultātā nevaru saprast - vai nu visiem sportistiem ir nenormāli žēl kaut ko atklāt (pasarg dievs, mačos citi noķers visas zivis un pats vairs neko nevarēs) vai arī tas ir viens liels blefs un nekādu knifu, nianšu vai noslēpumu vienkārši nav :) Es kaut kā sliecos domāt, ka nav, jo galvenais ir zivis meklēt un mācēt makšķerēt.
22.janvāris 2023, 15:12 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: jurciks66 [13:13]: andreiko [11:01]: jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11

Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.ir dažādas tilpnes un dažādi apstākļi, tāpēc, kā jau teicu visi tie mānekļu topi ir tādi nenopietni

svens76, 22.janvāris 2023, 11:17

Kādu paraugu šīm slepenajām niansēm drīkst palūgt? Es laikam tik daudz necopēju, maucu visur ar to, kas man ir, nekādas baigās atšķirības vai īpašās nianses neesmu novērojis. Man šķiet, ja zivis ir aktīvas, tad ķeras principā ar jebko. Ja nav, tad ir vairāk jāpacenšas ar meklēšanu un lēnāku animāciju un tas, vai gumijas zivij ir sarkana pakaļa vai nav, neko būtiski neietekmē.zivis jāķer tur kur viņas ir. sākumā ieteiktu sākt ar vietas izpēti, ja copē no laivas, izbraukāt interesējošo vietu, ja lieto eholoti, tad sameklēt interesantu reljefu, ēsmas zivi, kas piesaista plēsēju. tehniskās nianses, animācijas, inventāra nianses tās iesaku apgūt pašam, tad no tā visa procesa būs lielāka bauda

svens76, 22.janvāris 2023, 14:18

Baigi interesanti sanāk - Tu saki, ka varētu grāmatu uzrakstīt, tātad secinu - Tev ļooooti daudz būtu ko pastāstīt, bet tajā pat laikā pilnīgi neko neatklāj, pat ne vienu niansi. Rezultātā nevaru saprast - vai nu visiem sportistiem ir nenormāli žēl kaut ko atklāt (pasarg dievs, mačos citi noķers visas zivis un pats vairs neko nevarēs) vai arī tas ir viens liels blefs un nekādu knifu, nianšu vai noslēpumu vienkārši nav :) Es kaut kā sliecos domāt, ka nav, jo galvenais ir zivis meklēt un mācēt makšķerēt.
nāc par tiesnesi laivās, ļoti daudz knifus redzēsi:) nu kā lai te visu tev atklāju, tur pietiekami daudz specifikas kuriem paši esam būrušies cauri, lai tagad pāris teikumos uzrakstītu
22.janvāris 2023, 15:25 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: jurciks66 [13:13]: andreiko [11:01]: jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11

Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.ir dažādas tilpnes un dažādi apstākļi, tāpēc, kā jau teicu visi tie mānekļu topi ir tādi nenopietni

svens76, 22.janvāris 2023, 11:17

Kādu paraugu šīm slepenajām niansēm drīkst palūgt? Es laikam tik daudz necopēju, maucu visur ar to, kas man ir, nekādas baigās atšķirības vai īpašās nianses neesmu novērojis. Man šķiet, ja zivis ir aktīvas, tad ķeras principā ar jebko. Ja nav, tad ir vairāk jāpacenšas ar meklēšanu un lēnāku animāciju un tas, vai gumijas zivij ir sarkana pakaļa vai nav, neko būtiski neietekmē.zivis jāķer tur kur viņas ir. sākumā ieteiktu sākt ar vietas izpēti, ja copē no laivas, izbraukāt interesējošo vietu, ja lieto eholoti, tad sameklēt interesantu reljefu, ēsmas zivi, kas piesaista plēsēju. tehniskās nianses, animācijas, inventāra nianses tās iesaku apgūt pašam, tad no tā visa procesa būs lielāka bauda

svens76, 22.janvāris 2023, 14:18

Baigi interesanti sanāk - Tu saki, ka varētu grāmatu uzrakstīt, tātad secinu - Tev ļooooti daudz būtu ko pastāstīt, bet tajā pat laikā pilnīgi neko neatklāj, pat ne vienu niansi. Rezultātā nevaru saprast - vai nu visiem sportistiem ir nenormāli žēl kaut ko atklāt (pasarg dievs, mačos citi noķers visas zivis un pats vairs neko nevarēs) vai arī tas ir viens liels blefs un nekādu knifu, nianšu vai noslēpumu vienkārši nav :) Es kaut kā sliecos domāt, ka nav, jo galvenais ir zivis meklēt un mācēt makšķerēt.
vari domāt ka blefs, bet tieši tās nianses arī palīdz bieži noķert vairāk :)
22.janvāris 2023, 15:26 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: Es kaut kā sliecos domāt, ka nav, jo galvenais ir zivis meklēt un mācēt makšķerēt.
Tur jau tālieta, kā zem termiņa "mācēt makšķerēt" tieši slēpjas visas nianses un knifi!
Man pašam ar kādreiz šķita, kā daudz maz pieprotu fīdercopi. Līdz vienai dienai, kad sagadījās copēt blakus NG. Tad es sapratu, ka man vēl ir daudz nianses un knifi jāatkož!
22.janvāris 2023, 15:26 | links
 
Ir, ir tās nianses. Savulaik Latvijas kausā par tiesnesi pasēdēju divas dienas Māra Kārkliņa laivā, un uzreiz sapratu, kāpēc ir vajadzīgi iepriekšējie treniņi un eholote.
22.janvāris 2023, 15:29 | links
 
nelietotaajs [22.01.23]: jurciks66 [22m]: Es kaut kā sliecos domāt, ka nav, jo galvenais ir zivis meklēt un mācēt makšķerēt.Tur jau tālieta, kā zem termiņa "mācēt makšķerēt" tieši slēpjas visas nianses un knifi!
Man pašam ar kādreiz šķita, kā daudz maz pieprotu fīdercopi. Līdz vienai dienai, kad sagadījās copēt blakus NG. Tad es sapratu, ka man vēl ir daudz nianses un knifi jāatkož!
tieši tā, mūsdienās visi pieraduši lai visu ielej mutē vai pasniedz uz paplātes:) tajā visā daudz darba un laika ielikts
22.janvāris 2023, 15:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager